Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 81
Like Tree16Одобрявам

Въпрос за TCL C845

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,588
    #16

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Цитат Първоначално публикувано от anyone2 Виж публикацията

    2. Ако работиш повече с него , почва да лагва.
    Лагването ще го има. Същият процесор e и в C735, но пък беше забавно и oткъм бъгс, и от липса на настройки.
    Като изключвате от дистанционното на лягане, добре е да видите дали е изключил екрана.Най-сигурно - дърпане щепсел
    Този пост е редактиран от brotzki; 12-06-23 в 18:56.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2023
    Мнения
    44
    #17

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Току що гледах , че 2023 излиза TCL QM8.


    https://www.tcl.com/us/en/products/h...le-tv-65qm850g

    Че и TCL Q10H - 3000 nits brightness

    https://www.displayspecifications.com/en/news/b6f49c7

    Мисля да почакам , така и така ще се дават пари.


    Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk

  4. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #18

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Цитат Първоначално публикувано от anyone2 Виж публикацията
    Току що гледах , че 2023 излиза TCL QM8.


    https://www.tcl.com/us/en/products/h...le-tv-65qm850g

    Че и TCL Q10H - 3000 nits brightness

    https://www.displayspecifications.com/en/news/b6f49c7

    Мисля да почакам , така и така ще се дават пари.


    Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk
    QM8 е модела им за САЩ....Q10H e за Китай няма да дойде при нас, поне не тази година.

    QM8 е хибрид на C845 .

    Ако искаш още по .. добър телевизор, огледай се за C935 но тук вече цените навлиза към марков OLED от висок клас.
    - - - - - - - - - -

    И anyone, по принцип аз винаги требя за телевизори с висока яркост.. но от както се сдобих с Q7F който го ползвам като основния ми телевизор , и е пикова яркост от 1500 нита.. се убеждавам че... дори това е ослепително ярко, особено ако го ползваш в малко по тъмно помещения, а за вечер.. е абсурден .
    Трябва да му включиш сензорите за да регулират якостта вечер иначе все очите ти стават бонбок, какво остава за 2000 нита който е C845 а и от ревютата и интервютата става ясно че е повече, тъй като TCL и Hisense обучат да обещават по малко но да доставят повече производителност. ТВ-то реално ще е поне 2200 нита... които вечер няма как да го понесеш :D

    За какво ще чакаш 3000 нита телевизор ? Да няма да го ползват отвън в лятата си градина ?

    Следи 845-та, пуснат ли го с 0% лихва на тази цена.. го взимай, ако толкова ти е мерак !
    Не вярвам да поевтинее скоро, дори може да се случи това което се случи с 75", от 2699 лв , сега е 3999-3300 и не пада вече няколко седмици.
    Много зависи какво ще изкарат Hisense лятото, от там и цената на TCL-ките ще се промени.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 12-06-23 в 22:39.
    anyone2 одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2023
    Мнения
    44
    #19

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Да , от днес до 18.06 в Емаг
    TCL 65C935 намален на 2800 на 20 равни и
    TCL 65C845 ненамален 2500 на 20 равни.
    Да взимам ли , да не взимам ли.
    Аз QN85B не харесах , тез китайци дали ще излязат стока

    Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk

  6. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #20

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Цитат Първоначално публикувано от anyone2 Виж публикацията
    Да , от днес до 18.06 в Емаг
    TCL 65C935 намален на 2800 на 20 равни и
    TCL 65C845 ненамален 2500 на 20 равни.
    Да взимам ли , да не взимам ли.
    Аз QN85B не харесах , тез китайци дали ще излязат стока

    Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk

    По принцип крайното решение трябва да е изцяло твоето, ние може да помогнем с мнение , информация и т.н. в такива случая едва ли някой би се ангажирал с твърд отговор защото... близо 3000 лв са си близо 3000 лв и си е голяма отговорност.

    Току виж не ти хареса и новия телевизор поради някаква причина, ще се сърдиш на нас

    C935 има 1020 зони което го прави доста интересен избор, контраста му е абсурдно висок, ако може да се вярва на displayspecification, 2022-ра година модел, но ще остани и за 2023-та, за Европа, няма да има C945.

    НО мисля че в този ценови диапазон, не знам защо но някак си ме влече мен повече към Samsung QN95B, който не случайно бе обявен за най добрия 4К LCD телевизор за 22-ра, макар че като параметри е почти 1:1 със C845 поне що се отнася до яркост и брой на диминг зони. QN95B има 4 бр HDMI 2.1 и one connects box, вече софтуерно и обработка на картината.. там трябва да търсиш по задълбочени ревюта и сравнения, аз не мога да кажа нищо по въпроса.
    От друга гледна точка ти си върнал QN85B , който е само едно стъпало под него... така че не знам.

    Помисли си , претегли нещата и.... не бъди прекалено претенциозен защото НЯМА перфектен телевизор, дори и 100 000 лв да дадеш.. " няма такова животно " все още не е произведен и едва ли ще се произведе , все ще има нещо което да не харесаш.
    20 вноски без оскъпяване си е добра оферта, това са по 130-140 лв на месец, няма да те натоварят толкова.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #21

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Ако ще ползваш HDMI CEC, бягай към друга марка или поне пробвай как се държи този модел.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #22

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    И какво сега, никой не смее да го купи и чака някой друг да го направи пръв, за да каже как е ?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,588
    #23

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Цената на дефектиралите С845 139 см падна на 1600 кинта, колкото тази на C835 с дефекти.
    Бързо се срива цената за същото.
    Някакви повече зони. Да има там нещо, че може да потрЕбва.
    Този пост е редактиран от brotzki; 17-06-23 в 13:02.

  11. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #24

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Цената на дефектиралите С845 139 см падна на 1600 кинта, колкото тази на C835 с дефекти.
    Бързо се срива цената за същото.
    Някакви повече зони. Да има там нещо, че може да потрЕбва.
    Май е време да пробваш още един...2 употреба,разбира се...ефтинджос....и ще си гледал...цели 2 телевизора....по-полезно ще е вместо да висиш цял ден във форума и да осираш всички теми...
    А защо никой не те гони е друг въпрос.

    п.с. ''демокрация'' е.Дори и прайда е разрешен.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    20
    #25

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    тази седмица 55" е 1950 лв - https://www.emag.bg/televizor-tcl-mi.../pd/DY73Z8MBM/

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2023
    Мнения
    44
    #26

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    И какво сега, никой не смее да го купи и чака някой друг да го направи пръв, за да каже как е ?
    Май да. Аз след 1 месец борба като че ли си прекратих договора към банката за QN85B и вече съм свободен. Между другото от днес е на 20 равни към TBI, но е все така 2500 лв.

    Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2023
    Мнения
    44
    #27

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Миналата седмица бях при клиент и се загледах в телевизора му. Викам си тоз пък една стойка не можа ли да си сложи. И като погледнах отзад - стойка , хваната , здраво.
    Човекът е с френски прозорци , нисък диван и сравнително високо поставен телевизор. Не бях се сетил , че наклона може да е и в обратна посока , което явно е неговото разрешение на проблема с отразяването.
    Че мисълта ми е с тези стойки от по 100-200 лв. мога ли денем да я местя както от снимките , а вечер заради лампите надолу.
    В смисъл мога ли да променям наклона както и когато си искам или ми трябва моторизирана стойка.

    Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk

  16. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #28

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Странна стойка.. признавам, за пръв път виждам подобен ъгъл ! Възможно ли да объркал е нещо генерално при монтажа на стойката, да я обърнал обратно?



    Teзи две пластини да ги е монтирал на Тв-то на обратно, предполагам.

    Това ми изглежда като 50" телевизор което ще рече че най вероятно e VA панел и.. в момента голяма част от цветовете и контраста му ги .. няма, ако ползва ТВ-то под този ъгъл.

    И TCL C845 ли е това ? Щом пишеш в тази тема ! Успя ли да го видиш как работи ?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2023
    Мнения
    44
    #29

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Неее , това е телевизор със стойка.
    Изтривам се ако трябва.
    Идеята ми беше за стойката дали мога да си я въртя както си искам.

    Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk

  18. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #30

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Цитат Първоначално публикувано от anyone2 Виж публикацията
    Неее , това е телевизор със стойка.
    Изтривам се ако трябва.
    Идеята ми беше за стойката дали мога да си я въртя както си искам.

    Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk
    По принцип да.. има стойки които може да ги въртиш както си искаш... тази обаче каква е .. :D няма как да знаем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе