Страница 14 от 35 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 511

Коди, настройки и добавки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #196

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    аз нямам никакъв проблем с работата на приложенията - то и какви приложения :само съм инсталирал коди и spmc с добавките elentium, като напоследък само ползвам spmc

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #197

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Цитат Първоначално публикувано от vladostojanov Виж публикацията
    Още не съм направил абонамент. Деинсталирах няколко приложения и от днес коди си работи. Най-вероятно не за дълго, но имам надежда, че може и да са се оправили нещата. Засега ще изчакам малко с абонамента. Някаква алтернатива на es file explorer има ли,? Че не мога да го инсталирам - грешка 963 ми дава всеки път, дори и сега, когато другите приложения ми работят.
    Настройки" - "Приложения" - "Google Play магазин" - "Хранилище" - "Деинсталирай актуализацийте",и инсталираш es file explorer.Ако не става инсталирай го от Аптоид хранилище.Ако си със сет бокс и на него е външната памет,може да инсталираш либре елек.Има видео в ютуб.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    54
    #198

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Нямам проблем с филмите на Kodi. Гледам през Elementum. Ако в Elementum не тръгнат си пускам през Exodus. Не съм си платил абонамент и затова гледам най-вече с резолюция 720Р, което за мен е достатчно защото използвам Exodus много рядко. Най-вече за остарели епизоди на сериали, които през торентите на Elementum нямат достатчно seeders.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #199

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    За няколко дни видях разликата м/у това да имам абонамент и това да нямам, определено е в полза на платения

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #200

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Андроид-а като се омаже, Кодито си крашва и безплатно.

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #201

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Едно е да се омаже андроида и Кодито постоянно да не работи, съвсем друго когато потоците на няколко часа спират и тръгват поради неплащане на услугата, както и останалите филмови приложения.
    Много хора се отказват от Коди точно поради причината че Коди ту работи ту не работи, а не знаят че за да работи постоянно трябва да се плаща абонамент.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #202

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Е сони 1 ти от 4г го ползваш и сега разбра, че трябва да се плаща...

  10. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #203

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Къде го ползвам от 4г. ?
    Заключението ти е без коментар
    Този пост е редактиран от sony 1; 23-03-19 в 00:12.

  11. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #204

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Цитат Първоначално публикувано от Nikito82 Виж публикацията
    Е сони 1 ти от 4г го ползваш и сега разбра, че трябва да се плаща...
    Коди е безплатно приложение.Някои добавки са платени.Гледам филми с качество 1080р без да плащам.Вървят 4к филми,макар моя тв да е 1080р.Но не е само коди.

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #205

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    gogogogov
    Кои добавки вървят 24/7 защото съм ползвал какви ли не и всички спират едновременно ?
    Единствената разлика м/у добавките че някои са вързани към Real Debrid другите не.

  13. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #206

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    gogogogov
    Кои добавки вървят 24/7 защото съм ползвал какви ли не и всички спират едновременно ?
    Единствената разлика м/у добавките че някои са вързани към Real Debrid другите не.
    Вързани са от два три месеца.Да ли всички спират не знам.Няма как да ги ползвам постоянно.Сега гледам с гаиа.Когато се обновява спира.Плащането е личен избор,но самото коди е безплатно приложение.Така които не знае си мисли,че за коди се плаща.Плащам за тв и тя по някога спира.Интернета и той спира.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #207

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    Коди е безплатно приложение.Някои добавки са платени.Гледам филми с качество 1080р без да плащам.Вървят 4к филми,макар моя тв да е 1080р.Но не е само коди.
    Друго имах в предвид колега. Сони 1 до вчера благославяше коди, колегата елена му даде алтернатива и сега коди не става. После един друг колега го светна как да си подкара домашната мрежа на уин 10, той пак неблагодарен почна да се заяжда. Аз имам някакъв проблем пак се заяжда. За субтитрите архивирани с висока версия уинрар, даде някакво пошло обяснение, което не беше от полза за никого,Но нищо рових и дадох точното, ама каза не знам при мене стана. За Коди когато инсталирвах добавки ми помогна с линкове към добавки, но не тръгваше,каза ем няма какво да направиш, но аз се разрових и написах как става, за да тръгне, а имено да се зададв папка в паметта на тв в настройката download patch на elementum. Така че не чакай от него да клекне и да каже благодаря. Той обича да се изтъква.
    Сега до вчера хвалихме коди, всичко му е супер, най - доброто. Ползваме го толкова години и изведнъж плати и коди стана бъгъво ко не плащаш. Еми Сони1 и другите имат мозък, благодари понякога когато хората ти помагат по един или друг начин. Щото в избор на тв някой кат пита не ги пишеш тия неща, ами хвалиш коди, че е безплатно, а сега обърна палачинката. Ама щом човек може да хвали Андроид 7 с бързината си и т. Н. Ми е ясно кви са ти критериите.

  16. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #208

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    Вързани са от два три месеца.Да ли всички спират не знам.Няма как да ги ползвам постоянно.Сега гледам с гаиа.Когато се обновява спира.Плащането е личен избор,но самото коди е безплатно приложение.Така които не знае си мисли,че за коди се плаща.Плащам за тв и тя по някога спира.Интернета и той спира.
    Кой ти го каза това че са вързани добавките от два три месеца ?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Nikito82 Виж публикацията
    Друго имах в предвид колега. Сони 1 до вчера благославяше коди, колегата елена му даде алтернатива и сега коди не става. После един друг колега го светна как да си подкара домашната мрежа на уин 10, той пак неблагодарен почна да се заяжда. Аз имам някакъв проблем пак се заяжда. За субтитрите архивирани с висока версия уинрар, даде някакво пошло обяснение, което не беше от полза за никого,Но нищо рових и дадох точното, ама каза не знам при мене стана. За Коди когато инсталирвах добавки ми помогна с линкове към добавки, но не тръгваше,каза ем няма какво да направиш, но аз се разрових и написах как става, за да тръгне, а имено да се зададв папка в паметта на тв в настройката download patch на elementum. Така че не чакай от него да клекне и да каже благодаря. Той обича да се изтъква.
    Сега до вчера хвалихме коди, всичко му е супер, най - доброто. Ползваме го толкова години и изведнъж плати и коди стана бъгъво ко не плащаш. Еми Сони1 и другите имат мозък, благодари понякога когато хората ти помагат по един или друг начин. Щото в избор на тв някой кат пита не ги пишеш тия неща, ами хвалиш коди, че е безплатно, а сега обърна палачинката. Ама щом човек може да хвали Андроид 7 с бързината си и т. Н. Ми е ясно кви са ти критериите.
    Тази вечер на какво си !?
    Нещо докато ми пишеше по 200съобщения не беше такъв?

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #209

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Къде го ползвам от 4г. ?
    Заключението ти е без коментар
    Той пак за думата се хваща. Ей голям си, много си голям. Ако знанията ти бяха толкова, колкото егото ти цена нямаше да имаш.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Кой ти го каза това че са вързани добавките от два три месеца ?

    - - - - - - - - - -



    Тази вечер на какво си !?
    На нещо където не можеш да си го позволиш

    - - - - - - - - - -

    Аму кво да правя, трябвале да ти пиша по 200съобщения, за да разбереш, че елементум не тръгва по този начин, не да ми обясняваш как св инсталира добавка с един клик. И до като ти пишех, те имях за разбирач. Ама като гледам как се ядеш с всеки, който знае и може и ти казва истината си ми ясен.
    Този пост е редактиран от Nikito82; 23-03-19 в 00:38.

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #210

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Nikito82

    Не пия нито взимам наркотици, но на някой много им личи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 35 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Има ли смисъл от Андроид ТВ с Коди
    От orlincho във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 31-08-19, 12:56
  2. Настройки на Grundig P 37- 071
    От cipollini във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-01-11, 17:34
  3. Продавам: Хранителни добавки
    От taipan във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 10-04-10, 03:11
  4. Startup настройки
    От dmitry във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 17-05-09, 11:27
  5. Настройки на TV-OUT
    От Niko-6 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 23-06-06, 23:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе