Страница 22 от 61 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 913

SONY телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #316

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Eй Coнитo cи e Coни бpaтчe.Poдиx ce c тoзи тeлeвизop.И дизaин и ĸapтинa.Πoвeчe зa дpyгa мapĸa нeщa дa чyя пocмъpтнo.Mиcлex в cпaлнятa дa глeдaм cтapoтo eлджи,oбaчe caмo ми ce въpти в глaвaтa ĸaĸ дa cи взeмa и зa тaм eднo Coни.
    Ти не беше ли много доволен от телевизора
    Ако си работи всичко адекватно,по добре си го ползвай и не се вкарвай във филми.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #317

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Оо аз съм супер много доволен от Сони, за това се ядосвам, че апсолютно всичко му е супер от картина до дизаин и накрая го облепили така ашлашки с това тиксо-фолио все едно е телевизор втора употреба и ти разваля целия кеф.Реално днес успях да го изчистя напълно.Реших случайно да пробвам с една кърпичка за очила, но ми я дадоха към комплекта на тонколоните, и малкопрепарат за LCD екрани. И ,,О чудо,, Веднага изчезнаха.Даже и едно, което изглеждаше 1см драскотина точно на ръба между матрицата и рамката, което не можах да изчистя с уж специялните кърпи за такива монитори.С тая кърпичка веднага се махна.Много е ефективна.Ако мога да си намеря някъде такава ама малко по-голяма.Но не съм виждал, освен към комплектите премиум очила.Има и една немска пияна за монитори,това така ги лъска, че може да ти избие зъбите.Ама много скъпа бре братче,15 евро за едно флаконче.Но ще взема и от нея.Така да лъщи да лъщи.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #318

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Еми значи всичко си му е наред
    Ползвай си го със здраве дълги години,все пак си е нов телевизор

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #319

    Отговор: SONY телевизори 2018

    не прекалявай с чистенето!!
    моя телевизор откакто съм го взел вече почти година и 3 месеца не съм му бърсал екрана от прахоляк , а на моите жени им е абсолютно забранено да го пипат

  6. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #320

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Колеги днес забелязах, че пак са оплескали нещо гласовото търсене в youtube. При опит да търся с глас за да сработи трябва да минат около 20 секунди и чак след това се получава. Преди ден два всичко си беше наред, при вас така ли е също?

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #321

    Отговор: SONY телевизори 2018

    При мен е наред, веднага намира това което търся.

    Рестартирай си рутера, пробвай с кабел от рутера към тв.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #322

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от stoqng76 Виж публикацията
    Еми значи всичко си му е наред
    Ползвай си го със здраве дълги години,все пак си е нов телевизор


    Благодарско!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    не прекалявай с чистенето!!
    моя телевизор откакто съм го взел вече почти година и 3 месеца не съм му бърсал екрана от прахоляк , а на моите жени им е абсолютно забранено да го пипат

    Споко, мойто старото елджи претърпя едно преместване, и едно наводнение(целия беше във вода) за десет години.Няма една драскотина.И сега излиза заслужено в пенсия без болешки и травми Особенно за тая пияна за ,която споменах беднати е фантазията как картината блясва с пълния си блясък.Всъшност за ефекта и разбрах, като ми препоръчаха пияна за предното стъкло на колата след оплакване, че ми скърцат оригиналните чистачки на ,,Valeo,, Ефекта беше все едно колата е с чисто ново стъкло, и скърцането мигновенно изчезна.Но за елцедета си е отделна и за автосъкла си е отделна.Но и в двата случея от ефекта и ти пада ченето

  10. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #323

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Я покажи я тая "пияна" та и ние да я знаем

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #324

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Добре де пяна.Ясно е ,че не става въпрос за ,,пияна жена,, ISY ICL-5000 kopen? | MediaMarkt Има и други марки. Незнам какво има в нея, но картината става по добра от както, когато си го извадил телевизора от кашона.

  12. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #325

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Италиански,снимай Едифаера.
    Стана ми интересно в Холандия кои модели се продават и колко евра са.
    Да сравним с цената в БГ.
    Този пост е редактиран от Viking72; 22-04-18 в 02:52.

  13. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #326

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    При мен е наред, веднага намира това което търся.

    Рестартирай си рутера, пробвай с кабел от рутера към тв.
    Рестартирах и рутера, и телевизора, и вече с гласовото търсене всичко е наред. Благодарско за съвета!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #327

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Viking, моите модел r1850 ги няма в Европа и са предназначени за американския пазар.Успях да се сдобия с тях от един холандски магазин, които явно са купили от някъде цяла партида отваряни кашони.Ето така дойде втория чифт,с кал по едната. На официялния сайт са 199 щатски долара, аз ги взех за 155 евро.Тоест малко по-ефтино.R1850DB Bookshelf Speakers With Subwoofer Out - [Edifier USA] Ето този популярен модел го има и тука https://www.emag.bg/tonkoloni-za-kom.../pd/DWSCV2BBM/, го има и тука най-ефтино за 89 евро, което е 174 евро. И тези https://www.emag.bg/govoriteli-2-0-e...9b4_1524404156, които най-ефтино тука са за 229 евро, което е 441 лева. Реално говориме за едни едни и същи продукти с различен марж в крайната цена.Което според мен се дължи на ддс-то и различната надценка на крайния дистрибутур.Както и калкулирани загуби от върнати стоки, които не могат вече да бъдат продадени за нови.Тука дори и да не си в правото си да върнеш нещо, няма никакви проблеми.Стига да е в срока обявен от тях.Най-често 14 дена.Или ти предлат друго,или ако искаш да си избереш друг продукт от техния магазин на тази стойност или да ти върнат парите.В България често ти вадят от девет кладенеца вода, дори да си в правото си, само и само да калкулират възможно най-малко загуби.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #328

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Моля, ако някой с XE9005 ползва и е доволен посочените в нета /rtings, AVforums и др./ настройките на картината да напише да пробвам, че до сега гледам /играя/ тв-то основно на режим "професинално кино" или "игра" без да съм се занимавал с калиблиране.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #329

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Sony 55XF900 - 45 local dimming zones (5x9)

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #330

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    Моля, ако някой с XE9005 ползва и е доволен посочените в нета /rtings, AVforums и др./ настройките на картината да напише да пробвам, че до сега гледам /играя/ тв-то основно на режим "професинално кино" или "игра" без да съм се занимавал с калиблиране.
    Аз съм с настройките от rthings и много ми харесва картината.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 61 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 15:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 13:43
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 07:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 18:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 08:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе