Страница 68 от 75 ПърваПърва ... 18586667686970 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,006 до 1,020 от общо 1112

SONY телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1006

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от boggentod Виж публикацията
    Здравейте колеги, нещо не можах да се ориентирам в моделите. Интересувам се от Sony 43", бял, ако пък е и curved, ще е точно в десетката. Благодаря предварително!
    Към настоящия момент Сони,нямат такъв модел,а най-вероятно няма и да имат изобщо...

  2.  
     
  3. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #1007

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    по спецификации трябва да е 43 или 49 WE75

    SONY 43 ' инча - 108 см. WE757 FULL HD 1080p HDR Triluminus 400hz -- заслужава ли си 1029 лв. - качествено ли е изображението за гледане на ХД канали.....по-добър ли е от другите фулл хд - върши ли работа ХДР-то на само фулл хд?

    - странен модел с ХДР без ултра хд.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #1008

    Отговор: SONY телевизори 2017

    От два месеца съм със него и картината е супер. При гледане на HD канали всичко се вижда много добре ,но това зависи и от доставчика ти.От флашка филмите се виждат супер .За сега няма проблеми със тръгването им. Единственият недостатък е ,че субтитри те имат фон зад тях и аз лично не можах да го махна.
    За HDR го пробвах при една игра на PS4 и там работеше добре .

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    9
    #1009

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Здравейте,
    С телевизор Sony XD8005, 55'' съм. Обмислям закупуването на Playstation...
    Интересувам се дали ще е добра картината за този UHD телевизор от игри от Playstation 3 или Playstation 4, или да се насочвам към PS4 Pro?
    (Ако мислите че мнението ми е за Playstation темата моля да ме извините )

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #1010

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от BGPR Виж публикацията
    Здравейте,
    С телевизор Sony XD8005, 55'' съм. Обмислям закупуването на Playstation...
    Интересувам се дали ще е добра картината за този UHD телевизор от игри от Playstation 3 или Playstation 4, или да се насочвам към PS4 Pro?
    (Ако мислите че мнението ми е за Playstation темата моля да ме извините )
    На този TV Sony разбира се че ще му пасне най добре PS4 Pro а и по принцип е най добрата конзола.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #1011

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от BGPR Виж публикацията
    Здравейте,
    С телевизор Sony XD8005, 55'' съм. Обмислям закупуването на Playstation...
    Интересувам се дали ще е добра картината за този UHD телевизор от игри от Playstation 3 или Playstation 4, или да се насочвам към PS4 Pro?
    (Ако мислите че мнението ми е за Playstation темата моля да ме извините )
    https://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0...tml#post844564


    We tested Sony's massive 77-inch Bravia A1 OLED TV (also marketed as the A1E in the USA), and also had a look at the forthcoming Dolby Vision firmware update for the company's X1 Extreme TVs including the ZD9/ Z9D, XE93/ X930E and XE94/ X940E.

    The Japanese brand will announce a release date for the Dolby Vision firmware in December.

    The specific model we reviewed was the Sony KD-77A1 UK version


    source video:[youtube.com - hdtvtest.co.uk]
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 25-11-17 в 12:29.

  8.  
     
  9. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #1012

    Отговор: SONY телевизори 2017

    WE755
    Видях червено......... за първи път виждам телевизор с червено....... много добре.
    Друго: писах на тези vewd дето правят софта, че ми тр. нещо за IPTV. Сега работи!

    Dear user,
    there is an app which can help you. It is called SS IPTV and it is available on your device model.
    Additionally it is possible that ottplayer application will be approved on your device model soon as it is currently in moderation process.
    Regards,
    VMT
    Не знам сега дали е писано ........ за кратък период от време изкараха 2 ъпдейта. По мрежата и през флаш не искаше. Ресетнах ТВ и тогава прие ъпдейта през USB. Като си регистрирате продукта си има откъде се сваля. Инсталира се за по-малко от минута а пишеше 15-20 минути!

    На мен ли ми се струва или това работи като смартфон. Бутона за изключване изгася само екрана. За да рестартирате тр. да изключите от контакта! Някой промени ги прие чак тогава!

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1013

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Може да рестартираш и със задържане на бутона за вкл./изкл. , но изключването от контакта винаги си е полезно

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #1014

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Следващият месец, всички модели от серии A1 OLED, XE93, XE94, и ZD9 ще получат ъпдейт за Dolby Vision HDR
    https://www.whathifi.com/news/sony-r...ss-some-4k-tvs



    peterstamov
    Правилно предполагаш. С изключване от дистанционното телевизорът преминава в стенд бай режим без да се спира захранването - както при компютрите в спящ режим.
    https://www.sony.bg/electronics/supp...loads/00014941

    https://www.sony.bg/electronics/supp...l-43we750/faqs

    SONY EU | Support - Find Answers
    SONY EU | Support - Find Answers

    За Android моделите
    SONY EU | Support - Frequently Asked Questions for Sony's Android TV




    https://www.sony.net/SonyInfo/Suppor...pp_eu_gb_cmnty
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 25-11-17 в 18:28.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    163
    #1015

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Става дума за първоначално пускане на Sony Bravia KD-49XE9005.При пускането има разни опции- Имаш ли Андр. Телефон или таблет. Избери Wifi мрежа. Напишете Google акаунт. Как приемате ТВ- сет топ бокс или кабелен приемник през HDMI. Run auto program-търсене на налични канали, и т.н. .
    Има ли нещо от първоначалните настройки , което след това не може да се коригира.
    Трябва ли ако пита за ъпдейти или ъпгрейд да се направят веднага или по-късно.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #1016

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Избери си език и държава а всичко останало може да се нагласи по-късно. А за ъпдейта не е задължително веднага да го инсталираш.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #1017

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от ac28 Виж публикацията
    Става дума за първоначално пускане на Sony Bravia KD-49XE9005.При пускането има разни опции- Имаш ли Андр. Телефон или таблет. Избери Wifi мрежа. Напишете Google акаунт. Как приемате ТВ- сет топ бокс или кабелен приемник през HDMI. Run auto program-търсене на налични канали, и т.н. .
    Има ли нещо от първоначалните настройки , което след това не може да се коригира.
    Трябва ли ако пита за ъпдейти или ъпгрейд да се направят веднага или по-късно.
    За ъпдейтите аз ги прявя веднага.
    По принцип е хубаво да си нагласиш тези настройки отначало после да не се луташ отново из менютата.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    21
    #1018

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Здравейте,

    Наскоро взех 49XE8005. Страхотен . Инсталирах КОДИ и други добавки, но мястото на телевизора което имам е недостатъчно да гледам филми с повече ГБ. Пробвах с външен хард, флашка, но Quasar не желае да да пише по тях. Флашката и външния хард ги регистрирах към тевизора. Също така им дадох / само на харда, защото флашката е малка / да могат да записват и......., нестава.
    Предварително благодря ако можете да помогнете.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #1019

    Отговор: SONY телевизори 2017

    ако си разрешил харддиска да записва телевизора върху него то той вече е използваем единствено за запис на цифрови ТВ програми и други приложения не могат да го използват
    също така имаше някакво ограничение за размера на харда, когато ще се използва за записване на ТВ програми

  18. Junior Member Аватара на Ivanososs
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    30
    #1020

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Здравейте имам колебания за два модела на които съм се спрял ще се използват за PC монитор гледане на филми 4К HDR и телевизия от Виваком но най вече PC. Интересува ме кой е със истински 10bit panel и хардуерен HDR и да няма ШИМ.
    Моделите са 55XD9305 и 49XE9005
    Благодаря на всички.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 68 от 75 ПърваПърва ... 18586667686970 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 14:13
  2. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 18:45
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 08:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 12:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 08:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе