Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 94
Like Tree3Одобрявам

въпрос за soni kd-43xf8096.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #31

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    Със 4к приемник съм и гледам сат.тв. И когато го прави то е за 20 секунди и картината не прекъсва. А само лентата поседи 20 секунди и се скрива.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #32

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    Има два варианта
    - по някаква причина, приемника прекъсва сигнала от време на време,
    - при стартиране на електроуред(хладилник , климатик) вързан в същият токов кръг

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #33

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    Вчера при мен така се появи инфо-лентата като само изключих от контакта зарядното на универсалното дистанционно, с което управлявам климатика. Така че да си знаеш - дори от елементарни смущения може да се получава, които дори не са в твоя апартамент. Например климатика или хладилника на комшията. Решението може да е да те свържат само твоя апартамент на друга фаза, ако е възможно.

    Друг вариант е да пробваш с UPS.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,246
    #34

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    Включете си телевизорите и свързаните с тях устройства в един и същ токов разклонител, по възможност в отделен токов кръг.
    Ако последното е нвъзможно, то поне в захранваща линия, в която няма постоянно включени мощни консуматори. Печки, перални, климатици, кафеварки, хладилници и т.н.
    Освен това е задължително да се позват галванични разделители между апаратурата и антенните устройства (SAT, ефирна и т.н.). Както и между приемниците от всякакъв вид и кабелни магистрали (CATV, DVB-C). За да няма изненади с повредени уреди после.
    Лентата е бял кахър.

    С това поевтиняване на електрониката в скоро време очаквам телевизорите да се захранват с адаптери от типа на зарядните за smartphones. Въобще без никакви филтри против EMI.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #35

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    Поне съм спокоен че не е от телевизора. И друго да попитам дали влиза в гаранцията че има муха на екрана отвътре.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    68
    #36

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    С тая муха избихте рибата . Муха или мушичка?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #37

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    Мушичка. Лятото имаше милиони мушици и как е влезнала незнам. Сега седи залепена отвътре и на светъл фон дразни. В магазина ми казаха че не върви гаранция а аз какво съм виновен че не е уплътнен както трябва. И то добре че е само една ако беха влезнали целия рояк незнам. И тва при положение че детето чукна още гаранционен самсунг 40 ку 6072 4к и зех тоя. И тои на третия месец па мушица. И маи ще трябва да си взимам кинескопен ако ги има още.

    - - - - - - - - - -

    и друго, на самсунга прехвърлях много лесно от лаптопа и телефона снимки и видеа а на тоя не може

    - - - - - - - - - -


    и друго, на самсунга прехвърлях много лесно от лаптопа и телефона снимки и видеа а на тоя не може

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,246
    #38

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    Мушицата се води външно тяло и ако се обърнеш към сервиза, може да ти отпадне гаранцията даже.
    За всеки случай си прочети гаранционните условия.
    За други марки и видове уреди даже изрично е упоменато относно животинки, открити в тяхната вътрешност.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #39

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    ще чакам да мине гаранцията и тогава ще мисля

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #40

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    Днес наи после мина ъпдеита. Трябва ли сега да връщам фабрични настроики че някъде в темата бях чел че се връщат фабрични. Ако не е късно вече.

  13. Member Аватара на Martin_vn
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    173
    #41

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    Цитат Първоначално публикувано от kaptagona Виж публикацията
    Днес наи после мина ъпдеита. Трябва ли сега да връщам фабрични настроики че някъде в темата бях чел че се връщат фабрични. Ако не е късно вече.
    Аз излючих от контакта за 10 мин, не съм връщал фабрични. Всичко си работи идеално.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #42

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    Незнам довечера няма ли да е късно вече да го изключвам от контакта.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    16
    #43

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    На цифровият ми приемник имаше настройка за честотата на опресняване. Докато я бях оставил на автоматичен режим според сигнала, се появяваше инфо лентата на телевизора при смяна на каналите, на някои канали само. Когато оставих въпросната настройка на 50hz, лентата спря да се появява.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #44

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    На мен има опция 50 херца 60 херца и мулти.но на която и опция да съм все се появява на някои канали.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #45

    Отговор: въпрос за soni kd-43xf8096.

    Зор зор за новия андроиди нищо. Сега има ли начин да си върна стария. Пълен боклук.Сега и фюжъна на булсат не работи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Sony KD-43XF8096
    От iuro във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 12-01-20, 14:58
  2. soni телевизори
    От qwas12 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 22-01-16, 00:45
  3. SONI W 829
    От simka71 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-06-14, 00:17
  4. Продавам Soni Bravia 32" ,ударена матрица
    От kostal във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-12, 22:24
  5. t610 sONI ERRICSON
    От IMMORTALE във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 29-07-03, 20:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе