Страница 40 от 61 ПърваПърва ... 30383940414250 ... ПоследноПоследно
Резултати от 586 до 600 от общо 913
Like Tree122Одобрявам

SONY телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #586

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Капитализма на чело с маркетинга разказа игрите на иновационните технологи и развитието им като цяло...но това е дълга тема.
    Друго ми направи впечатление че за 65' модели ZD9 има 646 локални зони на затъмнение а новия ZF9 има само 104, което е осакатяване.
    Като дизайн стария ми харесва повече.
    Според мен плюс на по-новия модел е по-добрия хардуер (все пак е с 2 години по-нов).
    ZD9 би трябвало да бъде обновен с андроид 8.0, въпрос на време.
    Този пост е редактиран от ntool; 01-10-18 в 07:39.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    24
    #587

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Здравейте,
    Имам отскоро Sony 55XE9005 към NET1. Когато сканирах програмите и започнах да гледам телевизия ми се стори,че не е толкова добра картината.Затова минах за проба на аналоговите програми и
    видях,че са с много лошо качество-снежинки и т.н. Разбира се обадих им се, но все пак бих искал да знам това явление с аналоговите програми дали оказва макар и малко влияние на качеството на картината
    на SD и HD програмите.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #588

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Направи снимка на картината за да стане по ясно, ако е слаб сигнала (предполагам тъй като каза че аналоговата е на снежинки, признак че нивото на сигнала е ниско) би трябвало цифровата да става на кубчета и да "запецва" или изобщо не тръгва. Техниците, ще ти замерят нивото на сигнала и ще стане ясно.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    24
    #589

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Значи цифровата си е нормална,дори и HD каналите не насичат както преди, но на мен ми се стори, че нещо може да е по-добре в картината и затова си зададох въпроса това лошо качество на аналоговите дали има значение.За техниците какво да кажа - преди време за втория ТВ ми казаха,че цифровия тунер е заминал, защото насичаше, а като си оправиха нещата по-късно тунера все още си е наред.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #590

    Отговор: SONY телевизори 2018

    dodolan
    А за какво са ти изобщо аналоговите версии на програмите? Само мъчиш телевизора с тях.
    Тествай го на цифрова ефирна...


    Sony XBR55A9F review
    https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/a9f




    source photo:[rtings.com]


    Sony XBR55A8F vs Sony XBR55A9F side-by-side comparison...https://www.rtings.com/tv/tools/comp...ny-a9f/603/684

    Sony XBR55A1E vs Sony XBR55A9F side-by-side comparison...https://www.rtings.com/tv/tools/comp...ny-a9f/434/684

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    93
    #591

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Здравейте, имам следния проблем. Телевизора ми е w807c и към него съм свързал саундбар самсунг. Връзката е с hdmi кабел и когато включа телевизора се включва и саундбара съответно като го изключа и бара се изключва. До тук всичко е ок обаче като усилвам или намалям звука от дистанционното на телевизора както си дейвства и изведнъж спира и не може нито да се усилва нито да се намаля звука, след определено време пак проработва. Ще се радвам ако някой знае решение и го сподели. Благодаря
    nassko1 одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #592

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Пробвай soundbar Panasonic. Ако и той засича, значи е от телевизора

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #593

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sa6o_p Виж публикацията
    Здравейте, имам следния проблем. Телевизора ми е w807c и към него съм свързал саундбар самсунг. Връзката е с hdmi кабел и когато включа телевизора се включва и саундбара съответно като го изключа и бара се изключва. До тук всичко е ок обаче като усилвам или намалям звука от дистанционното на телевизора както си дейвства и изведнъж спира и не може нито да се усилва нито да се намаля звука, след определено време пак проработва. Ще се радвам ако някой знае решение и го сподели. Благодаря

    Като начало,пробвай с друг HDMI кабел,но не такъв от 3лв.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #594

    Отговор: SONY телевизори 2018

    sa6o_p
    Пробвай със студен рестарт и на двете.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    93
    #595

    Отговор: SONY телевизори 2018

    С рестарт не се оправя, ще пробвам вариянта с кабела

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #596

    Отговор: SONY телевизори 2018

    We review the Sony AF9 Master Series OLED TV (also marketed as the Bravia A9F in the USA) which features the company's top-tier X1 Ultimate video processor, Pixel Contrast Booster technology, HDR support for HDR10, HLG and Dolby Vision, Acoustic Surface Audio+, as well as faster Android TV platform (Oreo 8.0).
    Two screen sizes are available, namely the 55-inch Sony KD-55AF9 and the 65-inch KD-65AF9.
    Our review unit is the 65in Sony KD65AF9BU which is the United Kingdom 3-pin-plug version.



    source video:[youtube.com - hdtvtest.co.uk]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #597

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sa6o_p Виж публикацията
    Здравейте, имам следния проблем. Телевизора ми е w807c и към него съм свързал саундбар самсунг. Връзката е с hdmi кабел и когато включа телевизора се включва и саундбара съответно като го изключа и бара се изключва. До тук всичко е ок обаче като усилвам или намалям звука от дистанционното на телевизора както си дейвства и изведнъж спира и не може нито да се усилва нито да се намаля звука, след определено време пак проработва. Ще се радвам ако някой знае решение и го сподели. Благодаря
    Друго устройство има ли свързано с ТВ, ако има извади кабела и опитай така.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    93
    #598

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Приемника на А1 е свързан към телевизора

  17. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #599

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sa6o_p Виж публикацията
    Здравейте, имам следния проблем. Телевизора ми е w807c и към него съм свързал саундбар самсунг. Връзката е с hdmi кабел и когато включа телевизора се включва и саундбара съответно като го изключа и бара се изключва. До тук всичко е ок обаче като усилвам или намалям звука от дистанционното на телевизора както си дейвства и изведнъж спира и не може нито да се усилва нито да се намаля звука, след определено време пак проработва. Ще се радвам ако някой знае решение и го сподели. Благодаря
    1.Смени батериите на д/у
    2.Свържи го с оптика кабел и го ползвай с д/у на саундбара.
    3.Върни заводските настройки на тв.


    4.Пробва ли с друг кабел?

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #600

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sa6o_p Виж публикацията
    Приемника на А1 е свързан към телевизора
    Изключи тв и приемника от захранване. Разкачи HDMI кабела между тях .
    И воала - вече всичко работи с тв и саудбара

    Тия китайски пръчки (както и ония на виваком) искат от време на време да се разкачат и да се направи студен рестарт (изключване от захранването) иначе вкарват грешки и се получават подобни или други "феномени".
    Ivanososs одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 40 от 61 ПърваПърва ... 30383940414250 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 14:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 12:43
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе