Резултати от 1 до 6 от общо 6

Кирилица в нета

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #1

    Кирилица в нета

    Появи се следния проблем пред мен. Незнайно как клавиатурата ми престана да пише на кирилица в интернет , само тука в Сетком като използвам бутоните на страницата пише иначе на други сайтове не разпознава нито БДС нито фонетична.Излизат некви цифри като превключвам и половината клавиши не бачкат. Какво ли е станало според вас? Ммм да много интересно.

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Кирилица в нета

    Като за начало кажи какъв кирилизатор използваш! Ако искаш може да посетиш страницата на инжИнера и да прочетеш туй-онуй.

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #3

    Кирилица в нета

    Използвам кирилицата на инжинера , работи навсякъде нормално , пише под БДС и фонетика под уорд , пише в полето с адресите на интернет , обаче решиш ли да пишеш в сърч полето на google си пише каквото си иска - пише само на латиница , превключиш ли на кирилица (независимо на коя) има някаква друга подредба на клавиатурата и пише на мястото на буквите цифри и знаци.Същото се проявява и в yahoo когато се опиташ да пишеш на кирилица. Ето например в Сетком си пише нормално на всички подредби и езици които съм му задал. Помагайте , не знам какво става , дали не е някое вирусче , или - не знам.

    Благодаря.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #4

    Кирилица в нета

    http://cyrilla.act-soft.com е адресът, от който потребителите имат възможност за безплатно инсталиране на продукта за некомерсиално ползване.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    81
    #5

    Кирилица в нета

    Разгледай си настройките на брузара за шрифтове и т.н. Виж евентуално за промяна на системните шрифтове. Примерно за IE:

    tools/nternet options/fonts ----> пробвай да смениш шрифтове и кодировки....

    Но за симптомите които описваш едва ли това е причината но все пак...

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #6

    Кирилица в нета

    Не знам какъв е бил проблема , обаче разбрах може би програмата която го е причинила. Спмних си , че педи да тръгна от офиса си беше всичко нормално , само изчаках някакъв ъпдейт на Реал уан плеъра и си тръгнах. Когато дойдох на другия ден (вчера) проблема го имаше. Деинсталнах плеъра и проблема изчезна. Не знам каква му е била работата да пипа по системни фонтове но ето на пипал е май.

    Благодаря ви все пак за съветите. Винаги има какво да се научи оттук.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. нета отсъства
    От connect във форум Мрежи
    Отговори: 18
    Последно: 30-12-09, 11:28
  2. Отговори: 4
    Последно: 01-12-05, 19:42
  3. Работят ли ме с нета?
    От LordOfEvil във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 11-03-04, 21:01
  4. скороста на нета ми!!!
    От cokepec във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 14-10-03, 16:17
  5. Има ли проблем БГ нета?
    От BobyTT във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 01-09-03, 13:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе