Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Convert ot fat32 na ntfs

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    99
    #1

    Convert ot fat32 na ntfs

    Drasti na wsichki,



    nqkoj ima li polezen akyl po temata? Stawa duma za XP i osnownoto e che spored MS pri convert movelo da se zagubi proizwoditelnost i naj dobre bilo format i etc. Ama kato imash 20G instalirani raboti e mnogo trudno da wzemesh reshenie za format...



    Osnowniqt wypros e - dostatychno siguren li e za dannite convert-a i naistina li ima zaguba na skorost?



    10x in advance




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #2

    Convert ot fat32 na ntfs

    tui: converta kum NTFS ne e vupros a prosto zaduljenie. sigurnostta na dannite... po-slabi4ko e XP v tova otnoshenie ot 2000, no za sravnenie s fat prosto i duma ne moje da stava. Verno - skorostta leko i po4ti neosezaemo pada... izpolzvanata pamet se diga s nqkolko MB no si zaslujava. Sled convert udari 1 defragment 4e posle diska ti prili4a na razorana niva i si gotov




  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #3

    Convert ot fat32 na ntfs

    aide be - prosto zadylzhenie? che az sym wizhdal i NTFS da se skapwa i izobshto garancii nqma. a ako si na po-slaba mashina she ti padne s okolo 5-10% proizwoditelnostta.




  5. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #4

    Convert ot fat32 na ntfs

    hehe... i az sum vijdal da se skapva NTFS... po princip sedqh na Fat32 to4no zaradi malko po-burzoto dvijenie oba4e na nqkolko puti zagubih tolkova source 4e mnogo burzo se preorientirah... nishto ve4no nqma no zashto da sedish na po-gniliq klon?




  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    99
    #5

    Convert ot fat32 na ntfs

    dobre de az pyk imam sledniq vapros.... sled kato vednyj sam convertnal v NTFS posle ima li nqkakyw na4in da go vyrna v FAT. na 2 pyti mi se naloji shtoto diska mi ne shtesheda se raz4ete na mashina sas 98/ME zaradi NTFS , a vylshebnoto Partition Magic mi osra i dvata pyti pri opita da go naprawi ot NTFS->FAT




  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #6

    Convert ot fat32 na ntfs

    Blue, скоростта пада незабележително малко - личи си само по тестове, при работа не се усеща.

    Convert досега не ми е правил проблеми...



    Mr.Meth, при NTFS->FAT трябва да провериш със сигурност дали версията на PMagic поддържа съответния NTFS - WinNT, Win2k и WinXP са с различни версии NTFS.



    Моята препоръка към всеки, който се чуди дали да сложи NTFS, е да го направи - просто FAT няма да се ползва след известно време и рано или късно на всички ще им се наложи да работят с NTFS(естествено говоря само за ползващите M$ OS-ве).





    <center>[img]ftp://ftp.ttm.bg/incoming/Ghost_Forum/nudeboy.gif[/img]

    </center>

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    99
    #7

    Convert ot fat32 na ntfs

    Ghost-> ami imam PMagic 7.0 XP compatible

    mislq 4e e poslednata a?




  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #8

    Convert ot fat32 na ntfs

    Ами да, 7 е 100% XP съвместим, и май още не е излязъл нов. А такова нещо като NTFS->FAT32 не съм успявал да направя, а съм се опитвал доста, PMagik дава грешка...



    Абе то NTFS не е лошо, стига нищо никога да не се поврежда, и да нема никакви проблеми като цяло. Примерно скапва ми се XP-то. Форматирам диска, слагам един 98SE, после XP, после удрям един convert FAT32->NTFS - ми е*аси и играчката чесно.



    <center></center>

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #9

    Convert ot fat32 na ntfs

    аз съм конвертирал от НТФС към ФАТ32 под 2000 със ПМАГИК. първо компа беше с ФАТ32 под 2000 и понеже тъпия 2000 няма конвертор към НТФС го направих с ПМ.нямаше проблеми. после го върнах обратно и пак си бачкаше. ПМ 6.0. май обаче при една от конверсиите първо се правеше на ФАТ и после на НТФС/ДЕБЕЛ32. не си спомням точно и не ми се рискува сега да го правя. но става.




  12. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #10

    Convert ot fat32 na ntfs

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    първо компа беше с ФАТ32 под 2000 и понеже тъпия 2000 няма конвертор към НТФС го направих с ПМ.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Защо пък да няма конвертор? convert какво е?



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #11

    Convert ot fat32 na ntfs

    ами конверт е за конвертиране ама ти ме открехваш на него.. не знаех. даже го пробвах и бачка. не знам дали може от НТФС към ДЕБЕЛ.




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #12

    Convert ot fat32 na ntfs

    Аз съм обръщал от XP с NTFS към FAT32. Имаше незначителен проблем - някакваа директория с кирилско име не се отваряше под FA32, но се изтри безгрижно...

    Ползвах PM 7.0 Pro.




  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #13

    Convert ot fat32 na ntfs

    Пропуснах да кажа...convert работи чудесно, но е "one-way ticket". С него може само да са мине от FAT или FAT32 към NTFS, не и обратно. Лошо...




  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #14

    Convert ot fat32 na ntfs

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Аз съм обръщал от XP с NTFS към FAT32. Имаше незначителен проблем - някакваа директория с кирилско име не се отваряше под FA32, но се изтри безгрижно...

    Ползвах PM 7.0 Pro.





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Е при мен не ще, защо ли?



    <center></center>

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #15

    Convert ot fat32 na ntfs

    Не знам...да не си с кофти кракната или орязана PM7 pro? Моята я теглих от free.techno-link или warezbg (не си спомням)....








Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. FAT32 & NTFS
    От The Storm във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 03-11-03, 21:03
  2. FAT32 <-> NTFS
    От mxkolev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 25
    Последно: 23-06-03, 16:18
  3. FAT32->NTFS
    От Zviara във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 07-02-03, 17:55
  4. NTFS vs FAT32
    От braynoff във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 11-12-02, 00:43
  5. Clusters in FAT32 and NTFS
    От MixMan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 18-02-02, 09:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе