Страница 53 от 75 ПърваПърва ... 343515253545563 ... ПоследноПоследно
Резултати от 781 до 795 от общо 1119

SONY телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #781

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от vatla Виж публикацията
    Благодаря много!!! Утре може да опитам.Лека вечер!
    Инсталирай си Google Chrome браузър на телефона или на компа той е с вграден преводач, вече зависи кое ползваш. Най лесно е това.
    Този пост е редактиран от sony 1; 13-10-19 в 01:14.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    15
    #782

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Това със задържането на копчето за вкл/изкл на дистанционното направи ли? Там няма какво да объркаш, защото ...нищо друго не трябва да правиш. Телевизора ти остава в абсолютно същото състояние, какъвто е бил преди рестарта на андроида, само изчиства бъгове ако има. На мен ми беше изчезнала настройката на таймерите за заспиване и по този начин се появи пак дори и без да го изключвам от контакта.
    Не съм - утре ще опитам и него.Благодаря!лека вечер!

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #783

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Това със задържането на копчето за вкл/изкл на дистанционното направи ли? Там няма какво да объркаш, защото ...нищо друго не трябва да правиш. Телевизора ти остава в абсолютно същото състояние, какъвто е бил преди рестарта на андроида, само изчиства бъгове ако има. На мен ми беше изчезнала настройката на таймерите за заспиване и по този начин се появи пак дори и без да го изключвам от контакта.
    Връщал е заводски и няма резултат, рестартите няма да му помогнат вече.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    15
    #784

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Инсталирай си Google Chrome браузър на телефона или на компа той е с вграден преводач, вече зависи кое ползваш. Най лесно е това.
    Имам на компа вграден преводач и преведох това https://www.sony.co.uk/electronics/s...icles/00159906

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #785

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Ти си решаваш.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #786

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Някой пробвал ли e друго дистанционно.Това,което получаваме е трагично.Имам и други тв-та и това на сони e fuck.Имам в предвид да има подсветка,по-добра организация на бутоните и да не струва една торба пари като тези на Logitech.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    394
    #787

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от JKanchev Виж публикацията


    В тази връзка може ли да ми предоставите линк с тест относно blooming-а ако евентуално попадна на мострена бройка на XG95?


    Основният въпрос е:
    Колега тествал или вече собственик на модела Sony Bravia KD-55XG9505B би ли споделил поне мнение, а най-добре потребителско впечатление относно проблема с т.нар. blooming или Local Dimming?

    Тук е момента някой колега да се включи като предостави по-добър тест от този:
    https://www.youtube.com/watch?v=zO3u7kJi47k
    От толкова много ползващи XF9005 и разбиращи колеги никой ли не може да предостави тестови клип за XG9505 относно всеизвестният проблем на тези модели Sony blooming или Local Dimming или идеята е да не се вдига вече много шум???

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    39
    #788

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Добро утро.Г-н Кънчев ,Аз имам по-малкия размер 49XG9005,той е почти същия като 55 разликата е май само във битовете на матрицата 8+2 при мен и 10 при 55,имам го по-малко от месец и нямам абсулютно никакъв проблем с блуминг.Гледал съм няколко филма и субовете са наред мойте са жълти,на тъмна картина черното е черно а бялото бяло няма сиво,единствено при смяна на канал от кабелната А1 при сив фон се забелязва петно и то щот цифрата е голяма,но на черно го няма,например при смяна на вход,така че смело ако си го харесал взимай.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #789

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от JKanchev Виж публикацията
    От толкова много ползващи XF9005 и разбиращи колеги никой ли не може да предостави тестови клип за XG9505 относно всеизвестният проблем на тези модели Sony blooming или Local Dimming или идеята е да не се вдига вече много шум???
    Направих с клип с моя xf 9005 ако искаш мога да го кача.

    Sony 55XF9005

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #790

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Eто го клипът с яркост на макс. Това което се вижда през камерата е много по-зле което е в реалност. В централните зони почти не се забелязва blooming, а в крайните е по-силно, но не като на камерата.

    https://youtu.be/XqoBkyqjH5E

    Sony 55XF9005

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    15
    #791

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Инсталирай си Google Chrome браузър на телефона или на компа той е с вграден преводач, вече зависи кое ползваш. Най лесно е това.
    Здравейте,бях забол безжична мишка и преди да започна хард ресет я извадих и нещата се оправиха.Глупава история но научих много работи за което искрено и дълбоко благодаря!!!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    394
    #792

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Благодаря и на двама Ви.
    chorlavia - ти си моят човек

    Все пак ще търся инфо/тест на живо било от мен или някой друг колега за този "проблем" иначе трябва да скачам на LG OLED55C9PLA, а пък с OLED технологията не ми се робува - искам да гледам качествена телевизия, филми и озвучение без ограничения и притеснения.

  16. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #793

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от vatla Виж публикацията
    Здравейте,бях забол безжична мишка и преди да започна хард ресет я извадих и нещата се оправиха.Глупава история но научих много работи за което искрено и дълбоко благодаря!!!
    Да, определено Google TV има трески за дялане, аз ти писах по горе за външните мишки и клавиатури.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #794

    Отговор: SONY телевизори 2019

    jkanche, ако си от Варна, може да дойдеш да се увериш, че на живо няма нищо общо с клипът.

    Sony 55XF9005

  18. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    394
    #795

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от chorlavia Виж публикацията
    jkanche, ако си от Варна, може да дойдеш да се увериш, че на живо няма нищо общо с клипът.

    Sony 55XF9005
    Благодаря ти много за положените усилия.
    Не, не съм от Варна, но благодаря за предложението, често съм в твоят град.
    Клипа с теста кой е?
    То туба-та ли е или някакъв друг?
    Прати ми го ако е някакъв тест ще ти пратя мейл на ЛС.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 53 от 75 ПърваПърва ... 343515253545563 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11
  2. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 14:40
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 07:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 18:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 08:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе