Страница 97 от 98 ПърваПърва ... 478795969798 ПоследноПоследно
Резултати от 1,441 до 1,455 от общо 1459

Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #1441

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Мрежовите екстри и възможностите за Интернет при RL838,TL838 и т.н. каква връзка с Интернет изискват? Примерно при 32 мегабита в секунда как са нещата?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    29
    #1442

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    да попитам защо след като гледам нещо в youtube после някои от каналите (не всички) са се разформатирали смисъл изрязани са отстрани и трябва всеки да го оправям по отделно от менюто

  4. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #1443

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    milennyc
    1- Си е направо +
    2- Какво значи лоша пластмаса? Пробваш я на колко градуса ще омекне или колко напън ще издържи?
    3- Има си проблеми с подсветката
    4- Цветове...... то като кисело и сладко кое е по хубаво. Всеки сам си има виждания....
    5- Това проблем ли е ..... . Пускаш на Английски и няма проблеми
    6- Това проблем ли е.....
    7- Има дистанционно
    8- ........
    9- Пускат се написано е как
    10- .....
    11- Отворен си е браузъра и то много аз съм написъл как се стига до Google. Няма скайп
    12- Управлява се с Адроит
    ...............

    Лично на мен проблем си е само подсветката...... но с настройка става много леко забележима.
    [/quote]

    Отговор:
    1.За панела/матрицата/ на Самсунг прекалено много я хвалите а никои не е виждал другия панел Toshiba 46TL838G - A -> AUO -> A-MVA или поне
    да каже (докаже) защо матрицата на Самсунг е по добра с две думи с какво?
    2.>Лоша пластмаса си е лоша некачествена като погледнеш от горе на тв-то се виждат (поне на този който имам) две 10см.
    фуги между задния и предния корпус и като ги притисна си хлопат здраво!!!
    5.Телевизор за 1499лв. с бъгав превод на БГ (при смяна на EXT)
    6.За мен е голям проблем ,че липсва този бутон просто съм свикнал да го има ,а не да гледам един зелен диод който даже не е центриран спрямо логото на Тошиба
    9.Субтитрите и ДТС-а ги споменах като минус просто не ми трябва да конвертирам суб. защото гледам 3D през HDMI на лаптопа не ми е минавало и през ума да си купя 3d телевизор да свалям филми и от харда на флашка +да им конвертирам суб. и чак тогава в тв-то
    11.АБСОЛЮТНО НЕ СТАВА!! пак повтарям че говоря за 46TL838G с ориг. фриим
    12.11.АБСОЛЮТНО НЕ СТАВА!!(samsung galaxy s2)android 2.3.4 Toshiba Remote рутера ми е WRT160NL на Linksys
    Добавям нов минус според мен
    Звука от ТВ-то на музикални програми (Булсатком HD приемник) e крайно не задоволителен
    Не знам дали все още някой ползва телетекст но да отбележа ,че е на латиница
    И автоматичния ъпгрейд до сега изписва Няма нов !!!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1331490600[/time]_________________________________________________

    pci

    Има нови ъпдейти на някои модели на Тошиба....
    http://ibm-network.com/downloadbereich.html

    То има ъпгрейт TL838_6.4.0J.1 но нормалните сайтове пишат какво съдържа ,какви са бъговете които са отстранени ,нови екстри, поне някакво инфо преди да му забия флашката на TL838

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #1444

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    1. Няма смисъл от спорове ,виждали сме панелите на AUO /аз лично имам Самсунг и Тошиба тв с техен и с AUO / и на CMI и другите китайски пръчки в ТВ на Самсунг и Тошиба ,за това ти го казваме ,че панел е най-големия "+" на модела.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    47
    #1445

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от vanyboy
    6.За мен е голям проблем ,че липсва този бутон просто съм свикнал да го има ,а не да гледам един зелен диод който даже не е центриран спрямо логото на Тошиба
    Под логото има 4 инфра трасмитера за 3D очилата.
    За ъпгрейт почти не пишат и другите производители какво е ново, променено и оправено, затова караме на проба и от други форуми каквото разберем.

  7. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #1446

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от isich
    Под логото има 4 инфра трасмитера за 3D очилата.
    За ъпгрейт почти не пишат и другите производители какво е ново, променено и оправено, затова караме на проба и от други форуми каквото разберем.
    Не обичам да се пише на наизуст ето пример как трябва да изглежда кратко но ясно описание на фрима http://www.samsung.com/bg/support/mo...SXXH-downloads
    Посочва се с мишката синята питанката в прозореца фръмлер
    Благодаря за инфото,че телевизора разполага с 4 инфра трасмитера но индикацията им можеше да е по центрирана спрямо логото
    ето тук http://www.digitalversus.com/tv-tele...2577/test.html е теста на телевизора ,както става ясно доста е зле.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    227
    #1447

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    пичове всеки месец излизат ъпдейти за телевизорите.всеки ъпдейт ли трябва да се ползва.аз от моя съм много доволен.единствен бъг е слййпа.засега не съм му правил.
    а когато го питам по мрежата казва няма.защо.и кога ще ме попита.последния за RL838 някой пробва ли го и струва ли си.или само си говорим кой е с последен ъпдейт а да се окаже че е с повече бъгове.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    36
    #1448

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Проблем ли е ако ползвам очила на Панасоник на TL838G, защото като пусна филма от компа нещо не се получава 3D ефекта?

  11. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    37
    #1449

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от milennyc
    1- Си е направо +
    2- Какво значи лоша пластмаса? Пробваш я на колко градуса ще омекне или колко напън ще издържи?
    3- Има си проблеми с подсветката
    4- Цветове...... то като кисело и сладко кое е по хубаво. Всеки сам си има виждания....
    5- Това проблем ли е ..... . Пускаш на Английски и няма проблеми
    6- Това проблем ли е.....
    7- Има дистанционно
    8- ........
    9- Пускат се написано е как
    10- .....
    11- Отворен си е браузъра и то много аз съм написъл как се стига до Google. Няма скайп
    12- Управлява се с Адроит
    ...............

    Лично на мен проблем си е само подсветката...... но с настройка става много леко забележима.
    И как по точно го управляваш с Андроид, че аз пробвах ... пробвах и все не става?

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #1450

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от El_Nino
    Проблем ли е ако ползвам очила на Панасоник на TL838G, защото като пусна филма от компа нещо не се получава 3D ефекта?
    Проблем е, защото синхронизацията е различна при различните марки.

  13. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    37
    #1451

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Някой слага ли новия ъпдейт за TL838 и ако да ,какво има променено?
    В стария направиха 3Д през USB.
    Дали някога ще направят YOUTUBE като на SL-серията?

  14.  
     
  15. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #1452

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от bgeorgiev
    Някой слага ли новия ъпдейт за TL838 и ако да ,какво има променено?
    В стария направиха 3Д през USB.
    Дали някога ще направят YOUTUBE като на SL-серията?
    Аз си сложих новият ъпдейт.......по скоро заради спорта, отколкото че имам някакви проблеми.....нямах време да гледам за някакви промени,но четох в други форуми, че уж при някои неравномерната подсветка по не си личала......

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    8
    #1453

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от bgeorgiev
    И как по точно го управляваш с Андроид, че аз пробвах ... пробвах и все не става?
    Така
    this apps works fine. like some of the users said you need allow your table to connect to your tv "tv need to be set to allow external control. Correct procedure is: menu->setup->preference->network device setup ->external control setup, where you need input username and password."

  17. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    37
    #1454

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от milennyc
    Така
    this apps works fine. like some of the users said you need allow your table to connect to your tv "tv need to be set to allow external control. Correct procedure is: menu->setup->preference->network device setup ->external control setup, where you need input username and password."
    Какъв ти е телевизора на моя (TL838) няма такива настройки на мрежата?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    51
    #1455

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    това което забелязвам на последния ъпдейт за Sl863g е че при офлайн сканиране на каналите на ги слага от 1 нагоре както предишния а от 800 нагоре така като дадете на 1ви канал и натиснете копчето за смяна на канал надолу виждате 800+ канал (в зависимост колко нови канала имате)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе