Страница 7 от 21 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 301

SONY и HBO GO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #91

    Отговор: SONY и HBO GO

    Инсталирай си apk файла чрез Es File Explorer от магазина на тв, инсталирараш си и Rotation Locker за завъртане на приложението винаги преди да влезеш в него и клонираш с TV App Repo(от магазина на тв.) HBO GO за да го имаш при останалите приложения на тв-то

    Аз го ползвам с кабелна мишка и д/у на тв.

    https://www.apkmirror.com/apk/hbo-ho...-apk-download/

    https://apkpure.com/rotation-locker/...rotationlocker

    Това е най добрия вариант за гледане на HBO GO.
    Този пост е редактиран от sony 1; 03-09-18 в 18:02.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #92

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    Явно няма да се направи това приложение, щом толкова време не са... ПП: По телефона на HBG go - не ми казаха нищо конкретно за Сонитата...

    В момента гледам филмите с Пот плеър на лаптопа и с HDMI и мишка с дълъг кабел...
    А архива в HBO Go щеше да ми спести сваляне на филми, търсене на точните субтитри...основно сериали.
    -------------------------------------------------------------
    Вариант 1: apk фаила с клонирането - тук пак ли телефона ще ми е впрегнат?

    вариант 2: Плейване през сайта на HBO GO (от лаптоп). Не съм го тествал, но предполагам качеството ще е по-зле? Подозирам, че не е препоръчително.

    вариант 3:
    С хромкаста (освен 25 паунда още) - недостатъка му е че трябва през телефон да управляваш (пауза, превъртане и т.н.)? Ако е така - се отказвам. + това ще тормозя и смартфона с още едно приложение, а предполагам е тежко.

    Идеята ми е да не добавям трето дистанционно.

    За скорост пишат мин. 5Mbps, а аз съм на 75Mbit.s
    Т.е. през Wi-fi става ли за HDTV без проблеми или да се застраховам с кабел (Сонито е вързано с лан-кабел).
    Колкото и да е мъчно, хора като теб няма да усетят, като недостатък, щом работи
    Кой мамка му, ползва мишка с кабел 2018 г.?

    Без лоши чувства , просто се сетих, как преди 5 години, сина ми, на гости на баба си, дойде и ми каза:
    - Хей тате, баба има мишка с кабел!
    Той не беше виждал такова нещо до тогава.

  4. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #93

    Отговор: SONY и HBO GO

    Сещам се за това, как някой питаше- кой ползва дискети днешно време? Ами някои счетоводители и покрай тях и някои фирми. Така че всеки влак(мишка) си има пътник (кабел) Аз напр. на компютъра съм с кабелна мишка. Ами защо ми е безжична, като мишката не мърда от бюрото? Само да ме облъчва допълнително? Малко са другите 3 безжични мишки, околните рутери, поне 20 на брой, блутут слушалките, мобилните антени и т.н. И после се чудим защо народа откача поголовно...

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #94

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Инсталирай си apk файла чрез Es File Explorer от магазина на тв, инсталирараш си и Rotation Locker за завъртане на приложението винаги преди да влезеш в него и клонираш с TV App Repo(от магазина на тв.) HBO GO за да го имаш при останалите приложения на тв-то

    Аз го ползвам с кабелна мишка и д/у на тв.

    https://www.apkmirror.com/apk/hbo-ho...-apk-download/

    https://apkpure.com/rotation-locker/...rotationlocker

    Това е най добрия вариант за гледане на HBO GO.
    Има ли по-подробно упътване назад? Качеството идентично ли е като това от HBO HD (по кабела)?
    Мишките без кабел все още ли тежат колкото 3 с кабел :D

  6. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #95

    Отговор: SONY и HBO GO

    Мишките без кабел са по- леки даже.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #96

    Отговор: SONY и HBO GO

    глупости .. мишката с батерии е тежка ,това коства милисекунди в игра ,а няколко милисекунди са разликата между Жив и Мъртъв в някои игри .. при мен мишка без кабел място няма ..

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    63
    #97

    Отговор: SONY и HBO GO

    USA Only !
    HBO GO Android TV (Android TV) 17.0.0.181

    by Home Box Office Inc
    September 5, 2018

    Потребителите не могат да предявяват никакви преки финансови или други претенции срещу HBO Europe във връзка с Услугите." Абонати, могат да получат достъп до Промоционалните услуги, но този достъп може да бъде ограничен, временно преустановен или прекратен по всяко време, без да е нужно да се посочва причина за това." В такъв случай прекъсването не се счита за неизпълнение или неправилно изпълнение на Услугите на HBO GO, а Потребителят няма право на никаква компенсация поради такива прекъсвания." "От време на време Услугите или част от тях може да не са достъпни поради планирана поддръжка, която не се извършват повече от веднъж месечно и се извършва през нощта"HBO Europe не носи никаква отговорност и е освободено от всякакви задължения в максималната степен, позволена от действащото законодателство. HBO Europe не носи никаква отговорност за ненарушеното и безгрешно функциониране на съдържанието на Интернет страницата на HBO GO, не изчистват грешки и не гарантират пълната липса на вируси или други вредни елементи на сървъра, предаващ Услугите. https://hbogo.bg/terms-and-condition...e-subscription

  10. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #98

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    Има ли по-подробно упътване назад? Качеството идентично ли е като това от HBO HD (по кабела)?
    Мишките без кабел все още ли тежат колкото 3 с кабел :D
    Качеството е като за мобилно устройство (телефон/таблет) - много ниска резолюция, а аудиото е стерео.
    Има неофициална добавка за КОДИ, с която може да се гледа HD съдържание. Ако ти се занимава:
    https://kodibg.org/forum/thread-504.html

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #99

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Качеството е като за мобилно устройство (телефон/таблет) - много ниска резолюция, а аудиото е стерео.
    Има неофициална добавка за КОДИ, с която може да се гледа HD съдържание. Ако ти се занимава:
    https://kodibg.org/forum/thread-504.html
    Сериозно? E то какъв е смисълът тогава от занимавката...
    -на 50" дори HD каналите от А1 понякога ми се струват недостатъчно качествени (но на SD е отврат, особено тенис... може би е голям екрана за HD или нз).
    По-скоро ще си ги пусна през браузера, ако изобщо ще го ползвам HBO Go вкъщи - поне става с два клика.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #100

    Отговор: SONY и HBO GO

    Вече и аз това се чудя... какъв е смисълът тогава от занимавката... Много нерви похабих в началото, когато си взех телевизора и в крайна сметка го зарязах.
    Съдържанието на НВО не е каквото беше преди години, за да си струва гимнастиката...

    А има и вариант да се "каства" към телевизора от компютър (през браузъра Хром), телефон или таблет, но качеството е същото

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #101

    Отговор: SONY и HBO GO

    Cast-ването е ясно, но има други проблеми свързани с това. Пробвал съм Choromecast, от телефона със Screen Miroring и Android плеър и с приложението на LG за телевизора. С него е най-чиста работа. За LG приложението има само един проблем, че трябва да си абониран за HBO GO през оператор, поне ти трябва код от настройките, който го има само за тях. При свободен абонамент, в настройките на приложението код не ти дава..

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #102

    Отговор: SONY и HBO GO

    Кастването от лаптоп на тв. свива екрана от време на време и качеството на картината е по лошо с една идея от приложението за мен.

    Приложението се инсталира и клонира за не повече от минута, не си заслужава да се каства и тн.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #103

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от nikolov333 Виж публикацията
    Cast-ването е ясно, но има други проблеми свързани с това. Пробвал съм Choromecast, от телефона със Screen Miroring и Android плеър и с приложението на LG за телевизора. С него е най-чиста работа. За LG приложението има само един проблем, че трябва да си абониран за HBO GO през оператор, поне ти трябва код от настройките, който го има само за тях. При свободен абонамент, в настройките на приложението код не ти дава..
    Спор няма, че с приложенията на LG, Самсунг и т.н. за телевизор е най-чиста работа. Темата е за Sony (АндроидТВ), за който няма такова приложение.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #104

    Отговор: SONY и HBO GO

    Няма, но има начин да се инсталира.. от опит казвам, че с кастване и т.н. не е работа.. Не виждам защо чакате HBO да пусне приложение.. Когато излезне тогава. Все пак има работещо решение, така че който иска да пробва..

  18. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #105

    Отговор: SONY и HBO GO

    Нищо не чакам аз... вече...
    Ползвам CEMC с Quasar и др. добавки за видео и субтитри и не ми трябва нито HBOGO, нито NETFLIX или др.подобни.

    Едните отказват да направят приложение за АндроидТВ (ЕВРОПА), другите се правят на тарикати и прикачват субтитри, преведени на български дори не с Гугъл преводач, ами някакъв античен транслейтър, покъртително... Продукциите на Prime Video 99.9% са без субтитри на български.... Е как да се абонираш и да плащаш за такива скопени услуги?

    А оня горе ми е свидетел, че исках да си плащам и да гледам легално...
    Този пост е редактиран от podredko; 10-09-18 в 16:54.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 21 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 12:37
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 14:37
  3. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 21:27
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 22:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе