Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 91 до 99 от общо 99

WinXP на MSI лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    19
    #91

    Re: WinXP на MSI лаптоп

    От тук http://www.allbootdisks.com/download/98.html изтегли WindowsME_No_Ramdrive.img или Windows98_SE_No_Ramdrive.img

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #92

    Re: WinXP на MSI лаптоп

    Благодаря ти ab52, сега ще изтегля и ще видим каква е ситуацията.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    19
    #93

    Re: WinXP на MSI лаптоп

    Флашката няма начин да не буутне, но нали разбираш че няма да имаш достъп до харда и ЦД-то с тези драйвери отпреди няколко години....

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #94

    Re: WinXP на MSI лаптоп

    Всичко е наред.
    След като ръчно копирах файловете всичко е наред.
    И да, прав си виждам само flash drive.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    8
    #95

    Re: WinXP на MSI лаптоп

    Ако все още някой има проблем с флашването на биос ето да види как става описано подробно:
    http://forum.msi.com.tw/index.php?topic=116721.0

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #96

    Re: WinXP на MSI лаптоп

    Напиши някакво user name & password, да не се регистрираме всички.
    Трябва да си логнат за да видиш конкретната тема.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #97

    Re: WinXP на MSI лаптоп

    Някой, който смята, че ще бъде полезно, да предостави място на негов хостинг за да кача аз или той MSI Forum HQ USB flashing tool
    MSIHQ Tool 1.17j Installer.rar (1762.91 KB)
    MSIHQ Tool 1.17j Stand Alone.rar (1347.05 KB)
    като след това ми даде линк, за да направя цялото ръководство, съставено от Jack The Newbie и MSI forum team в PDF и актуализирам линковете в него, в момента водещи до техния форум [MSI].

    Ако не, ще го направя така както е или ще кача файловете на мое място, но не знам докога, тъй като на мен лично едва ли ще ми трябват.
    Аз ще го оформя само, а ако някой има желание да го преведе ще му предоставя документа и в doc формат.
    След това ще конвертирам и българския вариант, като естествено ще се посочи този, който е направил превода.

    Ето го и самото ръководство в PDF вариант.
    Когато намеря място ще кача и файловете, като променя документа с mirrors за да не се налага регистрация за да се изтеглят.

    LINK

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    2
    #98

    Re: WinXP на MSI лаптоп

    Благодаря на всички, които са питали и още повече на тези които са им отговаряли.. Преди няколко дни съюо си взех MSI ms-1719 и също имах големи проблеми докато инсталирам XP с помоща на този форум и много опити. Първата и основна грешка която правих е че търсих ms-1719 /това пише отдолу на лаптопа,но модела се оказа ех705 пише го на самозалепващи се лепенки в кашона и освен това имаше една команда в рън - има я някъде по форума при инсталиран хп) Биоса наистина е много постен на този модел и от там НЕ СТАВА и със забрани и със СП3. Хубавото е че в сайта на МСИ има биос за ХП - пост11. Аз съм на 90% ламер,затова с флашка ми се видя сложно и не посмях, но след като свалих биоса и записах на диск, записах и хирен бут от който стартирах дос и от трите записани фаила стартирах този с разширение "бат" - след което нямаше проблеми. С VGA драйвърите се борих още два дни, но това беше защото търсих за мс-1719 а не за ех705..

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    2
    #99

    Re:WinXP на MSI лаптоп

    Здр на всички имам следният модел лаптоп MSI VR630X четох по нагоре мненичта и съветите как сташа с вграждане на драиварите и с флащване на биоса .но проблема ми е че му сложих win7 и сега не ми буутва winxp sp3 с вградените драивери не го вижда просто...може ли някои да ми помогне........

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Подобни теми

  1. Лаптоп DELLIspiron 1564 drivers winXP
    От slave във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 15-04-10, 09:32
  2. Лаптоп AMILO PRO v2060 - WinXP Setup
    От anton4444 във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 31-10-06, 22:32
  3. Замяна на WinXp Pro с WinXp Home
    От skaishev във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-06, 09:29
  4. WINXP BG
    От Ofink във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 17-10-03, 19:27
  5. WinXP e луд!!!
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 15-04-03, 18:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе