Страница 60 от 75 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно
Резултати от 886 до 900 от общо 1112
Like Tree240Одобрявам

SONY телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #886

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Мерси и на двамата - Светлозар и Христослав!

    - Но ще помоля малко по непрофесионално мнение.....

    - сигурно Христослав помни от темите ми че направих грешка януари 2017 г. и купих 4К Филипс 43 инча UHD от най-евтините и първия UHD на филипс модел
    края на 2015г. и беше пълен боклук картината дори на ХД фулл зърнееше образа

    - и го продадох бързо......

    искам Сонито 49 инча серия 7ХЕ - 4К да НЕ зърнее картината на ХД телевизионен канал като смотания филипс 4К......

    Христослав знае че съм и на М САТ - където изобилства от ХД канали....тях само гледам....

    Еййй - точно днес решиха Скай Италия и М САТ да пуснат формула 1 в Супер ХД по Скай Супер ХД1 Италия....така ми се искаше да видя на Ултра ХД телевизор как е картината на това излъчване на ф 1....следващото супер хд събитие ще бъде на 9 септмр. за мача сампдория - рома
    Този пост е редактиран от Daxy; 03-09-17 в 14:41.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #887

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Daxy Виж публикацията
    - сигурно Христослав помни от темите ми че направих грешка януари 2017 г. и купих 4К Филипс 43 инча UHD от най-евтините и първия UHD на филипс модел
    края на 2015г. и беше пълен боклук картината дори на ХД фулл зърнееше образа

    - и го продадох бързо......

    искам Сонито 49 инча серия 7ХЕ - 4К да НЕ зърнее картината на ХД телевизионен канал като смотания филипс 4К......

    Христослав знае че съм и на М САТ - където изобилства от ХД канали....тях само гледам....
    Предполагам, че си надул настройката за "острота" на картината и за това си видял зърнеста картина. Такъв е ефекта, когато я увеличиш прекалено много - картината става "зърнеста".
    Остави я както си е фабрично или най-много 1-2 деления нагоре.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    3
    #888

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    доколкото знам, няма модел телевизор четящ "чист" Блу-рей и iso файлове. Мисля че трябва да го ремукснеш, за да го чете телевизора.
    Защо не пробваш на място в магазина с твоя флашка?

    нямам толкова голяма флашка ! иначе мога да кача на флашката някой по малък размер файл от блу-рея
    тв-то уж е 2016 година модел

    ако се вярва на този сайт би трябвало да чете без проблеми
    https://www.displayspecifications.com/ru/model/0b8c4a1

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    20
    #889

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Благодаря @svetlio1 @goodman2 @botev4o
    Ще видя ако намеря стария да взема него, ако не трябва да чакам 2018 модел, но като гледам не искат много да ъпгрейдват хардуера.
    Вместо да направят андроид тв с по мощен хардуер който да не лагва.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #890

    Отговор: SONY телевизори 2017

    west
    WD650
    Sources: USB port
    Video :
    • File Extensions: 3GP AVI • ASF • • • M2TS to MKV • • MOV MP4 MPEG • • • TS • MPG VOB VRO • • • WEBM WMV
    • Formats / Containers: ASF • AVI • MKV • MP4 • PS • TS • WEBM
    • Video Codecs: H.264 • MJPEG • MPEG1 • MPEG2 • MPEG4 • VC-1 • VP8 • WMV9 • XVID
    • Audio Codecs: AAC • DOBBY DIGITAL • DOLBY DIGITAL PLUS • DTS • HE-AAC • MPEG AUDIO • PCM • VORBIS • WMA8

    Audio:
    • File Extensions: MP3 • WAV • WMA
    • Codecs: LPCM • MP3 • WMA8

    Images / Photos:
    • File Extensions: JPEG • JPG
    • Formats: JPEG

    https://esupport.sony.com/US/p/suppo...pl?info_id=800


    Sony X720E Review (KD43X720E, KD49X720E, KD55X720E)
    KD-43X720E (USA)= KD-43XE70xx series (Europe)




    source photo:[rtings.com]



    Обсуждение 4К (UHD) телевизоров Sony на Android TV с поддержкой HDR. [19] - Конференция iXBT.com
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 07-09-17 в 20:25.

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    3
    #891

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    west
    Sources: USB port
    Video :
    • File Extensions: 3GP AVI • ASF • • • M2TS to MKV • • MOV MP4 MPEG • • • TS • MPG VOB VRO • • • WEBM WMV
    • Formats / Containers: ASF • AVI • MKV • MP4 • PS • TS • WEBM
    • Video Codecs: H.264 • MJPEG • MPEG1 • MPEG2 • MPEG4 • VC-1 • VP8 • WMV9 • XVID
    • Audio Codecs: AAC • DOBBY DIGITAL • DOLBY DIGITAL PLUS • DTS • HE-AAC • MPEG AUDIO • PCM • VORBIS • WMA8

    Audio:
    • File Extensions: MP3 • WAV • WMA
    • Codecs: LPCM • MP3 • WMA8

    Images / Photos:
    • File Extensions: JPEG • JPG
    • Formats: JPEG

    https://esupport.sony.com/US/p/suppo...pl?info_id=800


    Sony X720E Review (KD43X720E, KD49X720E, KD55X720E)
    KD-43X720E (USA)= KD-43XE70xx series (Europe)




    source photo:[rtings.com]



    Обсуждение 4К (UHD) телевизоров Sony на Android TV с поддержкой HDR. [19] - Конференция iXBT.com

    благодаря !

    аз ходих със флашката да пробвам във 2 магазина Технополис и Техномаркет
    we660 модела прочете малките файлове от блу-рея а 4к (mp4) не
    40wd650 модела тотално заби при опита за гледане от флашка

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #892

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Колеги,
    Не знаете ли, че Sony e собственик на Columbia/Tri Star?
    Като такъв прави всичко възможно да не се възпроизвеждат качествени рипове и нелегални BR копия на филмите.
    Не знам с какво толкова ви привлича Sony. Когато преди 2 години избирах моя ТВ, консултантите директно ми казаха да пропусна тази марка.
    Заради ограниченията на вградения плеер откъм кодеци, субтитри и т.н.
    Пробвайте на други марки TV, за да направите сравнение. Поддръжката на H.265 според мен е задължителна.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #893

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Вече си възпpоизвеждат повечето неща , а за тия с Андриод само възможностите на вложеният хардуер са ограничение .

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #894

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Имах предвид всякакви ограничения. Както хардуерни, така и firmware / софтуерни.
    Не коментирам качество на картина и звук, както и операционните системи.

    Имам си свое виждане (по-скоро съм съгласен с мнението на доста специалисти по сигурността) относно Android (и не само) и задължителните регистрации в Google. Особено след като още преди да съм въвел PIN code на нова карта в смарт устройство, получих e-mail от G. Питаха дали това е вече мой апарат, за да го прикачат към accont-а ми.
    Казано с две думи - няма спасение от следенето!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #895

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Колеги,
    Не знаете ли, че Sony e собственик на Columbia/Tri Star?
    Като такъв прави всичко възможно да не се възпроизвеждат качествени рипове и нелегални BR копия на филмите.
    Не знам с какво толкова ви привлича Sony. Когато преди 2 години избирах моя ТВ, консултантите директно ми казаха да пропусна тази марка.
    Заради ограниченията на вградения плеер откъм кодеци, субтитри и т.н.
    Пробвайте на други марки TV, за да направите сравнение. Поддръжката на H.265 според мен е задължителна.
    Ами за гледане на BR си има плеъри , които вече не са скъпи, какво общо има тв с BR не ми е ясно. А си харесвам Сони , защото всеки път когато съм взимал друга марка , съм разбирал , че съм допуснал грешка и компромис. А някои от консултантите по магазините изобщо не са в час . Работят там , защото нямат какво друго да работят. Пълно е с млади хора без добро образование или ненужно висше / мениджъри да искаш/.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #896

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Колега Гена, ама хлепеш сонито яко... 4к телевизорите си поддържат Н265 без да трябва да ги сравнявам с други. А консултантите в магазина можеш да ги слушаш само когато ти свалят от цената на телевизора който си избрал. Иначе ги игнорирай тотално! Така и така пляскат само глупости.
    А относно глупостите за следенето - Самсунг не следят така ли? А ЛГ? Айде като имаш мнение за сонитата се опитай да го съпоставиш с другите марки, а не еднозначно да не харесваш нещо, което го има при всички...
    Samsung предупреди потребителите си да избягват коментирането на лична информация пред нейните умни телевизори. Предупреждението се отнася за зрителите, които контролират своя Samsung Smart TV чрез гласови команди, пише BBC.
    Взимаш който и да е съвременен апарат с интернет и отиваш да му четеш общите условия- всички си казват , че имат право да те следят и че ще го правят Ама пък сони са лошите, ти си знаеш...



    И не, х265 не е задължително за телевизора... поне за мен, когато дадох 1.5к за моя преди няколко месеца...
    eleena, iveto и Slusatel харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #897

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Във всяка голяма техноверига,никога няма да ви препоръчат горещо телевизор Сони,защото печалбата им от тази марка е нищожна в сравнение с другите.Продавач-консултантите,така са инструктирани да обясняват на клиентите.Всичко на Сони,минава през Сони-България,която е част от корпорацията със строго регламентирани търговски отстъпки,и малки изключения за определени количества и модели.Останалите марки....предимно корейските и някой други се внасят от една-две фирми и това е...
    polopki и Slusatel харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #898

    Отговор: SONY телевизори 2017

    OK. Нека Sony да е водещата марка!
    Няма да споря с вас.

    Само ще допълня информацията, която ви дадох:
    1.Консултантът е мой дългогодишен приятел.
    2.Аз не му повярвах и тествах по един модел от един и същи клас н Sony, Philips, Samsung, LG тогава.
    За съжаление се оказа на 100% прав, отново подчертавам, само относно поддръжката на файловете на вградения плеер na Sony.
    Написал съм резултатите от тестовете преди две години тук в темата за избор.
    Няма да посочвам коя марка бше победител в тестовете, при това с отлична цена в промоция тогава - 06.2015.
    До момента не е имало файл, който да не възпроизведе вграденият плеер.
    3.4K HDR TV без H.265 ще ме извините, ама е смешно.
    А каква според вас е кодировката на DVB-T2 HD? А на новия стандарт за сателитна телевизия?

    Относно следенето - писах за Android и Google. Да и другите следят, но без регистрация на Google account преди месец Lenovo Yoga Tab 8 въобще не ме пусnа на повече от 3-та стъпка след upgrade до 6.0. Тоест директно те изнудват да имаш регитрация при тях, за да си ползваш личните си устройства.
    Да, точно така - не определени услуги, а устройството като цяло.

    От мен толкова по темата!

  17. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #899

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Ами какво ти пречи да си направиш нов акаунт специално за устройството си (както правя аз) и го наименовай както си искаш- примерно LenovoYogaTab8@gmail.com

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #900

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Всички си имат кусури , няма смисъл от фенбойски заяждания . (абе пак ми изчезнаха "биричиките" на тъмната тема )

    Гена, моето Сони също е модел 2015 и при теста като го купувах му трябваха 15мин. да прочете флашката и да пусна някой от тестовите файлове, че повечето изобщо не тръгваха или му трябваха още толкова да ги намери и пусне ... с 5 к/с , а както виждаш - пробвам и купувам всякакви марки тв (е накрая остават само 2-3 )
    Още с първият ъпдейт вкъщи нещата се подобриха значително , след още няколко е почти като при корейските марки ...
    За Андроид-ските плеъри вече не е проблем да се пускат неща , които сериозно озорват мизерният хардуер ползван от Сони, но все пак вървят .

    Вградените плеъри отдавна не са ми приоритет (видно от купуването на Панасоници ) и ме служат само за тестове и някой сериал между другото - повече ми е важно да получа добра (според възприятията ми) картина за бюджета, който мога да си позволя.

    По-късно ще пробвам и някой BD файл, но не мисля , че ще има проблем с пускането му от папката .

    За следенето - няма май някой да не го прави, а Tizen-а на Самсунг скоро го бяха описали като кошмар като сигурност ... по-скоро трябва да търсим начин да ги лъжем, отколкото да се надяваме, че няма да ни следят .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 07-09-17 в 20:57.
    Gena_bs, nassko1, iveto и 2 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 60 от 75 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе