Страница 18 от 61 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 913
Like Tree122Одобрявам

SONY телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #256

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Извинете ме за невежеството , за какво се ползва скайп на ТВ без камера.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #257

    Отговор: SONY телевизори 2018

    То за тия по-старите им модели има доста неофициални програми и може да се прави почти всичко - като рутнат смартфон
    За какво ти е изобщо на телевизор тоя скайп?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #258

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Да добавя , ако Самсунга е от подписа ти и гледаш от същото разстояние е нормално да ти е странна картината ,сега виждаш детайли които преди не си можел.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #259

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Да ... тези за които питах ги инсталирах но Скайпа постоянно ми изписва че няма нет връзка ... а има със сигурност.
    С каква връзка ти е нета на телевизора WIFI или Кабел, аз съм с WIFI и нямам проблеми.
    Този файл работи при мен без проблеми https://apkpure.com/skype-free-im-vi...ails%2Fversion


    Kато гледам май всичко си клонирал с TV APP REPO ако горните стъпки не помогнат клонирай Skype с App Cloner аз съм го клонирал така
    Този пост е редактиран от sony 1; 01-04-18 в 21:16.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    68
    #260

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Ако по време на инсталиране на нов фирмуер, на телевизор с андроид, спре тока или интернет връзката, ще има ли последствия за телевизора или просто ще се преустанови процеса?

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #261

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Трябва да викаш техници след това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    1
    #262

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Здравейте, отскоро сме със Sony KD-43XE8005 и ни трябва стойка за стена с по-дълго рамо (над 48см. по възможност), която да има vesa 100x200. Харесахме на Hama 108749, но vesa започва от 200х200. Дали някой е попадал на нещо подходящо?

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #263

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Скоро взех такава - https://www.emag.bg/stenna-stojka-za.../pd/DSLJ92BBM/ (ама на промоция за под 20лв) и съм доволен - не съм мерил рамото колко е дълго обаче.

  11. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #264

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от zasony Виж публикацията
    Здравейте, отскоро сме със Sony KD-43XE8005 и ни трябва стойка за стена с по-дълго рамо (над 48см. по възможност), която да има vesa 100x200. Харесахме на Hama 108749, но vesa започва от 200х200. Дали някой е попадал на нещо подходящо?
    Виж тук:https://www.emag.bg/search/%D1%81%D1...B5%D0%BD%D0%B0

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #265

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Няма да навлизам в подробности за това колко е дебел старият Самсунг ... а за скайпа просто отбелязах че не тръгва и трудно се инсталира.Нищо не ми пречи да си го ползвам и на телевизора.

    п.п Леле още един със Сони 8 серия ... какво правите ве хора не гледате ли преди да купувате.Най - вероятно не сте имали Самсунг ...
    Много добре гледаме ние , които си купуваме Сони. Не ми се даваха 4 хилки за 9-та серия. Ако си любопитен мога да ти постна фактурата от първото си Сони , купено през 2005 г., в перфектна кондиция , сега е в спалнята ми. Предполагам , че през 2005 си четял само за ЛЕД тв и си мечтаел да имаш. Струваше наистина повече от кола на старо - 3500 левчета точно и то с Коледната промоция.Ай да не си мерим бубите, Самсунг купувам само тостер или в краен случай прахосмукачка. Всеки си има собствен вкус и различни финансови възможности. И аз искам Ферари , ама карам Форд. Все с буквата Ф , ама не е едно и също.

  13. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #266

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Със здраве да си ползваш телевизора ... и безаварийно разбирасе.Относно парите ... там е работата че разполагах с такива но по препоръка от хора които със сигурност разбират повече от мен си взех Сонито 8 серия.Дори се замислих да го продам веднага на някой за доста по тънка цена и да си взема нещо друго ... но вече направих акаунти и т.н.Та и аз ще си го гледам ... сега се сещам може ли някой да ми каже до 43 инча кое е най-доброто на БГ пазара в момента ... няма значение парите.
    Благоаря!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #267

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Със здраве да си ползваш телевизора ... и безаварийно разбирасе.Относно парите ... там е работата че разполагах с такива но по препоръка от хора които със сигурност разбират повече от мен си взех Сонито 8 серия.Дори се замислих да го продам веднага на някой за доста по тънка цена и да си взема нещо друго ... но вече направих акаунти и т.н.Та и аз ще си го гледам ... сега се сещам може ли някой да ми каже до 43 инча кое е най-доброто на БГ пазара в момента ... няма значение парите.
    Благоаря!
    Какво стана с Skype

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    15
    #268

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Много добре гледаме ние , които си купуваме Сони. Не ми се даваха 4 хилки за 9-та серия. Ако си любопитен мога да ти постна фактурата от първото си Сони , купено през 2005 г., в перфектна кондиция , сега е в спалнята ми. Предполагам , че през 2005 си четял само за ЛЕД тв и си мечтаел да имаш. Струваше наистина повече от кола на старо - 3500 левчета точно и то с Коледната промоция.Ай да не си мерим бубите, Самсунг купувам само тостер или в краен случай прахосмукачка. Всеки си има собствен вкус и различни финансови възможности. И аз искам Ферари , ама карам Форд. Все с буквата Ф , ама не е едно и също.
    през 2005 година,всички са си мечтали за LED,просто защото технологията беше CCFL....а иначе телевизорите са си LCD....
    casa одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #269

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Да LCD , моя грешка.

  18. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #270

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Доста попрочетох за Sony ''8 серия''.Само че,както Ви каза Svetlio по-напред вече сериите нищо не значат.За да разбереш дали един тв е за теб най-напред се постарай да видиш кой тип тв-ри ти харесва-матрица(va-ips),подсветка(direct led - edge led) и тогава мисли за серии,фирми и.т.н.Ако SAMSUNG-а ти е с va матрица и direct led ще има по-добър контраст и на тъмно е съвсем различно.На мен напр. edge led и ips не ми харесва,а дали емблемата е на SONY,PANASONIC или квато и да е ми евсе тая.Само Loewe няма как да е(edge led),защото в момента май правят само OLED тв-ри.А пък и не вярвам много да се интересуват от Бг пазара(още не са питали за мене).Миналата година имаха още и нещо друго.
    https://www.displayspecifications.com/bg/brand/68591d
    Другото е,че заради нуждата от поевтиняване такъв диагонал тв вече никой не го брои и слага различни матрици дори от същия модел с по-голям диагонал.А пък за фирмите недейте залита кое се разваля и кое не и кой имал 10 и повече години тв-ри.Имам NEO lcd (=BECO в случая)от 2005,Blaupunct (продадено име на еди си кой) от преди над 5год.,вече ги подарих тук там ,но още си работят.Samsung от 2008 без никакъв дефект и не съм сигурен до Sony 9 серия от тази година кой,кой...Защото черно=0,нали разбирате.че е колкото на OLED.Сега няма да показвам сравнението.Ако Sony се объркат да сложат цена на 1-ва серия(А1)по-ниска от 9-та,няма да е зле
    .
    Samsung LE40A786 Review
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от cable; 02-04-18 в 20:33.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 61 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 14:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 12:43
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе