Страница 62 от 109 ПърваПърва ... 1252606162636472 ... ПоследноПоследно
Резултати от 916 до 930 от общо 1628
Like Tree311Одобрявам

SONY телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #916

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Здравейте, моля за помощ, защото установих следния проблем. От една седмица имам sony 55x92j. Вчера забелязах, че когато гледам телевизия и потърся нещо с гласовото търсене всичко е ок, но когато съм в приложението на ютуб гласово търсене постоянно изписва sorry something went wrong. Имам и друго Сони от 2018г 55fh9005 и там всичко си е наред.
    Това сигурно е софтуерен проблем. Отиди изтрий ъпдейтите на youtube проложението и пробвай пак. Може да се оправи при следващите ъпдейти ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nikolov88 одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #917

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    При мен от последния ъпдейт(на Сони) преди няколко месеца също се прецака търсенето в Ютюб.Като избера гласово търсене,иконката на микрофона пулсира непрекъснато и няма звуков сигнал за край.Също забелязах че е позабравил славянските езици.Ако търся на английски или български е ок,но на други езици се обърква и ми дава грешни резултати.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,466
    #918

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)


  5. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #919

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Прибирам се преди малко у дома и телевизорът се пуснал сам и ми вървят сериите на флашката от снощи в mx player. Някой да каже защо се случва това? Бяха минали 2 серии, значи се е пуснал преди 2 часа някъде, аз сутринта излезнах в 8... И преди се е случвало да го пусна от разстояние като си отворя тубата на телефона и по някъв начин се е пускал тв, при положение че съм на километри от дома и не съм вързан за домашната мрежа... Има ли някаква опция която трябва да се изключи. Айде тубата ок, разкачих си телевизора, ама днес ни в клин ни в ръкав се пуснал сам и ми върви сериалът, който си гледам за лека нощ. За XH95 иде реч.

    Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk
    Този пост е редактиран от evdiko; 18-12-21 в 17:36.

  6. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #920

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от evdiko Виж публикацията
    Прибирам се преди малко у дома и телевизорът се пуснал сам и ми вървят сериите на флашката от снощи в mx player. Някой да каже защо се случва това? Бяха минали 2 серии, значи се е пуснал преди 2 часа някъде, аз сутринта излезнах в 8... И преди се е случвало да го пусна от разстояние като си отворя тубата на телефона и по някъв начин се е пускал тв, при положение че съм на километри от дома и не съм вързан за домашната мрежа... Има ли някаква опция която трябва да се изключи. Айде тубата ок, разкачих си телевизора, ама днес ни в клин ни в ръкав се пуснал сам и ми върви сериалът, който си гледам за лека нощ. За XH95 иде реч.

    Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk
    Ако си оставил последно mx player активен, някой може да е кастнал към телевизора ти погрешка, после е спрял и телевизора е превключил към последнто активно приложение. Може да си пробваш сценарият сам. Аз виждам телевизора на съседа..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Gena_bs и nassko1 харесват това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,271
    #921

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Добре, че преди време премахнаха вградените камери в ТВ.
    Иначе можеше да виждаш всичко при комшиите и те у вас. Направо Big brother.
    Не , че и сега през телефоните не е възможно, де.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #922

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    Ако си оставил последно mx player активен, някой може да е кастнал към телевизора ти погрешка, после е спрял и телевизора е превключил към последнто активно приложение. Може да си пробваш сценарият сам. Аз виждам телевизора на съседа..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Да, точно. И аз виждам на съседа Самсунга. Но как да махна това виждане, нали не ми е в домашната мрежа и аз не съм в неговата...

    Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #923

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Спри ви фи на телевизора

    Изпратено от моят STK-LX1 с помощта на Tapatalk

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,466
    #924

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от evdiko Виж публикацията
    Прибирам се преди малко у дома и телевизорът се пуснал сам ..
    Спирал ли е тока през това време ?

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #925

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Да бе тока,това да не е Hisense,или некаква подобна тояга...

  13. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #926

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Спирал ли е тока през това време ?
    Моят телевизор не се включва автоматично при идване на тока. Дори и да се включи, ще зареди начален екран. Това е при андр. 9.

    Но видях, че като приспя телевизора и после го включа, се опитва да зареди последното приложение, при мен е Emby .. и зависва редовно.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #927

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    Е аз с wifi съм вързан. Кабел нямам до него... Рутерът ми е в другата стая. Няма как да знам спирал ли е тока. Гледах видео дето казват да спра bravia sync пък да видим. Само махнах отметката от авто включване на тв. Оставил съм настройка като пусна телевизора с него да тръгва и ресийвърът и обратно.
    https://youtu.be/AL76M6ID_b420211219_194945.jpg

    Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    48
    #928

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    В сервизното меню на този рутер нямали ли "log file" по който да се ориентираш кога последно рутерът се е рестартирал?

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #929

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    От 9 дена работи нон стоп. Помня, че тогава го рестартирах... Токът не е спирал.

    Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    48
    #930

    Отговор: SONY телевизори (инфо на първа страница)

    На мнение съм, че това автоматично стартиране няма да е свързано с отпадане на напражението (за да го провериш и елиминираш категорично, може да симулираш спиране на тока като изключиш АП-то за токовият кръг на стаята в която се намира телевизорът и след това да го включиш). Това включване е свързано изцяло и само с някоя настройка в самият телевизор - запис на предаване или нещо подобно. Дори да ти е синхронизиран телефона към телевизорът, при положение че си далеч от домашната wifi мрежа и използваш 4G/5G, няма как да споделиш видео съдържание към тв-то, че да го събудиш. Също така (когато телевизорът ти е изключен) няма как твой съсед да установи връзка към твоя телевизор - у-то тогава няма как да бъде видимо. Дори когато у-то ти е видимо, за установяване на каквато и да е безжична връзка, трябва потвърждение чрез код който се генерира на телевизора. Това са малко измислици някой да те шпионира през телевизор, камера и тн. по толкова елементарен и лесен начин.
    fabia6300 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 62 от 109 ПърваПърва ... 1252606162636472 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1217
    Последно: 04-05-24, 09:01
  2. LG телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 1045
    Последно: 01-05-24, 18:02
  3. Отговори: 117
    Последно: 11-06-21, 23:44
  4. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе