Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Надписи с "маймуница"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #16

    Re:Надписи с "маймуница"


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #17

    Re:Надписи с "маймуница"

    На служебния комп махнах флекса, на домашния го оставих. Не виждам някакава коренна разлика. Единствено клавишните комбинации за смяна на езика малко ме затрудниха докато свикна, другото си е по старому. FearMe благодаря за програмката, не е лоша, но за човек който ползва фонетика, аз карам на стандартната.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #18

    Re:Надписи с "маймуница"

    Е като карраш на стандартната, обясни защо си качвал изобщо FlexType? Програма доказано вредна точно поради факта, че дублира вградените функции за кирилизация на системата?
    Каква е причината, да не избереш от Regional Settings - Bulgarian, а да оставиш всичко на English, пък след това да платиш 45$ (май толкоз беше последната цена) за програма, дето не само ти се намърдва където не трябва, ами и шрифтовете слага както тя решава?
    И ми е чудно, каква разлика очакваш, с Flex-a да е по-кирилизирана програмата ли, що ли?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #19

    Re:Надписи с "маймуница"

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Е като карраш на стандартната, обясни защо си качвал изобщо FlexType? Програма доказано вредна точно поради факта, че дублира вградените функции за кирилизация на системата?
    Каква е причината, да не избереш от Regional Settings - Bulgarian, а да оставиш всичко на English, пък след това да платиш 45$ (май толкоз беше последната цена) за програма, дето не само ти се намърдва където не трябва, ами и шрифтовете слага както тя решава?
    И ми е чудно, каква разлика очакваш, с Flex-a да е по-кирилизирана програмата ли, що ли?
    Когато навремето си купувах първия компютър имах само теоритични познания от приблизително 80-те години, инсталацията и програмното осигуряване ми бяха правени от друг. Та той ми препоръча флекса и от тогава продължих да го ползвам по навик, още по-вече, че ми беше казано че участва при декодирането на субтитрите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 18:53
  4. Терзания - аспиратори - "Eurolux MOSAIKO PRO Vario" vs "Faber Perla"
    От observer във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 26-11-07, 11:56
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе