Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с Windows

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #1

    Проблем с Windows

    При всяко включване на компа ми се появявя следното съобщение - http://store.picbg.net/pubpic/89/A3/...f3bf0d89a3.JPG
    Всеки път давам - Cancel ,но то се появявя отново.Трябва ли да дам Next и да следвам интрукцийте?

  2.  
     
  3. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #2

    Re:Проблем с Windows

    Прочети цялата тема особено последните страници, че първите са от 2006г.
    GENUINE ADVANTAGE VALIDATION

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re:Проблем с Windows

    1. Намери време да прочетеш какво изобщо ти пише.
    2.Огледай се във форума, и по-точно, най-горната тема в този раздел, свързана с Активацията на Windows и начините за заобикалянето и.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #4

    Re:Проблем с Windows

    Аз ако знаех точно какво да правя едва ли щях да пиша ... а темата я прочетох но нищо не разбрах ... имам компютър едва от два месеца и много неща не са ми ясни все още...

  6. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #5

    Re:Проблем с Windows

    Имаш регистрация от 2007г , имаш 27 публикации в две теми ....следователно не си се сблъскал с "компютъра" от два месеца!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re:Проблем с Windows

    Цитат Първоначално публикувано от ivanhoe72
    Аз ако знаех точно какво да правя едва ли щях да пиша ... а темата я прочетох но нищо не разбрах ... имам компютър едва от два месеца и много неща не са ми ясни все още...
    Вчера един приятел си купи компютър. Първата му работа беше, да отиде в книжарницата и да си купи книжка за работа с компютъра./по мой съвет/
    А ти, след като явно твърдиш, че не разбираш нищо, послушай моя съвет - иди при тоя, който ти е продал КОМПЮТЪРА, и ти е инсталирал БЕЗПЛАТНАТА версия на Windows, и го попитай това, което питаш тук.
    Другото решение е, да си закупиш ЛЕГАЛНО копие на Windows, тогава няма да ти се появява този надпис, но ще се бръкнеш около 200 лв.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #7

    Re:Проблем с Windows

    Вчера щях да пиша, но се отказах.
    Прочети внимателно темата http://store.picbg.net/pubpic/89/A3/...f3bf0d89a3.JPG и вече , ако има неясно тогава питай.
    най-лестното за тебе е, ако си с WQin XP:
    1.инсталираш Унлокер
    2. Ровиш в Windows/system 32 и затриваш Wgatray.exe с Унлокера, рестарт.Повече няма еврейска звезда, но ти излиза надписа за който пишеш.
    3.Влизаш safe mode и триеш в Windows /system 32 Wga Notifi... exe /забравих му точното име. И в папка Temp -лог -а.Пак рестарт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  2. Windows XP SP3 проблем
    От black_knight във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 12-01-10, 14:05
  3. Проблем с Windows 7
    От novamen във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 05-10-09, 16:06
  4. Проблем с Windows XP
    От P_o_l_i_c_E във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 06-03-04, 04:00
  5. Проблем с Windows ME
    От Pitar K във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 05-09-01, 20:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе