Резултати от 1 до 7 от общо 7

msvcrt.dll за какво е?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    msvcrt.dll за какво е?

    Някой може ли да ми каже за какво е този файл?

    Имам следния проблем: взех за малко един конвертор за видеото за да си кача на компота едни стари записи. Конвертора е на Plextor и работи с win DVD creator. Когато конвертора не е включен към компютъра програмата си стартира без проблем обаче като го включа и ми дава грешка в тоя файл. Порбвах на друг компютър и там тръгва без проблем само че компютъра е много слаб и не може да върви както трябва. Възможно ли е грешката да идва от видео картата която е Ati redeon x1300pro sapphire защото правеше малко проблеми преди с игрите?

    Благодаря Ви !

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: msvcrt.dll за какво е?

    http://dll.softandco.com/dll/3/Msvcrt.dll.html

    "Msvcrt.dll Run-time shipped with Microsoft® Visual C++® 5.0"

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #3

    Re: msvcrt.dll за какво е?

    Възможно е да е просто от по-стара версия на майкрософтските библиотеки, които не малко програми очакват да намерят на компютъра ти и да ползват. Пробвай да ги ъпдейтнеш. Виж това

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #4

    Re: msvcrt.dll за какво е?

    грешката която ми изисва е следната : "2006.04.23 23:16 Application Error Faulting application wcreator.exe,version 2.0.14.426, faulting module msvcrt.dll, version 7.0.2600.2180, fault address 0x00037631.
 Win DVD creator Ser: 6ED7J0OHO74O5CS" . В началото потърсих файла с търсачката но не го намери никъде в системните файлове, а на компютъра на който тръгна го намери в system32 папката. Пробвах да заменя файла с друг но неможах защото ми даде че се използва в момента. после го изтрих но той пак се появи почти веднага. в крайна сметка (с по-бързи действия ) успях да сложа другия файл но системата веднаго си го замени в нейния си . Пробвах с инсталиране на нов уиндоус на другия дял на харда, но пак не тръгна и даде същата грешка.

    Някакви идеи да има някой от какво може да е това ????

    става въпрос за уин ХР СП2 , дъното е асус, процесора в 3.0 Г , рам 1Г . По точни данни не мога да Ви дам защото не ги знам

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #5

    Re: msvcrt.dll за какво е?

    Ако искаш да го подмениш мисля, че най-удачно е в safe mode и освен в system32 трябва да подмениш и копието в system32/dllcache, което съм убеден че съществува. за всеки случай преименувай стария или му направи някакъв бекъп не го затривай изцяло.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: msvcrt.dll за какво е?

    ако си отворил линк-а, който дадох, ще видиш, че можеш да го изтеглиш и да го сложиш там, където го няма. не виждам смисъл да си го подменял там, където го има и програмата работи

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #7

    Re: msvcrt.dll за какво е?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ако си отворил линк-а, който дадох, ще видиш, че можеш да го изтеглиш и да го сложиш там, където го няма. не виждам смисъл да си го подменял там, където го има и програмата работи
    Това се и опитвам да направя Когато го търся с търсачката не го намира в системните файлове, обаче като се опитам да го сложа в system32 папката ме пита дали да го замени със съществуващия там. Когато му дам yes ми дава че не може щото се използва в момента и постъпвах по посочения по-горе начин

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. КАКВО Е S-ВИДЕО КАБЕЛ И ЗА КАКВО СЛУЖИ?
    От monto във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 28-04-15, 12:51
  2. Отговори: 7
    Последно: 26-03-14, 17:29
  3. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59
  4. Какво ви харесва и какво не във вашия GSM...
    От Pa3KaTaH във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 62
    Последно: 08-03-04, 19:50
  5. Отговори: 4
    Последно: 24-02-03, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе