Страница 17 от 61 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 913

SONY телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #241

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Абе тия къде на май..та си са завряли информацията за ниво на сигнала? Нещо не ги откривам и гледам ръчната настройка ми е неактивна ...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #242

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Самсунг 6та серия и модел 2012 е класа над Сони 8ма серия година 2017 ... картина ... звук ... приложения ... поне според мен. Единствения плюс на Сонито е по добра картина на филми от компа.
    Е, то аз телевизора го ползвам само за картина . За звук си има ресивъри , соундбари и т.н. И колко приложения му трябват на един тв - аз за една година едно съм сложил / Коди/ и от друго не съм видял нужда досега. Вярно един колега се беше оплакъл , че тв му нямал бас , но това е повече от смешно. Мисля , че само новини се гледат със звук от тв.

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #243

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Абе тия къде на май..та си са завряли информацията за ниво на сигнала? Нещо не ги откривам и гледам ръчната настройка ми е неактивна ...
    Бутона HELP на дистанционното>Отстраняване на неизправности и информация за системата>диагностика на сигнала....там е..

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Е, то аз телевизора го ползвам само за картина . За звук си има ресивъри , соундбари и т.н. И колко приложения му трябват на един тв - аз за една година едно съм сложил / Коди/ и от друго не съм видял нужда досега. Вярно един колега се беше оплакъл , че тв му нямал бас , но това е повече от смешно. Мисля , че само новини се гледат със звук от тв.
    Точно така е,аз от 30 инсталирани приложения,реално ползвам 2-3 най много,звука ми излиза от ресивера още с включването на телевизора...

  5. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #244

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Инсталира ли си приложенията.
    Да ... тези за които питах ги инсталирах но Скайпа постоянно ми изписва че няма нет връзка ... а има със сигурност.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #245

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Напълно заставам зад написаното.И пак казвам това е мое мнение.Никому не го налагам.Просто до "вчера" гледах една картина а днес напълно различна.Не казвам коя е по реална ... а и това няма как да го знам ... пиша само коя ми по харесва.Да не говорим че не можеш да си свалиш които поискаш приложение от магазина.Единствено филм от компа ми хареса повече.Като се сетя че до последно се колебаех за Samsung UE40MU6452 ... но и тук във форума а и в магазина ми препоръчаха за тези пари точно този модел на Сони.Какато и да е ... предполагам че ще свикна с картината.Това е от мен ... просто изказах мнение.
    Човек,кой още гледа филми от компютър на телевизор,за последно това го правех преди около 10 години някъде

  7. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #246

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Е, то аз телевизора го ползвам само за картина . За звук си има ресивъри , соундбари и т.н. И колко приложения му трябват на един тв - аз за една година едно съм сложил / Коди/ и от друго не съм видял нужда досега. Вярно един колега се беше оплакъл , че тв му нямал бас , но това е повече от смешно. Мисля , че само новини се гледат със звук от тв.
    Просто отбелязах че звука на 6 години по старият тв е по добър .. иначе повярвай ми знам че си има соундбари за по добър звук.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #247

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Ама ти искаш да ползваш Скайп на тв - направо ме уби ! HD тв да се ползва за скайп !!! Да си влачиш ремарке с Ферари!
    Стария ти тв има вградени говорители , защото е дебел една педя , а новия ти е един пръст. Новите модели са предвидени за работа с ресивъри и саундбари. На дяда тв-то има копче за ниски и високи даже, чува се страотно , ма нищо се не види ...

  10. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #248

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Човек,кой още гледа филми от компютър на телевизор,за последно това го правех преди около 10 години някъде
    Повярвай ми доста са ...
    Сега видях че и ти имаш Сони 8 серия ... твоя може и да е добър де ... надявам се да е така.

  11. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #249

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Да ... тези за които питах ги инсталирах но Скайпа постоянно ми изписва че няма нет връзка ... а има със сигурност.
    Скайпа си работи без проблем при мен,не че съм го ползвал някога,само за проба го качих още преди 3 години,сега пак го пробвах за да съм сигурен и всичко си е ОК...
    IMAG4364.jpg
    IMAG4365.jpg

  12. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #250

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Ама ти искаш да ползваш Скайп на тв - направо ме уби ! HD тв да се ползва за скайп !!! Да си влачиш ремарке с Ферари!
    Стария ти тв има вградени говорители , защото е дебел една педя , а новия ти е един пръст. Новите модели са предвидени за работа с ресивъри и саундбари. На дяда тв-то има копче за ниски и високи даже, чува се страотно , ма нищо се не види ...
    Няма да навлизам в подробности за това колко е дебел старият Самсунг ... а за скайпа просто отбелязах че не тръгва и трудно се инсталира.Нищо не ми пречи да си го ползвам и на телевизора.

    п.п Леле още един със Сони 8 серия ... какво правите ве хора не гледате ли преди да купувате.Най - вероятно не сте имали Самсунг ...

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #251

    Отговор: SONY телевизори 2018

    "Осма" серия вече нищо не значи - 8005 и 8500 са различно ниво с различно представяне ... , та 8005 най-вероятно отговаря по клас на старият ти Самсунг 6100 - и под двата има към 3 по-ниски серии.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #252

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Няма да навлизам в подробности за това колко е дебел старият Самсунг ... а за скайпа просто отбелязах че не тръгва и трудно се инсталира.Нищо не ми пречи да си го ползвам и на телевизора.

    п.п Леле още един със Сони 8 серия ... какво правите ве хора не гледате ли преди да купувате.Най - вероятно не сте имали Самсунг ...
    Tака,имал съм Самсунг 9-та серия,струваше колкото прилична кола на старо...мъкнах го от другия край на Света...работи около 1 година преди да му изгори всичко и навсякъде...сега Самсунг не бих си купил и четка за обувки

  16. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #253

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Ето как изглеждат приложенията при мен и какво се получава като се опитам да стартирам скайпа.

    http://prikachi.com/images/479/9298479b.jpg

    http://prikachi.com/images/475/9298475K.jpg
    http://prikachi.com/images/487/9298487a.jpg
    Този пост е редактиран от daniel72; 01-04-18 в 21:48.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #254

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Скайп без камера няма да тръгне , а и официално го спряха за тв преди 2 години май.

  18. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #255

    Отговор: SONY телевизори 2018

    На Самсунга си тръгваше ... ама е на ремонт ... някакави диоди изгорели ... ако изопщо го оправят де

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 61 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 15:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 13:43
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 07:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 18:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 08:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе