Страница 96 от 98 ПърваПърва ... 46869495969798 ПоследноПоследно
Резултати от 1,426 до 1,440 от общо 1459

Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    51
    #1426

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil
    Не е нужно да четеш целия форум. Форумът си има търсачка, която при добро желание можеш да използваш за да си отговориш и сам на въпроси, които са дъвкани многократно.

    Спрете да разводнявате темата със странични въпроси!
    Дъвкани дъвкани колко да са дъвкани? Дотолкова, че никой да не ги знае и да може ситематизира, и до толкова че човек да не може да е любопитен? Еми и търсачката няма да помогне щото систематизация няма!

    В тази тема, колегата Христослав си е направил труда да го систематизира------> https://forum.setcombg.com/index.php/topic,46866.0.html

    Постарай се да намериш съответния пасаж, отнема около 30 секунди.

    Следващия Ти пост, който не е по темата, ще бъде изтрит.

  2.  
     
  3. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #1427

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Времето за реакция изписвано в спесификациите НЯМА нищо общо с реалното такова. Това, което е изписано в характеристиките е продукт на маркетинга с цел реклама и залъгване на крайният клиент.
    Реалните времена на реакция от черно до бяло са между 8 и 16 милисекунди в зависимост от типа матрица.
    Благодаря за ясната конкретност. Означава ли това, че Тошиба са достоверни за този критерий - време на реакция? Някакви корейци някъде бяха писали за 0.001 ms - вече не помня за кой точно телевизор. Всъщност те каквото и да пишат, аз корейски уред/съобразно авторските права/ повече няма да купувам.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #1428

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Тия 0.001 ms са за плазмите ,а иначе Филипс имат навика да пишат невероятни стойности за цвят /14-17 милиона !/ и реакция 1-2 м/с . Относно Тошиба TL -това че е със Самсунг панел му е най-големия плюс. Редно е като очаквате нещо от даден модел да се съобразявате и класа му -не може да очаквате от 46" ТВ за 1400лв екстри и възможности ,като на модел за 3000лв .

  5. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    5
    #1429

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Нещо интересно за притежателите на ТВ Toshiba

    Toshiba открива нов кол център за клиентите си от България
    Клиентите ще могат да се свържат с техническите лица и да получат професионална помощ на обичайната тарифа за фиксирани разговори

    Европейското подразделение на японския технологичен концерн Toshiba - Toshiba Europe GmbH, обяви откриването на нов контактен център, който ще предоставя съдействие по телефона за клиентите на компанията от шест държави в Източна Европа: Чехия, Словакия, Сърбия, Хърватия, Румъния и България.

    Това е вторият контактен център на Toshiba в региона след откриването на първия на 6 февруари тази година в Истанбул. Той вече обслужва и клиенти от Гърция, а новият контактен център, базиран в Прага, ще покрива останалите страни от региона.

    Клиентите от България ще могат да се свържат с техническите лица и да получат професионална помощ от Toshiba, като се обадят на телефон (02) 4917828 на обичайната тарифа за фиксирани разговори.

    Разговорите ще бъдат насочвани през VOIP до Прага, където ще бъдат обслужвани от оператор на български език. Той ще предоставя решения на всякакви въпроси, възникнали след покупката, и съвети при възможни затруднения, които потребителите срещат. Контактният център ще бъде на разположение на клиентите от понеделник до петък от 9.00 до 18:00 часа.

    Операторите в кол центъра имат две основни отговорности: първата е да оценят дали проблемът е свързан с хардуера и ако случаят е такъв, да насочат клиента към най-близкия оторизиран сервизен партньор на Toshiba, където ще му бъде предложено решение.

    Други проблеми могат да се решават по телефона със съветите на подготвените консултанти на Toshiba – сред тези проблеми са липсващ или неработещ драйвер, различни настройки или инсталиране на обновления. Освен това, операторите в контактния център ще предлагат съвети в помощ на потребителите в случай на проблеми с регистрацията или при желание за закупуване на удължение на гаранцията.

    Toshiba е основана през 1875 г. и днес обединява глобална мрежа от над 740 компании с 204 000 служители по целия свят и с годишни продажби от над 6,3 трилиона японски йени (68 млрд. долара).

  6. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #1430

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Тия 0.001 ms са за плазмите ,а иначе Филипс имат навика да пишат невероятни стойности за цвят /14-17 милиона !/ и реакция 1-2 м/с . Относно Тошиба TL -това че е със Самсунг панел му е най-големия плюс. Редно е като очаквате нещо от даден модел да се съобразявате и класа му -не може да очаквате от 46" ТВ за 1400лв екстри и възможности ,като на модел за 3000лв .
    Прав си. Все пак - за... съфорумците с 46TL838G, с противололожните впечатления... Не е нормално единият да е във "възторг", а другият - в "отчаяние"... Съмнявам се единият тв да е с някакво дефектиране. Обаче винаги собствениците си решават какво да правят.

  7. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1431

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    Прав си. Все пак - за... съфорумците с 46TL838G, с противололожните впечатления... Не е нормално единият да е във "възторг", а другият - в "отчаяние"... Съмнявам се единият тв да е с някакво дефектиране. Обаче винаги собствениците си решават какво да правят.
    Бюджетен 3D модел и както каза колегата по-назад, най-големия плюс е матрицата на Самсунг (в бройките където ги слагат ). Не че е лош телевизор ,но не е на нивото на "нормалните" за Тошиба модели .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    8
    #1432

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от vanyboy
    О да бих споделил, доста са и не знам от къде да започна:
    1.Панел на Самсунг -K
    2.Корпус от много не качествена пластмаса
    3.ЛОША ама много лоша и не равномерна подсветка в 2D а в 3D e нетърпимо
    4.Цветовете няма да ги коментирам, след сериозна игра с настройките се докарват
    5.Тук там лоша кирилизация на менюто
    6.Липса на централен бутон OFF от пред
    7.Много лошо разположение при 46" на страничните бутони(много са на вътре и са крайно не удобни)
    8.Голяма не видима област между рамката и видимата част на панела ~3-4мм
    9.USB > субтитри,DTS и др.
    10.Не възможно гледане на 3D през Мрежовия медия плеър
    11.Тошиба плейс без коментар (няма скайп и отворен интернет браузър)
    12.Не възможно смарт фона ви да управлява ТВ-то(с и без донгъл)
    13. 3 D очилата на мен не са ми удобни
    14.И още други дребни дразнещи нещица https://forum.setcombg.com/index.php/topic,50634.0.html да не повтарям колегата от 1-ва стр.
    Сравнението с Хитачито не мога да коментирам но Хитачито не е 3D
    Поздрави на всички
    1- Си е направо +
    2- Какво значи лоша пластмаса? Пробваш я на колко градуса ще омекне или колко напън ще издържи?
    3- Има си проблеми с подсветката
    4- Цветове...... то като кисело и сладко кое е по хубаво. Всеки сам си има виждания....
    5- Това проблем ли е ..... . Пускаш на Английски и няма проблеми
    6- Това проблем ли е.....
    7- Има дистанционно
    8- ........
    9- Пускат се написано е как
    10- .....
    11- Отворен си е браузъра и то много аз съм написъл как се стига до Google. Няма скайп
    12- Управлява се с Адроит
    ...............

    Лично на мен проблем си е само подсветката...... но с настройка става много леко забележима.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    227
    #1433

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от milennyc
    Net TV™
    За сега поддържа връзка само със следните сайтове:
    VUDU, You Tube, Pandora, Facebook, Twitter, Picasa и TOSHIBA Places

    Функцията You Tube се появява в менюто когато се смени държавата на Германия.

    Всичко съм направил по инструкцията, всички регистрации, акаунти и глупости, телевизора ме намира като потребител, но при опит да вляза във фейсбук излиза съобщение - "error send e-mail to...".
    Когато пише, че ви е изпратило емейл за фейсбука трябва до 5 мин да цъкнете на линка в емейла иначе не става, изтича времето на действие на линка.
    1) Регистрирате се в Тошиба плейсис с емейл адреса с който сте се регистрирал във Фейсбук
    2) Атачвате успешно в тв-то този акаунт
    3) Отивате на Manage my account и избирате facebook, казва ви да си видите пощата
    4) Предварително се логвате в Фейсбук
    5) До 5 мин трябва да копирате и заредите Link my Facebook account with Toshiba Places от е-пощата в същия браузер с който сте се логнали в facebook
    6) Трябва да разрешите на Toshiba Places application да има достъп до профила във Фейсбук
    7) Давате ОК на тв-то трябва да върже без грешка facebook

    Не знам колеги дали някой е успял да ползва ТВ си като Web browser с Toshiba42sl833.......
    Но аз успях и искам да ви обясня как....

    Влизате си в Youtube.....
    Давате стандартен изглед
    Логвате се
    Кликвате на google+
    Отвяря се browser на който пише че имате стара версия
    Кликвате на "научи повече"
    И сте в Gooogle
    А от тук може да си ходите кадето искате:Facebook, Gmail......

    Приятно сърфиране
    na rl 838 немога да го направя.влизам в ю туб но нямам стандартен изглед и няма къде дда се логна.излизат ми само категории и турсачката на ю туб.
    търся и нов ъпгрейд по мрежа но ми казва че няма.наистина ли няма .

  11. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #1434

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Бюджетен 3D модел и както каза колегата по-назад, най-големия плюс е матрицата на Самсунг (в бройките където ги слагат ). Не че е лош телевизор ,но не е на нивото на "нормалните" за Тошиба модели .
    Дано не изглежда като заяждане,но ти лично провел ли си някакви тестове с 46TL838G за да твърдиш че не бил на нивото на "нормалните" за Тошиба модели........и би ли обяснил кои са "нормални" че ми стана интересно .......


    Има нови ъпдейти на някои модели на Тошиба....
    http://ibm-network.com/downloadbereich.html

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    6
    #1435

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    От няколко седмици клиповете в youtube на моя 42SL863G вървят само на ниска резолюция...липсва в менюто опцията за HD ... някой със същия проблем или идея как да го фикс-на ?

  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    8
    #1436

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Колега mecha
    Това е само за ТВ със Youtube със опция Standart view не мога да ти кажи точно моделите който го имат. Ти видя ли на 1 стр. на тази тема къде е тази опция като пуснеш Youtube? Долу в ляво?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    227
    #1437

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    моя май няма стандар вю.незнам.излизат ми само клипове без меню и подобни.

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    8
    #1438

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2



    Това ограденото е стандарт вю

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    227
    #1439

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    при теб е съвсем различно.на мен не ми излиза такъв прозорец с меню вляво.само долу на екрана ми се нареждат категории клипчета и мога да ползвам търсачка.все пак благодаря.надявам се с по нататъшен ъпдейт да пуснат и на нас повече функции в нета.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    36
    #1440

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    NVIDIA GeForce GT 525M с 1GB DDR3 собствена памет с това видео чрез HDMI ще тръгне ли 3D - то на TL838 през Total Media Theatre - а?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе