Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 81
Like Tree16Одобрявам

Въпрос за TCL C845

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #31

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    ​Бях си изтеглил Пазители на Галактиката: Трета част , мисля беше 11 гигабайта. Гледах след 21:30 часа, показа ми, че е Долби Атмос. Ами да ви кажа бях възхитен от качеството на картина и звук , за момента много ме кефи, чак ме е страх да напиша по силни думи. Само не мога да се сетя как да му активирам гласовото търсене, с Ок Гугъл. Няма го на български, но с моя английски трудно се разбираме, като цяло мисля за тези пари в този ценови клас, този телевизор няма конкуренция.
    AntrAcsA одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #32

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    ​Бях си изтеглил Пазители на Галактиката: Трета част , мисля беше 11 гигабайта. Гледах след 21:30 часа, показа ми, че е Долби Атмос. Ами да ви кажа бях възхитен от качеството на картина и звук , за момента много ме кефи, чак ме е страх да напиша по силни думи. Само не мога да се сетя как да му активирам гласовото търсене, с Ок Гугъл. Няма го на български, но с моя английски трудно се разбираме, като цяло мисля за тези пари в този ценови клас, този телевизор няма конкуренция.
    На Български има гласово търсене чрез бутона на дистанционното (предполагам че има такъв ?) но не и гласови команди.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #33

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Някой може ли да ми помогне, инсталирах си Гугъл Хром апк файл, но го виждам само като вляза в приложения, а искам да е на началния екран на който си избирам какво да стартира.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #34

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    И аз,но не намерих начин.

    Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #35

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    https://play.google.com/store/apps/d...deloadlauncher

    Изпратено от моят Pixel 5 с помощта на Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #36

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Тук има един урок :

    https://youtu.be/HCvgdGd6o6I?t=203

    Но до колко е актуален, тъй като е за Android TV и преди 2 години ! Все пак не пречи да опитате.


    Иначе гоогъл хром е един от най неудобни браузъри за GoogleTV/AndroidТV тъй като не е оптимизиран за работа с дистанционно. За това и не го слагат по дефаулт.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #37

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Трябва да слагате мишка на телевизора за да се бразува донякъде. Общо взето много неудобно и бавно.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #38

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Една мини безжична клавиатура като тази върши работа:

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #39

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Някой беше дал препратка за Ю туб без реклами, може ли да се инсталира не телевизор, ако може и страницата че не я намирам.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #40

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    NewPipe
    NewPipe е може би най-добрият начин да гледате YouTube без реклами на Android. Това не е модифицирано приложение на YouTube. Вместо това, това е отделен, безплатен плейър с отворен код за YouTube. NewPipe е лек, но предлага функциите, които ви интересуват най-много: възпроизвеждане във фонов режим; pкартина в картина; и, разбира се, без реклами.
    Въпреки че приложението не е налично в Play Store, можете директно да изтеглите инсталатора на APK от техния уебсайт или можете да намерите приложението в магазина за приложения на F-Droid — алтернатива на Google Play Store, който хоства безплатно и с отворен код приложения.
    Приложението има опция за импортиране на вашите абонаменти, но не можете да влезете с вашия акаунт в YouTube.

    SkyTube
    SkyTube е друго безплатно приложение за YouTube на трети страни с отворен код за Android, точно като NewPipe. Той също така предлага основните функции, които искате, включително блокиране на реклами и изплащане на заден план.
    ]Единственият недостатък е, че SkyTube е приложение само за гледане. Не можете да влезете в акаунта си в YouTube, така че няма функция за синхронизиране. Приложението има собствена функция за абонаменти за канали и отметки . От друга страна, има версия на SkyTube, наречена SkyTube Extra , която също е безплатна и поддържа официалния плейър на YouTube и функциите за кастинг.

    LibreTube
    Можете да мислите за LibreTube (също и само за Android) като приложение NewPipe, но с модерен интерфейс. Има долна лента с раздели, актуализирани икони и като цяло безпроблемна работа. Това ниво на прилягане и завършеност е нещо, което обикновено липсва в други популярни приложения на YouTube. Той поддържа SponsorBlock, така че спонсорираните секции също могат да бъдат пропуснати. Освен това има допълнителни функции като избор на глава.
    Това също е безплатен клиент с отворен код . Това каза, че приложението все още е в бета тестване. Въпреки че е напълно функционален, може да срещнете някои грешки тук и там.

    Браузър Firefox с uBlock Origin
    За разлика от Chrome на Android, Firefox всъщност поддържа разширения и едно разширение може да промени цялото ви изживяване в YouTube. Ако нямате нищо против да използвате YouTube в мрежата (нямате достъп до него офлайн), можете да инсталирате популярния блокер за реклами uBlock Origin, за да блокира автоматично всички реклами в YouTube.
    Изтеглете добавката uBlock Origin, след това отидете на Меню > Добавки > и активирайте uBlock Origin .

    SmartTube за смарт телевизори
    Дългите реклами без възможност за пропускане идват в приложението YouTube на телевизори. За щастие тук има заобиколно решение. Ако имате базиран на Android смарт телевизор или стрийминг кутия (включително Amazon Fire TV), можете просто да инсталирате приложението SmartTube (наричано преди това SmartTubeNext), за да действа като заместител на YouTube. Ще трябва ръчно да заредите приложението, но след като това стане, можете да се сбогувате с всички реклами .

    Brave Browser
    Ако не искате да използвате разширение, можете да използвате браузър, който има вграден рекламен блокер. Сега ще намерите много браузъри, които правят това в Play Store и App Store, но би било най-добре да използвате доверен браузър тук. Brave Browser е високо ценен браузър за поверителност, който също се предлага със страхотна функция за блокиране на реклами, която работи на Android, iPhone и компютър. Докато функцията Shields Up е активирана за YouTube, повече няма да виждате реклами във видеоклиповете си.
    meleager, Dedo1975 и Rumzeiss харесват това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    31
    #41

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Цитат Първоначално публикувано от topdawg Виж публикацията
    Няма да има проблем с приложенията.
    Кажи обаче, откъде смяташ да го поръчаш, защото последно като разглеждах не се предлагаше никъде.
    Аз също съм се насочил към него модел, но една идея по-малък.

    Имало било отблясъци
    Ще дадеш 2-3к за ТВ а нямаш за щори 50лв?!?!?!?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #42

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Нямам думи, имам чувството, че имам някакво проклятие за тези телевизори. Тока беше спрян за 20 минути, след като пуснаха тока, пуснах си климатиците и сядам пред телевизора и минавам на SmartTube и изписва "Няма връзка с интернет" или нещо подобно, рестартирах го няколко пъти, изключих от тока за около час, ами същата работа. С абсолютно всички приложения го пробвах, след като и там не стана. Пробвах го и през Wi-fi , че съм с кабел по принцип, проверих рутера през стационарния компютър, мислех някой порт да не сгънал, ама нямаше проблеми. Отново кашони и седене без телевизор, не съм го ресетвал и нямам намерение, ще им пращам както си е. Пусти късмет...
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от charliii; 12-01-24 в 15:41.

  16. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    986
    #43

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    За защита на (електрониката) бих препоръчал да вземеш разклонител със защита от високо напрежение. Пример1, Пример2
    А, за климатиците SONO SW230 за всеки случай.
    Има и по-скъпи решения.
    П.П. Миналата година от токови прекъсвания (януари) за малко да "отиде" единия климатик.
    И затова за всеки скъп ел. уред/електроника, постепенно им взимам защити за да се подсигуря.
    Преди имах само на дом. компютър.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #44

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Тока беше спрян за 20 минути, след като пуснаха тока, пуснах си климатиците и сядам пред телевизора и минавам на SmartTube и изписва "Няма връзка с интернет" или нещо подобно, рестартирах го няколко пъти, изключих от тока за около час, ами същата работа. С абсолютно всички приложения го пробвах, след като и там не стана. Пробвах го и през Wi-fi , че съм с кабел по принцип, проверих рутера през стационарния компютър, мислех някой порт да не сгънал, ама нямаше проблеми.
    Пробвай с връщане на заводските настройки на ТВ и рестартиране на рутера.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #45

    Отговор: Въпрос за TCL C845

    Щом телевизора работи, значи е нещо по връзката. Захранването му е импулсно и работи в голям диапазон на напрежение

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе