Страница 63 от 108 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 1619
Like Tree308Одобрявам

SONY телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #931

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Ясно де. И аз така мисля. За това питам какво дс пипна...

    Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    48
    #932

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Тези настройки които си задал в Bravia Sync изглеждат добре, така че наблюдавай телевизорът дали отново няма да се включи сам.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    94
    #933

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте. Имам едно две питания към ползвателите на сони, Гугъл и андроид тв. Каква е разликата между тези двата модела, и кой от тях е за предппочитане. XR55X90JAEP и XR55X93JAEP. И другото ми питане е мога ли да си инсталирам коди и да гледам олнайн стриймове от замунда и други подобни платформи в 2K резолюция?

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #934

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Само в дизайна са разликите, може да има и някоя дребна разлика в маркетингови данни/наименования, но хардуера си е еднакъв.
    Този пост е редактиран от svetlio1; 20-12-21 в 22:14.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #935

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от evdiko Виж публикацията
    Прибирам се преди малко у дома и телевизорът се пуснал сам и ми вървят сериите на флашката от снощи в mx player. Някой да каже защо се случва това? Бяха минали 2 серии, значи се е пуснал преди 2 часа някъде, аз сутринта излезнах в 8... И преди се е случвало да го пусна от разстояние като си отворя тубата на телефона и по някъв начин се е пускал тв, при положение че съм на километри от дома и не съм вързан за домашната мрежа... Има ли някаква опция която трябва да се изключи. Айде тубата ок, разкачих си телевизора, ама днес ни в клин ни в ръкав се пуснал сам и ми върви сериалът, който си гледам за лека нощ. За XH95 иде реч.

    Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk
    Аз ползвам фюжъна на Булсатком. От него се включва,гаси отказва да се включи.....само ядове. Скоро ще го изхвърля този фюжън.

    Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    94
    #936
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Само в дизайна са разликите, може да има и някоя дребня разлики в маркетингови данни/наименования, но хардуера си е еднакъв.
    Питах, защото мернах една таблица в която 90 е с 28 зони на подсветка. А 93 е с 40 зони, и от един час ровя из темите да я срещна пак. Избяга ми някъде. А относно коди ще може ли да се инсталира на гугъл тв? Намерих таблицата на първа страница е.
    Този пост е редактиран от tacho5; 20-12-21 в 19:33.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    48
    #937

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Зоните на подсветка по скоро са свързани с размерът на панела.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    94
    #938
    Цитат Първоначално публикувано от tacho5 Виж публикацията
    Питах, защото мернах една таблица в която 90 е с 28 зони на подсветка. А 93 е с 40 зони, и от един час ровя из темите да я срещна пак. Избяга ми някъде. А относно коди ще може ли да се инсталира на гугъл тв? Намерих таблицата на първа страница е.
    Извинявам се за досадните въпроси, но съм пред голяма дилема. Взех си C1 преди 2 седмици но съм силно притеснен от тези прегаряния на панела. Имам още 2-3 дена в които мога да го върна и искам да претегля плюсове и минуси със сонито. Отделно на с1 не ми излизат някои програми от кабеларката,сменях региони въвеждах ръчно честота и все дава няма сигнал. Много е дразнещо кабел е DC. Затова разпитвам за сонито дали ще мога да кача андроид приложения,като го купя сядам да чета и ще се оправям. Не съм на ясно с гугъл тв.
    Този пост е редактиран от tacho5; 20-12-21 в 20:40.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #939

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от patzi Виж публикацията
    Аз ползвам фюжъна на Булсатком. От него се включва,гаси отказва да се включи.....само ядове. Скоро ще го изхвърля този фюжън.

    Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk
    Нямам го инсталирано. Имам еон, който не ползвам... Ще наблюдавам сега да видя как е след като промених настройката. Няма ядове като съм си в града, ама ако отсъствам за седмица две и ако се включи... Доста тъпичко.

    Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    94
    #940
    Цитат Първоначално публикувано от johny3 Виж публикацията
    Зоните на подсветка по скоро са свързани с размерът на панела.
    Става на въпрос за 55 инча дисплей, различни модели.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    48
    #941

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Сега разгледах по обстойно и наистина има разминаване от таблицата качена на стр.26. Там е отбелязано, че 55" модели X90j и X93j/X94j са с по 40 димиращи зони. От друга страна в няколко сайта с описание на тези модели се споменава само за 24 димиращи зони. Склонен съм да вярвам на описанието от сайтовете, защото те са направени по-късно през годината и може информацията да е по-вярна, докато информацията от таблицата да е по първоначални данни от самият производител и да не е много вярна.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #942

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от tacho5 Виж публикацията
    Извинявам се за досадните въпроси, но съм пред голяма дилема. Взех си C1 преди 2 седмици но съм силно притеснен от тези прегаряния на панела. Имам още 2-3 дена в които мога да го върна и искам да претегля плюсове и минуси със сонито. Отделно на с1 не ми излизат някои програми от кабеларката,сменях региони въвеждах ръчно честота и все дава няма сигнал. Много е дразнещо кабел е DC. Затова разпитвам за сонито дали ще мога да кача андроид приложения,като го купя сядам да чета и ще се оправям. Не съм на ясно с гугъл тв.
    Човек не се втелясвай, щом си го взел и го ползваш 2 седмици гледай си го и не му мисли. Виж дали LG имат 5 год гаранция и си направи. Платформата на LG е доста хубава, а после може да си вземеш новият кромкаст на гугъл с дистанционно, който работи на пушка. Аз съм на IP телевизия от 2-3 години вече, за кабеларки не се и сещам. Ще можеш да качиш андроид приложения, коди го има официално.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #943

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от johny3 Виж публикацията
    Сега разгледах по обстойно и наистина има разминаване от таблицата качена на стр.26. Там е отбелязано, че 55" модели X90j и X93j/X94j са с по 40 димиращи зони. От друга страна в няколко сайта с описание на тези модели се споменава само за 24 димиращи зони. ...
    В ревюто на 55x90j в HDTVTest са 24 зони, 4 колони и 6 реда.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    70
    #944

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от tacho5 Виж публикацията
    Здравейте. Имам едно две питания към ползвателите на сони, Гугъл и андроид тв. Каква е разликата между тези двата модела, и кой от тях е за предппочитане. XR55X90JAEP и XR55X93JAEP. И другото ми питане е мога ли да си инсталирам коди и да гледам олнайн стриймове от замунда и други подобни платформи в 2K резолюция?
    Здравей, вече 5ти ден гледам XR55X93JAEP и съм все по-доволен и довоелен. Вчера дойде ред и да търся приложения и да инсталирам КОДИ - успях без проблеми, има го официално в менюто с предложения в развлекателния сектор.

    Отделно, ако може и аз да задам първоначално няколко въпроса.
    За мен е първо устройство с Андроид и малко ми е трудно да работя с него. Та от търсачката за приложения, нямам едно намерено приложение - винаги ми изписва Something went wrong.
    Опитвам се да инсталирам още няколко файлови приложения, като описаните в първата страница, но явно бъркам някъде. Ако може малко повече разяснения.

    Bravia Core - има ли български субс или превод?
    Предполагам, че знам отговора, но все пак.

    Последно, ТВ-то ми харесва всеки ден все повече. Картината е толкова добра, колкото е добро качеството на сигнала.

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #945

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Инсталирай от маркета X-plore мениджъра и чрез него инсталираш апк файловете на приложенията които искаш.
    Но имай напредвид че не всяко приложение даже и да го инсталираш, ще работи.
    ulf1113 и evdiko харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 63 от 108 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1213
    Последно: 21-04-24, 19:30
  2. LG телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 1035
    Последно: 21-04-24, 15:05
  3. Отговори: 117
    Последно: 11-06-21, 23:44
  4. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе