Страница 6 от 21 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 301
Like Tree41Одобрявам

SONY и HBO GO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,387
    #76

    Отговор: SONY и HBO GO

    Има картелни споразумения м/у марките тв.

    Ако всичко е наред при SONY и Panasonic мислиш ли че корейските LG и Samsung ще могат да се доредят до такъв голям процент в продажбите.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #77

    Отговор: SONY и HBO GO

    От много отдавна корейските брандове изпреварват япончетата.Не само с цена а и с качество.Сони не са това което бяха ... Панасоник пък изопщо не ги виждам на картата. Прост пример ... имаш 1500лв ... и искаш телевизор ... Samsung LG със сгурност ще предлжат по добър избор.Сони 200лв примерно горе.Панасоник пък не ме грабва като чета характеристиките.
    Лично мое НЕпрофесионално мнеие.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #78

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    От много отдавна корейските брандове изпреварват япончетата.Не само с цена а и с качество.Сони не са това което бяха ... Панасоник пък изопщо не ги виждам на картата. Прост пример ... имаш 1500лв ... и искаш телевизор ... Samsung LG със сгурност ще предлжат по добър избор.
    И примера е?

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    3
    #79
    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    И примера е?
    примера е из между примерите ,неможе заради едно приложение да правиш генерален извод за цялата техника еле пък да включваш и LG в цялата схема .Все пак не забравяй че основновната функция е телевизор не видео плеяр

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #80

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    От много отдавна корейските брандове изпреварват япончетата.Не само с цена а и с качество.Сони не са това което бяха ... Панасоник пък изопщо не ги виждам на картата. Прост пример ... имаш 1500лв ... и искаш телевизор ... Samsung LG със сгурност ще предлжат по добър избор.Сони 200лв примерно горе.Панасоник пък не ме грабва като чета характеристиките.
    Лично мое НЕпрофесионално мнеие.
    Когато,си купих телевизора от подписа ми,струваше 3500лв. и се водеше среден клас,а сега си представи за 1500лв. какъв клас телевизор имаш ти....

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    3
    #81

    Отговор: SONY и HBO GO

    еми пак среден KD-55XE8577 за 1700лв.за жалост това е реалността когата искаш нещо на момента нов модел винаги даваш повече
    Този пост е редактиран от stoianku; 06-07-18 в 09:56.

  8.  
     
  9. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #82

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Когато,си купих телевизора от подписа ми,струваше 3500лв. и се водеше среден клас,а сега си представи за 1500лв. какъв клас телевизор имаш ти....
    Брей много си се изръсил ,мой колега купи същия пролетта на 2016 г и струваше 1800 лв
    Справка тук : https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...5c-p276236067/
    Още съжалява,че не си купи SAMSUNG за тия пари
    Аз лично телефон и телевизор само SAMSUNG признавам и ползвам.
    Въпрос на вкус и предпочитания е все пак де ,да не си помислиш,че се заяждам нещо.
    Лично мнение
    п.п. Телевизорите SONY са като телефоните NOKIA,много хубави,АМА БЯХА....
    Този пост е редактиран от stoqng76; 06-07-18 в 10:28.

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    3
    #83

    Отговор: SONY и HBO GO

    въпреки че съм фен на Sony ползвам телефон на Samsung и то вече втори от серията Note и съм съгласен че в тази свера са по-добри ,но по птношение на телевизори и по точно обработка на изображение имат още доста какво да научат и това не е само мое мнение

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #84

    Отговор: SONY и HBO GO

    На Сони освен картината и андроида им се води плюс, ама е орязан яко и заради това по-скоро го слагам при минусите. Не знам кой ще си вземе съвременен телефон само заради това, че му е хубава картината. Софтуера създава крайното удовлетворение у клиента, когато работи без проблеми разбира се. Тука не визирам конкретно HBO Go като приложение. Явно Сони не поддържат пълноценен андроид и затова са повечето проблеми с различните приложения.

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #85

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от stoqng76 Виж публикацията
    Брей много си се изръсил ,мой колега купи същия пролетта на 2016 г и струваше 1800 лв
    Справка тук : https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...5c-p276236067/
    Още съжалява,че не си купи SAMSUNG за тия пари
    Аз лично телефон и телевизор само SAMSUNG признавам и ползвам.
    Въпрос на вкус и предпочитания е все пак де ,да не си помислиш,че се заяждам нещо.
    Лично мнение
    п.п. Телевизорите SONY са като телефоните NOKIA,много хубави,АМА БЯХА....
    Колегата в по-горния пост го е казал много точно и ясно,когато го купувах лятото на 2015,беше модел буквално на 3 дена,и естествено цената му беше такава...после до колко е паднала във времето и годините,чесно казано малко ме вълнува

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    63
    #86

    Отговор: SONY и HBO GO

    Нова версия HBO GO Android TV (Android TV) 16.0.0.410 USA Only Съжалявам пичове помислих си, че нашите мухльовци най-после са го оправили приложението но уви.
    НОВИТЕ НЕЩА


    - Bug fixes and performance improvements.
    - Updated typography for improved usability.
    Този пост е редактиран от BackTrack5R3; 19-07-18 в 23:15.
    hristoslav2 одобрява това.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #87

    Отговор: SONY и HBO GO

    Не трябва да се генерализира така по марки.
    Специално Сони имат няколко модела, които са отличен избор.
    При OLED моделите са може би най-доброто.
    9005 им е супер модел при LED.
    vynsente, kaloman, svetlio1 и 2 други харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,399
    #88

    Отговор: SONY и HBO GO

    Кой каквото иска да си купува , накрая като си начешат мерака намират някой лев в повече и си купуват Сони. И обръщат плочата ...
    novla и sony 1 харесват това.

  17. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #89

    Отговор: SONY и HBO GO

    Когато си взех моят 438005 също имах доста негативно мнение ... най-вече за картината.Сега ако трябва да избирам бих взел отново Сони но ще дам някой лев отгоре за модела 83_ _ или 85_ _

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    263
    #90

    Отговор: SONY и HBO GO

    Явно няма да се направи това приложение, щом толкова време не са... ПП: По телефона на HBG go - не ми казаха нищо конкретно за Сонитата...

    В момента гледам филмите с Пот плеър на лаптопа и с HDMI и мишка с дълъг кабел...
    А архива в HBO Go щеше да ми спести сваляне на филми, търсене на точните субтитри...основно сериали.
    -------------------------------------------------------------
    Вариант 1: apk фаила с клонирането - тук пак ли телефона ще ми е впрегнат?

    вариант 2: Плейване през сайта на HBO GO (от лаптоп). Не съм го тествал, но предполагам качеството ще е по-зле? Подозирам, че не е препоръчително.

    вариант 3:
    С хромкаста (освен 25 паунда още) - недостатъка му е че трябва през телефон да управляваш (пауза, превъртане и т.н.)? Ако е така - се отказвам. + това ще тормозя и смартфона с още едно приложение, а предполагам е тежко.

    Идеята ми е да не добавям трето дистанционно.

    За скорост пишат мин. 5Mbps, а аз съм на 75Mbit.s
    Т.е. през Wi-fi става ли за HDTV без проблеми или да се застраховам с кабел (Сонито е вързано с лан-кабел).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 21 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 12:37
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 14:37
  3. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 21:27
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 22:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе