Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 51

Проблем след рестарт на Windows XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #1

    Проблем след рестарт на Windows XP

    Здравеите.
    След рестарт на Windows XP екрана замръзва трябва да се натисне STRG+ALT+Delete за да излезе Task Manager-a и след това си тръгва нормално някои можели да каже как може да се оправи това !?И още нещо като искам да копирам или прехварля някоя програма от една папка на Desktopa примерно не може а трябва всичко от менюто на Windows XP Десен бутон Copy тогава Paste.Или Искам да изхвърля нещо в кошчето Mouse clic и в коша не може а трябва само от менюто на Windows XP .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    като чета какви си писал, ми се струва че имаш много софтуер, който ти пречи на ОС-а, Напиши какво си инсталирал за да можем да ти помогнем по адекватно

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #3

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    Става въпрос след нова инсталация на Windows XP .3 различни CD с Windows XP и проблема си остава същият някакъв вирус ли е това получавам информация че имам вирус или ... в компютара си нито го засича антивирусната нито нищо форматирал съм хардиска и какво ли още не някакъв Backup да съм направил на Hard diska на друго PC .Интерестно как другите знаят знаят че имам ... това !

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    обикновено това се получава при омазан user, но ако в твоя случай наистина става въпрос за чисто нова инсталация няма да е това. какво слагаш след самия windows?

    P.S. и много ще те моля да пишеш малко по-разбрано, защото не само ти липсват препинателните знаци, ами и мисълта ти е толкова объркана, че трябва да се чете по 3 пъти

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2
    #5

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    щом става и на прясно инсталиран уиндоус - значи инсталацията ти е калпава

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #6

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    обикновено това се получава при омазан user, но ако в твоя случай наистина става въпрос за чисто нова инсталация няма да е това. какво слагаш след самия windows?

    P.S. и много ще те моля да пишеш малко по-разбрано, защото не само ти липсват препинателните знаци, ами и мисълта ти е толкова объркана, че трябва да се чете по 3 пъти
    Абсолютно нищо не съм инсталирал !Инсталирал съм само едно оригинално CD с XP и две интернетски дори и Интернет няма след и при инсталацията, интересното е че от време на време се оправя от само себе си и после пак

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #7

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    Цитат Първоначално публикувано от Sandokan
    щом става и на прясно инсталиран уиндоус - значи инсталацията ти е калпава
    Ти как правиш инсталация на Windows
    Поне 300 пъти съм инсталирал Windows проблеми не съм срещал. Нещо по сериозно ще да е!

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    кое се оправя от самосебе си?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #9

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    Цитат Първоначално публикувано от Compare
    Абсолютно нищо не съм инсталирал !Инсталирал съм само едно оригинално CD с XP и две интернетски дори и Интернет няма след и при инсталацията, интересното е че от време на време се оправя от само себе си и после пак
    Така както го описваш, мисля че проблема е доста сериозен. Нарича се 'грешка в предклавиатурното устройство'

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #10

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    кое се оправя от самосебе си?
    Самата система тези изброените грешки от по горе не се срещат за част от време !
    Примерно 1-2 часа

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #11

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Така както го описваш, мисля че проблема е доста сериозен. Нарича се 'греша в предклавиатурното устройство'
    Как може да се отстрани тая грешка ?

    Mod. edit orpamarosa:
    Моля, обединявай мненията си! Не е необходимо да пускаш няколко последователни съобщения за да изразиш мисълта си!

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    Цитат Първоначално публикувано от Compare
    Как може да се отстрани тая грешка ?
    compare, black adder намеква, че причината е в твоето незнание, което, без да се обиждаш, е най-вероятната причина. просто нещо прецакваш по невнимание.незнание/недоглеждане

    описаните проблеми са прекалено неясни, а с това "от време на време се оправя" тотално забъркваш кашата

    занеси го на сервиз за диагностика или отправи молбата си тук, а който е от твоя град може и да се навие да хвърли един поглед

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #13

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    Аз сега като се замислих и понеже нямам възможност да видя от къде влиза младежа, но може пък да е извън България и там да не е като тук - бъкано със специалисти.
    Compare, дай малко повече информация за компютъра ти, какъв е, с какви параметри.
    Как точно инталираш Windows. Слагаш ли след това драйверите за видеокартата, за дъното и прочее. Тях от къде си ги взел.
    И както ти каза FearMe, пиши бавно. С къси изречения. И по-обяснително, защото ти така описваш нещата, сякаш ние седим и ти гледаме в монитора, а сам знаеш че не е така.

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #14

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    compare, black adder намеква, че причината е в твоето незнание, което, без да се обиждаш, е най-вероятната причина. просто нещо прецакваш по невнимание.незнание/недоглеждане

    описаните проблеми са прекалено неясни, а с това "от време на време се оправя" тотално забъркваш кашата

    занеси го на сервиз за диагностика или отправи молбата си тук, а който е от твоя град може и да се навие да хвърли един поглед
    Лeптопа ми седи под краката ми за 1800€ от 6мс по сервизите HP !Повече няма какво да коментирам се едно ме пращаш на зъболекар
    Питам надявам се просто някои ако има желание и малко свободно време ,и да знае как може чрез неговата информация да се постигнат положителни резултати .Особено ако е имал и същият проблем със добронамереност ще се постигнат и положителни резултати !
    Ако се каже че няма желание е по хубаво!
    Във връзка с правописа и неразбираемостта старая се

    http://www.uploadpower.com/de/downlo...44D74653153452
    Това е и информацията на PC-то

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Re: Проблем след рестарт на Windows XP

    мдаааа, заради всичките тия изчанчени чарколяци изказвам предположението, че най-вероятно е заради липсващи драйвери на дъното, видеото и т.н.

    инсталирал ли си всичко от диска/дисковете, който върви към лаптопа?
    имам предвид драйвери, не програми

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 04-09-11, 20:36
  2. Рестарт след рестарт по време на POST
    От IMonev във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 01-02-11, 15:49
  3. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  4. Спиране на компютъра след рестарт
    От cipollini във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 09-10-09, 09:53
  5. Отговори: 2
    Последно: 17-06-08, 17:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе