Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Toshiba ?

Гласували
296. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26'' и по-малко

    17 5.74%
  • 32''

    95 32.09%
  • 37''

    23 7.77%
  • 40''

    105 35.47%
  • 42''

    36 12.16%
  • 46''

    17 5.74%
  • 47''

    1 0.34%
  • 52''

    0 0%
  • 55''; и повече

    2 0.68%
Страница 7 от 91 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 1358

Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    53
    #91

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    nkd От Горна Оряховица съм но Видеосат излъчват от Велико Търново , общо взето като телевизор меню е 6 , но тунера хич не го бива

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    53
    #92

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    gadinoid QAM е модулацията , по вечето оператори пускат на 64 но и в другите бхвати има

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    5
    #93

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Зравейте нов съм в форума,но до сега съм нямал поблеми и не ми се е налагало до търся помощ Та да се оплача,на скоро с купих LCD TOSHIBA 32AV635DG,но за съжаление не мога да настроя картината Аз съм от Ст.Загора и съм на Тракия кабел"уж цифрова ама май не е "Как ли не пробвам няма промяна все е размазано и това е... нито цвят като цвят нищо няма общо взето е голям боклук. А на комшията е панасоик с почити същите параметри само контраста е 30000:1 а на тошибата е 18000:1 не знам това ли е причината И комшията е на тракия кабел???

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    53
    #94

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от huben_k
    Зравейте нов съм в форума,но до сега съм нямал поблеми и не ми се е налагало до търся помощ Та да се оплача,на скоро с купих LCD TOSHIBA 32AV635DG,но за съжаление не мога да настроя картината Аз съм от Ст.Загора и съм на Тракия кабел"уж цифрова ама май не е "Как ли не пробвам няма промяна все е размазано и това е... нито цвят като цвят нищо няма общо взето е голям боклук.А на комшията е панасоик с почити същите параметри само контраста е 30000:1 а на тошибата е 18000:1 не знам това ли е причината И комшу е на тракия кабел???
    Колега huben_k , при мен болната тема е с тунера бавно търси и некоректно , но от към картина, първо включи си Resolution+ , ако не ти харесват цетовете има много опции за пипане от менюто където е телевизорчето има и разширени настройки огледай и там , променяш опции на воля докато ти хареса ако объркаш нещо нулирваш и с начале

  6. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #95

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от huben_k
    Зравейте нов съм в форума,но до сега съм нямал поблеми и не ми се е налагало до търся помощ Та да се оплача,на скоро с купих LCD TOSHIBA 32AV635DG,но за съжаление не мога да настроя картината Аз съм от Ст.Загора и съм на Тракия кабел"уж цифрова ама май не е "Как ли не пробвам няма промяна все е размазано и това е... нито цвят като цвят нищо няма общо взето е голям боклук.А на комшията е панасоик с почити същите параметри само контраста е 30000:1 а на тошибата е 18000:1 не знам това ли е причината И комшу е на тракия кабел???
    Занеси твоя при комшията и пробвай с неговият кабел и ако и тогава има голяма разлика тогава може и дефект да има , защото този модел по принцип има отлична картина . Ако сигнала е цифров трябва да са ти дали външен тунер ,ако нямаш такъв -няма цифрова телевизия , а на аналогов(обикновен ) сигнал мазнята почти винаги е пълна . Пусни и ДВД виж как е на него.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    53
    #96

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    nkd както казваш ти в комшията сигнала може да е по добър , значи на стария оператор понеже не можех да хвана цифрова гледах аналоговата , но смело моа д акажа че качеството на аналоговоата почти се доближава по качество на цифрачката на сегашния.

  8.  
     
  9. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #97

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mirix
    nkd както казваш ти в комшията сигнала може да е по добър , значи на стария оператор понеже не можех да хвана цифрова гледах аналоговата , но смело моа д акажа че качеството на аналоговоата почти се доближава по качество на цифрачката на сегашния.
    Мойта аналогава на Кейбълтел въпреки многото ми рекламации е пълна отврат и ако някой си купи ново ТВ и се включи на нея очаквайки да види това ,което е видял в магазина ,ще се самоубие ритуално !!!!

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    5
    #98

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Занеси твоя при комшията и пробвай с неговият кабел и ако и тогава има голяма разлика тогава може и дефект да има , защото този модел по принцип има отлична картина . Ако сигнала е цифров трябва да са ти дали външен тунер ,ако нямаш такъв -няма цифрова телевизия , а на аналогов(обикновен ) сигнал мазнята почти винаги е пълна . Пусни и ДВД виж как е на него.
    Комшията дойде и качеството на панасоника е супер.А имам приемник уж цифровно вчера попитах техниците на тракия кабел и ми казаха,че докато дойде до тук сигнала минава през много сплитери и ......Май ще се оправи работата с БУЛАСТ.Благодаря на всички

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    53
    #99

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от huben_k
    Комшията дойде и качеството на панасоника е супер.А имам приемник уж цифровно вчера попитах техниците на тракия кабел и ми казаха,че докато дойде до тук сигнала минава през много сплитери и ......Май ще се оправи работата с БУЛАСТ.Благодаря на всички
    Колега цифровата телевизия е капризна виж от бутона QUICK на системна информация на честотата където ти е гадна картината колко Db и е сигнала , качеството какво го дава средно или добро

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    10
    #100

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Здравейте ентусиасти.
    Аз още не съм се обзавел с телевизор предпоследна дума на техниката, макар че ме сърбят ръцете за една Тошиба XV635.
    Само да попитам, при настройка на DVB-C някой пробвал ли е настройки със страна Албания? Не си правя майтап. Ако я има в менюто де, нямам телевизор все още за да проверя.

  13. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #101

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от seaconger
    Здравейте ентусиасти.
    Аз още не съм се обзавел с телевизор предпоследна дума на техниката, макар че ме сърбят ръцете за една Тошиба XV635.
    Само да попитам, при настройка на DVB-C някой пробвал ли е настройки със страна Албания? Не си правя майтап. Ако я има в менюто де, нямам телевизор все още за да проверя.
    Пробвал съм всички страни ,само "Германия" е 100% ,"Други" дава до някъде възможност. Страните от Източна Европа само аналогови . Тъпото е ,че като ти взимат толкова пари може поне една лепенка да сложат при коя държава е активен ,както е при Панасоник.Няма и ръководство на български . Има няколко реда изобщо крайно недостатъчни, так е и при други марки. Аз изисках допълнително ръководство на български , те ми разпечетаха и като си отивам в нас гледам то е за AV серията ,вярно припокрива се до голяма степен ,ама има и неща, които липсват. Хубавото е, че телевизорът е перфектен и тези дреболии им ги прощавам.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    5
    #102

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mirix
    Колега цифровата телевизия е капризна виж от бутона QUICK на системна информация на честотата където ти е гадна картината колко Db и е сигнала , качеството какво го дава средно или добро
    На приемника на тракия кабел няма такава функция.Няма смисъл да се мъча ще пробвам с булсат,ако не стане ще си го гледам,такъв ми бил късмета!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    53
    #103

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от huben_k
    На приемника на тракия кабел няма такава функция.Няма смисъл да се мъча ще пробвам с булсат,ако не стане ще си го гледам,такъв ми бил късмета!
    huben_k аз не говоря за приемника за ТВ, има бутон quick- от там системна информация , и ти излизат ,честотите и като кликнеш ОК на тях и ти излиза друго меню с кналитепо подробно .....

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    5
    #104

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения



    Благодаря няма да ви занимавам повечеА относно коментара натиснах бутона quick-и от тамвлезнах в системна информация и ми изписа кога е произведен телевизора и модела.Но нищо ще си го гледам такъв къкъвто е

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    53
    #105

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    huben_k вземи виж в нета ръководство защото това което дават с ТВ е постно там има по подробно обяснено кое как защо мисле че във www.toshiba.ru го бях намерил някъде и кат си барнеш настройките ще останеш доволен от картината

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 91 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  3. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  4. Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 2606
    Последно: 07-12-10, 14:29
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе