Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Резултати от 121 до 125 от общо 125

Малко въпроси за Windows 7

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #121

    Re:Малко въпроси за Windows 7

    Цитат Първоначално публикувано от ivanhoe72
    Значи като кликна на - Откриване - ми показва че не открива друк дисплей ... но като кликна по долу се вижда че е там Самсунг ... каквото е ТВто.
    http://store.picbg.net/pubpic/A2/DC/...5d3bbea2dc.jpg
    За другото - catalyst control center нямам представа как да го видя.
    Оправи си резолюцията и ще се оправи.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    65
    #122

    Re:Малко въпроси за Windows 7

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    не разбирам оплакваш ли се или само съобщаваш премеждията си, но няма как да ти помогнем, (а очевидно няма и нужда, след като си махнал 7-цата), без да си описал настройките на мрежата, а за празното място - ами който ползва system restore, така е
    Върнах си 7-цата, Fear Me. Така че очевидно има нужда от помощ За систем рестора разбрах, колкото до мрежата съм разрешил да вижда други компютри в мрежата, виждам файловете на другия комп с ХР-то и мога да копирам без проблем, но обратното се оказа трудно. На десктопа като му дам да се свърже с лаптопа излиза прозорче да пиша user name and password. Как да разкарам паролата на лаптопа, така че да мога да илиминирам този досаден прозорец изискващ парола. Хайде аз паролата я знам, но юзърнейма не мога да го докарам и не знам откъде да го видя. Пробвах с името на лаптопа и всичко за което се сетих, обаче не става и не става. Само това ме тормози на този етап.
    Пропуснах да пиша - Windows 7 Ultimate 32 bit

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #123

    Re:Малко въпроси за Windows 7

    прозорчето с user/pass ти го вади, защото ти е активиран password protection sharing:

    control panel -> network and sharing center -> homegroup and sharing options -> advanced sharing settings -> turn off password protection sharing

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    65
    #124

    Re:Малко въпроси за Windows 7

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    прозорчето с user/pass ти го вади, защото ти е активиран password protection sharing:

    control panel -> network and sharing center -> homegroup and sharing options -> advanced sharing settings -> turn off password protection sharing
    Благодаря FearMe. Между другото снощи по късните доби го преборих, просто не бях видял, че в прозореца с дискавъритата има възможност да се слезе надолу, където се вкл./изкл. паролата. А на другия компютър трябваше да укажа пътя с Map network drive, което го бях позабравил

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    65
    #125

    Re:Малко въпроси за Windows 7

    Добре де, махнати са пароли, разрешен е всякакъв достъп между двата компютъра и сега какво се получава. Настолния с ХР-то като го пусна и веднага засича другия почти на секундата. Но обратното съвсем не е така. Лаптопа /като го отворя, демек излиза от "спящ" режим/ се куми, постоянно му давам рефреш на мражата и чак на 10 тата минута може би прихваща другия комп. На какво се дължи това, да не би да трябва още някаква настройка да му се прави?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Подобни теми

  1. Малко въпроси за DOS и мрежа с Уиндоус!!!?
    От backinblack във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 20-06-14, 15:30
  2. Малко въпроси относно PlayStation 2
    От benzol във форум Конзоли за игра
    Отговори: 6
    Последно: 16-11-13, 08:13
  3. Отговори: 3
    Последно: 24-10-13, 10:10
  4. Малко въпроси за конфигурация
    От X-RAY във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 18-10-07, 20:14
  5. Малко въпроси за термини в прането...
    От mooncow във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 04-12-06, 12:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе