Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 37 от общо 37

За и против ъпдейтите на Windows

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    152
    #31

    Re: За и против ъпдейтите на Windows

    Stanley,прав си,но не много...Апропо,не е само мое мнение...Имам си подобни причини да не ползвам ISQ,Skype,и т.н...Чак параноя не,но малко предпазливост носва.Нали знаеш стария лаф-..."нета е измамно анонимен."

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #32

    Re: За и против ъпдейтите на Windows

    Цитат Първоначално публикувано от Stanley
    като чета и си мисля, че някои хора изпадат в крайности, даже в параноя....
    "краиности", не и от мен. Нищо против хората от съответните служди да си имат механизмите за залавяне на ИСТИНСКИТЕ престъпници в интернет пространството, прочел съм го някъде - затова пиша за ЦРУ, ако остане време да се поразровя, ще намеря статията и ше я пусна, може и да е била от някой наистина параноик
    В работата има около 10-12 компютъра и толкова ЛИЦЕНЗИРАНИ (купени) операционни системи, и на всичките са им включени упдейтите и се актуализират. Аз работя от 3г. в тази фирма, а колеги има от 5г. Откакто са купени (най-старите 3 компа са COMPAC и са от 4г.) тези компютри НЕ СА ПРЕИНСТАЛИРАНИ! Сувсем серьозно! Това са компютри за видеомонтаж имат интернет, антивирусна, общ дисков масив и всеки ден се монтира на тях. Но не се използват за тестване на ВСЯКАКЪВ софтуер, хардуер, кракове или пачове... (има една такава машина, която е като кранта - които я хване, тои я троши от вируси и бъгове)
    По темата: ако компютъра е профилиран и направен от съвмвстими компоненти и е Оригинален (лицензиран) то упдейтите се включват, даже е добре. Ако е кракнат пачнат или по някакъв начин "валидиран", рано или касно от Майкрософт те "надушват" и се налага да ти "обозат" системата и да преинсталираш. Ако си спреш спеш ъпдейтите, рано или късно ще ти се наложи да изтеглиш някое уж "свободно" тулче за да можеш да си инсталираш новата (кракната) игра или любим софтуер и това "тулче" си знае работата - елиминира те поне за два дена... Или постоянно следиш за нови пачове за Win-a, или упдейтваш от "безопасни" сървъри или просто си купуваш Windows... (или ползваш корпоративен ключ
    Това е мое мнение изградено от лични наблюдения. Може да съм много "бос" и "заблуден" в очите на някои, но аз не съм имал проблеми с ъпдейтие, а само с вируси от злонамерени кейгенове и пачове...

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #33

    Re: За и против ъпдейтите на Windows

    Цитат Първоначално публикувано от totonis

    Това е мое мнение изградено от лични наблюдения. Може да съм много "бос" и "заблуден" в очите на някои, но аз не съм имал проблеми с ъпдейтие, а само с вируси от злонамерени кейгенове и пачове...
    То на машините с линукс и bsd и аз нямам проблеми с ъпдейтите на windows

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #34

    Re: За и против ъпдейтите на Windows

    леле мале колко килограма глупости са изписани в тази тема! просто ме втриса...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #35

    Re: За и против ъпдейтите на Windows

    "То на машинiте с линукс и bsd и аз нямам проблеми с ъпдейтите на windows "
    Хвана ме. Сървара е специялизиран софтуер - линукс базиран, другите са има МАС-ове... ама двата Компака наистина не са имали преинсталация, но се ползват само за монтаж и нищо друго... ама "крантата" си го отнаса за сичките

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #36

    Re: За и против ъпдейтите на Windows

    сувсем, серьозно, касно, газат, пощ, незнаете...

    Според мен някои хора трябва да си ъпдейтнат знанията по елементарен български език, не операционните системи.
    Сувсем серьозно ви казвам!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #37

    Re: За и против ъпдейтите на Windows

    Избирам си от предлаганите и ъпдейтвам. Засега сериозни проблеми не съм имал. По точно само 1 съм имал (налагащ преинсталация) , но той се получи след инсталиране на игра и не мисля , че е от ъпдейти.
    Офф:
    А що се отнася до Miceosoft , дразнили са ме един път "мноо яко" с преинсталацията на компа на една колежка (дето все и се налага и нищо не му прави , пък той се омазвал сам). Та на третата преинсталация (лиценза е с компютъра) ми поискаха копие от фактурата с която съм се сдобил с машината.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. За и против за надуването с Цо2
    От Trayan Savov във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 23
    Последно: 14-04-14, 10:01
  2. gzip - за и против
    От Bibi във форум Програмиране
    Отговори: 8
    Последно: 13-04-07, 10:27
  3. Отговори: 11
    Последно: 31-12-06, 15:46
  4. Barebone pc - за и против?
    От bucho във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 17-07-06, 09:38
  5. За и против Plextor
    От Vankata12 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 14-12-03, 18:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе