Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 96

Windows 7 Drivers

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #16

    Re:Windows 7 Drivers

    чипсетът nforce2 няма нищо общо с мрежовата ти карта. това че са на едно дъно не ги прави взаимнозависими

    мрежовата ти карта е Marvell Gigabit, следователно това ( http://drivers.softpedia.com/get/NET...-9-12-43.shtml ) трябва да върши работа

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #17

    Re:Windows 7 Drivers

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    чипсетът nforce2 няма нищо общо с мрежовата ти карта. това че са на едно дъно не ги прави взаимнозависими

    мрежовата ти карта е Marvell Gigabit, следователно това ( http://drivers.softpedia.com/get/NET...-9-12-43.shtml ) трябва да върши работа
    Сега ще пробвам и дано да се получи

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #18

    Re:Windows 7 Drivers

    И тези не стават,какви ли драйвери не слагах и не се получава.Ако взема нова мрежова карта ще има ли ефект?И каква трябва да бъде тя?Ако може направо да ми препоръчате.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #19

    Re:Windows 7 Drivers

    Аз си карам с една дърта Intel Pro 100 , купих я преди няколко години от фирма вносителка на втора употреба техника и не бих я сменил за нищо друго. До сега не съм попаднал на операционна система която да няма драйвери за тая карта. Иначе от новите карти съм сигурен, че с нещо масово (като Realtek) няма да имаш проблеми.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #20

    Re:Windows 7 Drivers

    И аз мисля за Realtek,ама все пак да питам и за вашето мнение,за да не си я пазя в кутията

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #21

    Re:Windows 7 Drivers

    Друже, нямаш ли някой познат във фирма, да ти я даде за един ден [Realtek имам предвид], да тестваш, никакви пари не струва все пак.
    Ще им е от полза и за фирмата да знаят какво е положението с Windows 7 все пак.
    Ако са умни хора, няма да ти откажат.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #22

    Re:Windows 7 Drivers

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Друже, нямаш ли някой познат във фирма, да ти я даде за един ден [Realtek имам предвид], да тестваш, никакви пари не струва все пак.
    Ще им е от полза и за фирмата да знаят какво е положението с Windows 7 все пак.
    Ако са умни хора, няма да ти откажат.
    Да ти кажа нямам.Така и така съм решил, защото имам проблеми с нета и си мисля че може и от нея да е.След рестарт на машината трябва по няколко пъти да давам рефреш за да ми зареди страниците.Пинг към сървара имам,но това не значи че проблема не е от тях.Вече два пъти пиша едно и също нещо,като се опитам да го изпратя ми пише че няма такава страница.

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #23

    Re:Windows 7 Drivers

    Откъде си?
    Напиши, може да се намери някой форумец, който да работи във фирма или да има такава и да се възползва от възможността да тествате при теб.
    Не мисля, че е лоша идея.
    А за купуването, това е най лесната работа, винаги имаш такава възможност.

    Не знам дали аз нямах някаква Realtek, която не използвам.
    Ще проверя, дано не се заблуждавам и ако имам и се случи да сме наблизо, спокойно можеш да я ползваш, докато си купиш нещо по добро.
    Или да остане за теб срещу една бира и пържени картофи [без сирене].

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #24

    Re:Windows 7 Drivers

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Откъде си?
    Напиши, може да се намери някой форумец, който да работи във фирма или да има такава и да се възползва от възможността да тествате при теб.
    Не мисля, че е лоша идея.
    А за купуването, това е най лесната работа, винаги имаш такава възможност.
    От София съм.Мисля по-късно да ходя до един магазин на улица Раковска,не искам да казвам кой е за да не излезе че е реклама.Ще питам да я взема с уговорката ако не се получи да я върна.Това за бирата е най-малкият проблем

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #25

    Re:Windows 7 Drivers

    Далеч си ми, няма смисъл да се тръшкаш за транспорт почти толкова пари колкото струва нова карта.
    Не мисля, че ще ти откажат, ако са на себе си.
    А защо не и различни марки и/или модели, ако си убедителен към собственика.
    Не всичките заедно де, докато намериш такава която се харесва от OS или има драйвери за нея. Една по една.
    Доста скоро ще има постоянно въпроси за съвместимост на компоненти с Windows 7.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #26

    Re:Windows 7 Drivers

    Тук има нещо по моя въпрос ама пак не помага

    http://www.nforcershq.com/forum/need...n-vt72459.html

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    25
    #27

    Re:Windows 7 Drivers

    Здрасти с версия 7077 32битова съм и имах проблеми с плйарите,проблемът си реших с GOM Player!Успех и на вас моля всички обсъждат повече програмите за 7-та

  16. Novice
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    2
    #28

    Re:Windows 7 Drivers

    Аз като си го сложих седмицата всичо беше добре докато не си пуснах уинампа нямах звук два дена търсих и гледах за драивери ама не неможах да намеря и бях много разочерован ако има някакво значение Звуков адаптер Realtek ALC883 @ nVIDIA MCP61 - High Definition Audio Controller и винаги след станд баи режим правеше проблеми с картината докато не рестартирам

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    2
    #29

    Re:Windows 7 Drivers

    не сам много сигорен ама мисля че звуковата картата ми е вградена кум дъното ако не греша е S series Motherboards Support AMD Socket AM2 nvidia GeForse 6100/nForse това е дъното

    плс помагаите

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    66
    #30

    Re:Windows 7 Drivers

    Не ми разпознава тунера Aver Media Studio 303 с чип Harmonics (Conexant) CX2388x (MK3). Пробвах с Fly 2000 TV, с драйверите за XР също не става. Писах до производителя, но отговориха, че няма да има драйвери за Уин 7, както и за Виста.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какъв Windows i Drivers да избера ?
    От sjkjmjnj във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 01-07-10, 20:48
  2. спешна помощ windows 7 drivers
    От albo във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 07-03-10, 21:21
  3. Windows SP3 проблем с drivers
    От Bvlgari във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-09, 07:17
  4. ATI DRIVERS
    От Az_sum_bre_ombre във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-06-05, 16:30
  5. need drivers help!!!
    От CECI86 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-11-02, 19:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе