Страница 66 от 75 ПърваПърва ... 16566465666768 ... ПоследноПоследно
Резултати от 976 до 990 от общо 1112
Like Tree240Одобрявам

SONY телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    57
    #976

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Пичове, аз да попитам пак едно нещо. За гледане от 2.50 м- 2.60 м кой размер се препоръчва ? 43" или 49"? Има ли някакви негативи, ако избера 49"? Аз взех KD-43XD8305 и съм доволен , обаче ме обзеха мисли, че може и маааалко по-голям. Имам възможност да го върна и да го заменя с 49". Какво мислите? Дайте ми съвет. За около 1900 лв този ли е най добър KD-49XE8077? Херците са му по-малко ще се усети ли визаулно тази разлика и като е по-голям размера? Трябва да реша за един ден. Основното ми колебание и за размера обаче. ще се радвам на мнения.


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    628
    #977

    Отговор: SONY телевизори 2017

    аз от такова разстояние гледам 55" и ми е добре
    взимай най-големия диагонал който можеш да си позволиш

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Ловеч
    Мнения
    43
    #978

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от TODD Виж публикацията
    Вероятно Сони са пропуснали.
    С новата версия при мен наблюдавам каналите да се сменят по-бързо.
    Явно е така.Ъпдейтнах чрез флашка и всичко мина по вода.
    Мооожже би...една идея по-бързо.Станал е може би по-отзивчив,по-чувствителен на дистанционното.По рождение си е малко аутист и чак ми става жал като го подигравам,но май наистина с една идея е по-бърз(не само за каналите).
    Със закачането към мрежата нямам проблеми,безжично за рутера,който е на 2 метра от него.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #979

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от marqn Виж публикацията
    Пичове, аз да попитам пак едно нещо. За гледане от 2.50 м- 2.60 м кой размер се препоръчва ? 43" или 49"? Има ли някакви негативи, ако избера 49"? Аз взех KD-43XD8305 и съм доволен , обаче ме обзеха мисли, че може и маааалко по-голям. Имам възможност да го върна и да го заменя с 49". Какво мислите? Дайте ми съвет. За около 1900 лв този ли е най добър KD-49XE8077? Херците са му по-малко ще се усети ли визаулно тази разлика и като е по-голям размера? Трябва да реша за един ден. Основното ми колебание и за размера обаче. ще се радвам на мнения.
    Aз имах подобно колебание преди около две седмици между същите модели KD-43XD8305 800Hz но си взех KD-43XE8077 400Hz все пак е таз годишен модел. Kолкото до размера и разтоянието от което го гледаш (при мен разтоянието е същото) смятам че 43инча е пре достатъчно.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #980

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от marqn Виж публикацията
    Пичове, аз да попитам пак едно нещо. За гледане от 2.50 м- 2.60 м кой размер се препоръчва ? 43" или 49"? Има ли някакви негативи, ако избера 49"? Аз взех KD-43XD8305 и съм доволен , обаче ме обзеха мисли, че може и маааалко по-голям. Имам възможност да го върна и да го заменя с 49". Какво мислите? Дайте ми съвет. За около 1900 лв този ли е най добър KD-49XE8077? Херците са му по-малко ще се усети ли визаулно тази разлика и като е по-голям размера? Трябва да реша за един ден. Основното ми колебание и за размера обаче. ще се радвам на мнения.
    При дистанция от 2,60м и избор на UltraHD телевизор ...ти си за 60"
    TV Size to Distance Calculator and Science
    Хайде тази година 49 другата поне 60"

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    628
    #981

    Отговор: SONY телевизори 2017

    не, 60' е много - на мен с 55' при изцяло запълнен с динамична картина екран ми идва на моменти много, но когато дават филм и има малки тъмни ивици отдолу и отгоре картината ми идеална за възприятие

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #982

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Сони нямат 60" екрани....след 55" е 65"....аз от 46" скочих на 55" от 3,5м.разтояние....повече тази грешка няма да я направя никога...още ме е яд че не взех 65",но съвсем скоро грешката ще бъде поправена..

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    135
    #983

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Ето ги и последните модели,слизат от поточната !!!

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #984

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Sony от години не произвеждат 42" телевизори - това са препакетирани китайски модели
    ето и сайта за Пакистан
    https://www.sony.com/pk/electronics/tv/t/televisions

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #985

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Google Asistant е налице при телевизори на Sony Android TV в САЩ, а скоро и в Европа

    За САЩ
    This software update (version PKG6.2676.0070NAA) adds the Google Assistant function.
    https://esupport.sony.com/CA/p/swu-d...os_group_id=18

    The section below provides a list of benefits provided by previous updates and included in the latest System Software Update.

    Improves general performance of the TV
    Adds support for the Amazon® Alexa™ app that runs on Amazon Echo™ devices
    Resolves an issue where optical digital sound sometimes stops
    Resolves an issue where the TV speakers and the sound from the PS4 controller are out of sync
    Resolves an issue where frame drops occur and the AV is out of sync when playing 4K HDR 60fps content
    Adds support for the A2DP Bluetooth® profile
    Adds support for PIP (Picture-in-Picture) while using an app (watch TV in a small window while using an Android TV™ app)
    Adds support for Hybrid Log-Gamma HDR content via HDMI® and USB/Home network
    Improves the Settings screen to support changing settings while viewing TV (some exceptions may apply)
    Adds support for task-switching (switch between previously used apps and the current app by holding down the HOME button on your remote until the task-switching menu appears)
    За всички телевизори Sony с Android TV издадени през 2017 г. Също така е достъпно на телевизори Sony X700D, X750D, X800D и ZD9 от 2016 година - които са еквивалент на европейските Sony XD70, XD75 и XD85 в Европа; ZD9 е общ за света. Що се отнася до Европа, Sony посочва, че актуализацията е добре планирана и че ще пристигне малко по-късно, без повече точност.

    Philips планира също така да предложи актуализация, с която да включи Google Assistant преди края на годината. Общата точка на всички тези системи е, че трябва да използвате дистанционното управление, за да се обадите на Google Assistant.




    Все още чакаме първите телевизори с микрофони, които да използваме като контролен център на Google Home. Тези модели могат да бъдат напълно контролирани гласово, без да се налага да докосвате устройството за дистанционно управление. Може би на CES 2018 през януари.....
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 11-11-17 в 12:55.

  13. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #986

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Колеги със Сони LED пишман 200 HZ R Motion W650D серията -
    - какви настройки държите на ЛЕД моушън включено или изключено??? На живи Лайв цветове включено - слабо или изключено??? и на резолюция на екрана от 0 до 99 какво държите?

    - Аз съм задал слаби живи цветове....на силни живи цветове направо пламти екрана....на резолюция надуто до макс. стойност 99 на сд програми пикселизира зверски на хд пък мазнее - само HBO HD 1 - 2 - 3 са кристални на 48 инча от всичките ми над 70 Хай Дефинишън канали и с надута на 99 макс.резолюция!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424

  16. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #988

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Мерси ама гледам настройките са дадени за който гледа телевизия през хдми 1 - а аз гледам цифрова кабелна тв. през бест кас модул!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    78
    #989

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Google Asistant е налице при телевизори на Sony Android TV в САЩ, а скоро и в Европа


    .....

    Това не зням кога ще стигне до нас... Но токущо инсталирах някакъв частичен ъпдейт :

    https://www.sony.co.uk/electronics/s...loads/00014886

    Никаква разлика не откривам

    Sent from my BAH-L09 using Tapatalk

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    13
    #990

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Благодаря на всички за съветите. Купих след дълъг размисъл SONY 65XE9005. Към този момент впечатленията ми са повече от отлични. Искам да помоля някой да ми посочи какви настройки да направя за оптимална картина и звук. Ще имам още много въпроси, понеже има страшно много непознати за мен екстри, поради което моля предварително за извинение ако досадя на някого.
    Между другото успях да вляза в Нетфликс и това което ми направи впечатление е, че там където ги има субтитрите на български са отвратителни.
    А да за малко да забравя. Какво е това Коди и за какво мога да го ползвам и как разбира се?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 66 от 75 ПърваПърва ... 16566465666768 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе