Страница 16 от 61 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 913
Like Tree122Одобрявам

SONY телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #226

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    От 29.03 съм го инсталирал с USB на 49XE9005 . Странно при настройката на суб. на фабричния плейр не пише български език като до сега, а "песен" за др. субтитри е написано правилно съответния език. Всичко си работи без проблем нямам никакви оплаквания /жена ми мрънкаше, че youtube приложението е с променен интрефейс, но не съм му обръщал сериозно внимание/.
    youtube приложението възпроизвежда ли 2160р. както старото или е ограничено до 1080р.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #227

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Приложението отдавна си възпроизвежда 4к видео (поне според статистиката му), HDR обаче отказва да разпознава автоматично. Просто нямам думи за безхаберието на Сони.

  4. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #228

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Самсунг 6та серия и модел 2012 е класа над Сони 8ма серия година 2017 ... картина ... звук ... приложения ... поне според мен. Единствения плюс на Сонито е по добра картина на филми от компа.

  5. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #229

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Приложението отдавна си възпроизвежда 4к видео (поне според статистиката му), HDR обаче отказва да разпознава автоматично. Просто нямам думи за безхаберието на Сони.
    Не съм напълно съгласен с теб. Оригиналното приложение възпроизвежда 4К но от няколко месеца има официален ъпдейт на приложението което е с нова визия и е ограничено до 1080р., поне аз никъде не открих от къде може да се сменя резолюцията. Колкот и пъти да се опитвах 4К не успях да подкарам(възпроизвежда ги но в HD). Хубавото в случая е че може да си върнеш старата версия на приложението, kajos спомена че вече е с нова визия и аз си мисля че е това на което поне аз не успях да подкарам реално 4К. Не че това ми е някаква болка де ама що да губиш някоя благинка която си имал.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #230

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Свалих ъпдейта на флашка, но като я сложа в телевизора се показва само менюто за отваряне на флашката чрез Видео и тн.
    Някакви идеи

  7. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #231

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Свалих ъпдейта на флашка, но като я сложа в телевизора се показва само менюто за отваряне на флашката чрез Видео и тн.
    Някакви идеи
    В какъв формат записа ъпдейта на флашката? Предполагам в .PKG
    sony 1 одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Ivanososs
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Usa
    Мнения
    30
    #232

    Отговор: SONY телевизори 2018

    А разархивирали го?
    sony 1 одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    78
    #233

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Свалих ъпдейта на флашка, но като я сложа в телевизора се показва само менюто за отваряне на флашката чрез Видео и тн.
    Някакви идеи
    Рестартирай ТВ и ще го захапе
    Разбира се трябва да си разархивирал зип-файла и да е в главната папка на флашката

    Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
    sony 1 одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #234

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Качих го на друга флашка телевизора видя файла и се актуализира успешно.
    Явно нещо се е бъгнало.
    Мерси момчета за помоща

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #235

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Самсунг 6та серия и модел 2012 е класа над Сони 8ма серия година 2017 ... картина ... звук ... приложения ... поне според мен. Единствения плюс на Сонито е по добра картина на филми от компа.
    Приятел,....ама ти сериозно ли си вярваш на това,което си написъл?....

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #236

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Приятел,....ама ти сериозно ли си вярваш на това,което си написъл?....
    Първия месец и аз бях с негативно мнение за Сонито, но като се свикне с инсталирането на приложенията и прехода от доста напудрените цветове на Корейските тв-та мнението ми се промени.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #237

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    youtube приложението възпроизвежда ли 2160р. както старото или е ограничено до 1080р.
    Работи в 4k, но не разпознава HDR видео.

  16. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #238

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Напълно заставам зад написаното.И пак казвам това е мое мнение.Никому не го налагам.Просто до "вчера" гледах една картина а днес напълно различна.Не казвам коя е по реална ... а и това няма как да го знам ... пиша само коя ми по харесва.Да не говорим че не можеш да си свалиш които поискаш приложение от магазина.Единствено филм от компа ми хареса повече.Като се сетя че до последно се колебаех за Samsung UE40MU6452 ... но и тук във форума а и в магазина ми препоръчаха за тези пари точно този модел на Сони.Какато и да е ... предполагам че ще свикна с картината.Това е от мен ... просто изказах мнение.

  17. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #239

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Можеш да си инсталираш каквито искаш приложения, но не от магазина. А картината можеш да си я настроиш за филми да е една, за приложенията друга, за ТВ - трета, според вкуса.

    - - - - - - - - - -

    Не знам дали е писано, но ако при някои приложения бутонът за инсталиране е неактивен, натиснете екшън менюто и после-назад. Бутонът ще стане активен.

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #240

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Напълно заставам зад написаното.И пак казвам това е мое мнение.Никому не го налагам.Просто до "вчера" гледах една картина а днес напълно различна.Не казвам коя е по реална ... а и това няма как да го знам ... пиша само коя ми по харесва.Да не говорим че не можеш да си свалиш които поискаш приложение от магазина.Единствено филм от компа ми хареса повече.Като се сетя че до последно се колебаех за Samsung UE40MU6452 ... но и тук във форума а и в магазина ми препоръчаха за тези пари точно този модел на Сони.Какато и да е ... предполагам че ще свикна с картината.Това е от мен ... просто изказах мнение.
    Инсталира ли си приложенията.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 61 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 14:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 12:43
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе