Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 90 от 99 ПърваПърва ... 40808889909192 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,336 до 1,350 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    121
    #1336

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Добро, утро!
    Опиши как пускаш филма.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    42
    #1337

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Ако филма ти е с DTS (многоканелен) звук е напълно нормално да не се чува нищо от телевизора. Просто в него няма съответния DTS декодер който да декодира и ти "пусне" звук по тонколоните на телевизора. Едното решение е преди да плейваш такъв филм да му "конвертираш" DTS звука до двуканално стерео и обратно да го вмъкнеш пак във филма. Това може да стане с доста на брой различни програмки, просто процеса отнема време и да си играеш за всеки филм става досадно. Другия начин е да пущаш такъв филм през някакъв мултимедиен плеер (външно хардуерно у-во) което поне може да мачка DTS до стерео и тогава по HDMI кабела си върви картина и стерео звук. Третият начин е по някакъв начин (с оптичен кабел) да прекараш звука през ресивър който има подходящи декодери и да си го слушаш на 5 + 1 колони, но това си е вече цяла система за домашно кино. А най-лесният начин е да намериш и изтеглиш същия филм, ама да не е с DTS ами с нормално AC3 аудио - това обикновено го пише в самото име на филма.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    11
    #1338

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте
    Преди около час пуснах ъпдеит на фърмуера. Стигна на 99% и зацикли нормално ли е за 5 мин да докара 99% а сега повече от час да не мръдне тоя 1% почна да ме притеснява. Пуснах го през интернет ,интернет има вързан е към рутера токови удари не е имало.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #1339

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Не е нормално - би трябвало за няколко минути да си го изтегли целият. Може би имаш проблем с нета...знам ли.
    Опитай отначало.

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    1
    #1340

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здр,и при мен от началото го дарпа мн бързо и на 98 процента спира и до там.Тв е тошиба 40rl938,някакви идеи????

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #1341

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Може би има проблем със сървъра на Тошиба.
    Защо не пробвате да го изтеглите на компа и после с флашка да ъпдейтнете телевизора?
    http://www.toshiba-om.net/firmware.php
    http://www.dl.toshiba.com/DLY/index....ion=GB&lang=EN
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-06-13 в 19:42.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    11
    #1342

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Моят е 40TL938. Дръпнах му щепсела и пуснах наново да видим. Иначе нет има колкото иска ама желание си няма да си го дръпне накрая се отказа запецна на 99% и всичко беше забило копчетата на него дори не работеха

    - - - - - - - - - -

    Карам го по неговия начин та ако се ошашка нещо да не съм му аз виновен

    - - - - - - - - - -

    Стискайте палци на синия екран съм сега успя да си дръпне нещата

    - - - - - - - - - -

    Олекна ми обнови се и работи версията е от 16.01.2013 или поне така пише
    7.0.27.19.1 jan 16 2013-74.5.86.9
    MBOOT Version: 00646225

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    2
    #1343

    Exclamation Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от npocmak Виж публикацията
    Ако филма ти е с DTS (многоканелен) звук е напълно нормално да не се чува нищо от телевизора. Просто в него няма съответния DTS декодер който да декодира и ти "пусне" звук по тонколоните на телевизора. Едното решение е преди да плейваш такъв филм да му "конвертираш" DTS звука до двуканално стерео и обратно да го вмъкнеш пак във филма. Това може да стане с доста на брой различни програмки, просто процеса отнема време и да си играеш за всеки филм става досадно. Другия начин е да пущаш такъв филм през някакъв мултимедиен плеер (външно хардуерно у-во) което поне може да мачка DTS до стерео и тогава по HDMI кабела си върви картина и стерео звук. Третият начин е по някакъв начин (с оптичен кабел) да прекараш звука през ресивър който има подходящи декодери и да си го слушаш на 5 + 1 колони, но това си е вече цяла система за домашно кино. А най-лесният начин е да намериш и изтеглиш същия филм, ама да не е с DTS ами с нормално AC3 аудио - това обикновено го пише в самото име на филма.
    Благодаря! Ще свалям релиизи със стерео аудио. Поздрави и благодаря за отговора.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #1344

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Тошиба затваря "Тошиба плейсес"- своя смарт портал и на негово място ще има друг symbalooplaces
    NEW: Symbaloo - your favorites, beautifully organized on all your devices


    http://www.symbaloo.com/



    https://www.youtube.com/user/Symbalo...?feature=watch

    http://www.symbalooplaces.com.ipaddress.com/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-06-13 в 21:29.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    28
    #1345

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравей те , да ви питам един малко глупав въпрос.Днес си купих toshiba 24w1334 и в момента съм с приемник за цифрова телевизия и всичко е точно.Обаче искам да махна приемника и да взема ка модул , та дали ще има някакви проблеми с картината и звука или всичко ще е точно.Питам понеже на първата страница на темата прочетох следното "невъзможност да се изведе звук от SСART или A/V (само от изхода за слушалките)" и нещо се притесних.

  13. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    1
    #1346

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте, до около преди няколко часа моя телевизор Toshiba 40RL938 в менюто Toshiba Places разполагаше с множество приложения. В момента почти всички са изчезнали и са останали във видеота само Skype/ музика - Deezer. Всички други като Youtube, Aupeo и т.н са изчезнали. Ресетнах телевизора, но отново липсват? Някой имал ли е такъв проблем, защото приложенията, които най-много използвам изчезнаха. Пробвах и с ъпдейт, но резултат - нулев. Ъпдейтнат е до последна версия

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    3
    #1347

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте, и аз съм с телевизор Toshiba 40RL938 и при мен в менюто Toshiba Places в момента почти всички са изчезнали и са останали само Skype и Deezer. Всички други са изчезнали.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    227
    #1348

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    ами не се вайкайте а ми си пуснете компютрите а си гледайте телевизията на телевизора.глезотиите ви край нямат.

  17. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    3
    #1349

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте, имам Toshiba 40TL933 и след последния ъпдейт, преди около 2 седмици, силата на звука се променя постоянно- ту е много висока, ту е много ниска. Някой друг да има такъв проблем или да знае решение за него?
    Благодаря

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    4
    #1350

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от cilo Виж публикацията
    Моят е 40TL938. Дръпнах му щепсела и пуснах наново да видим. Иначе нет има колкото иска ама желание си няма да си го дръпне накрая се отказа запецна на 99% и всичко беше забило копчетата на него дори не работеха

    - - - - - - - - - -

    Карам го по неговия начин та ако се ошашка нещо да не съм му аз виновен

    - - - - - - - - - -

    Стискайте палци на синия екран съм сега успя да си дръпне нещата

    - - - - - - - - - -

    Олекна ми обнови се и работи версията е от 16.01.2013 или поне така пише
    7.0.27.19.1 jan 16 2013-74.5.86.9
    MBOOT Version: 00646225
    Някой има ли този архив за изтегляне, защото през нета спира на 99%.
    а в сайта го няма.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 90 от 99 ПърваПърва ... 40808889909192 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе