Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е бойлера ви ?

Гласували
322. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Еldom

    132 40.99%
  • Diplomat

    42 13.04%
  • Tesy

    63 19.57%
  • Матев

    8 2.48%
  • Фламина

    4 1.24%
  • Ariston

    36 11.18%
  • Clage

    1 0.31%
  • Neo

    2 0.62%
  • Stiebel Еltron

    13 4.04%
  • Atlantic

    21 6.52%
Страница 10 от 113 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 1688
Like Tree350Одобрявам

Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #136

    Отговор: Ще сменям бойлера! Дайте препоръки без TESY.

    С елдом инвест сме на 5-6 години. най обикновен модел без никакви "екстри" под 200 лв струва. Пак бих си взел такъв ако се наложи. С 5 години гаранция го дават...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    18
    #137

    Отговор: Ще сменям бойлера! Дайте препоръки без TESY.

    [QUOTE=glowndark;604596]С елдом инвест сме на 5-6 години. най обикновен модел без никакви "екстри" под 200 лв струва. Пак бих си взел такъв ако се наложи. С 5 години гаранция го дава.
    пет хиляди и шестотин бойлера са минали през ръцете ми,майстор на бойлери съм,така че от тази позиция ще оспоря мнението ти за 200лв,тъй като горния пост е мой.така че призовавам не купувайте братя бойлер под 400лв. излиза златен с ремонтите ,които предстоят.

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #138

    Отговор: Ще сменям бойлера! Дайте препоръки без TESY.

    Това изказване сигурно е вярно, но донякъде>не е вярно за цената.Бойлери се продават не само в България, а проточни специално можеш да си поръчаш и от САЩ или Япония ако искаш и с доставка ще са по-малко от 400лв .Сега и аз чувам хвалби за "Светльо Шишков" от един колега.

    На мен едно проточно теси от май месец заедно със "оторизирания сервиз" на Теси( в едно стайче 2х2 метра във вход на панелен блок) ми разказаха играта.Нито бойлерите им са бойлери нито сервиза сервиз>отказвам се от всичко българско.Когато се разскапят теситата ще си купя проточни или GLACE или Stiebel Eltron.

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #139

    Отговор: Ще сменям бойлера! Дайте препоръки без TESY.

    [QUOTE=piopi5706;604625]
    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    С елдом инвест сме на 5-6 години. най обикновен модел без никакви "екстри" под 200 лв струва. Пак бих си взел такъв ако се наложи. С 5 години гаранция го дава.
    пет хиляди и шестотин бойлера са минали през ръцете ми,майстор на бойлери съм,така че от тази позиция ще оспоря мнението ти за 200лв,тъй като горния пост е мой.така че призовавам не купувайте братя бойлер под 400лв. излиза златен с ремонтите ,които предстоят.
    Тъй, аз не съм майстор на боилери, нит са минали 5600 бойлера през ръцете ми. Всъщност това е втория. Първия беше от тези дето ги слагаха по кумунистическо време, протече и преди 5-6 години сложихме този елдом. Няма да споря в качествата му, просто казвам, че бойлера е обикновен (180 лв мисля струваше) не е от нераждаемите, и гарантирам, че бийлера е на не по малко от 5 години, от както е сложен и не му е правен ремонт... Бачка перфектно...

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #140

    Отговор: Ще сменям бойлера! Дайте препоръки без TESY.

    Аз с бойлер на Светльо Шишков. Не ми харесва електроника по тях за 8 години смених 2 пъти копче, полсе сменях защитата, после и някакво уплътнение. Но като цяла ми се струва, че харчи малко ток и държи доста време топла вода. Пак бих си взел такъв ако опра до бойлер. Не знам имат ли със серпентина, но може да си провериш имат и сайт, който е горе долу добре направен.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    32
    #141

    Отговор: Ще сменям бойлера! Дайте препоръки без TESY.

    Не можах да стигна до магазинчето, но на сайта им има информация и ценова листа. 100 литра неръжд. + серпентина = около 700 пари. Като цена са го догодили пък за по важните неща не знам.
    Подкрепям колегата за TESY-тата! И аз не съм доволен. А това с гаранцията важи само ако съдът е монтиран от "оторизирания сервиз" в противен случай ........... супата! И това го ядох. Дори ако не ти работи ДТЗ няма заверка. Това го знам щото познавам човек от въпросният сервиз.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #142

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    А трябва ли да щрака терморегулаторът когато в бойлера няма вода-още е нов, не е монтиран?

  10. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #143

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от iihtiandar Виж публикацията
    А трябва ли да щрака терморегулаторът когато в бойлера няма вода-още е нов, не е монтиран?
    Ако терморегулаторът е настроен на температура близка до околната, при промяна на същата, ще "щрака". Терморегулаторите са на биметален принцип.
    smqnab одобрява това.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #144

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Бях го оставил в студена стая .Внесох го в отопляема такава и започна да си щрака.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    40
    #145

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте, какво мислите за бойлер без налягане, в комбинация със кухненски смесител за ниско налягане. Някой ползвал ли е - предимства, недостатъци?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    5
    #146

    Отговор: Ще сменям бойлера! Дайте препоръки без TESY.

    Понеже доста се споменава бойлер на "Светльо Шишков", та да споделя моето мнение. Имам малък бойлер от него - пълен т....к. На въпросния модел регулатора на температурата е вътре, под капака. Бяха го набримчили на макс, от смесителя излизаше направо пара, мерих 93 градуса. Самия бойлер грее като печка, а като се изключи вечерта на сутринта няма никой. Разглобих го за да регулирам температурата и вътре изненада. Изолация почти липсва - навили малко каменна вата и я изтипосали тук таме. Рони се и ти се разпада в ръцете - предполагам задето се беше пекла известно време на тея температури. Не разбирам от бойлери - сигурно е много як от към електроника и казан, но относно тази марка аз вече съм си извлякъл поуките, по трудния начин, но...
    Този пост е редактиран от inici; 09-04-13 в 11:00.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #147

    Отговор: Ще сменям бойлера! Дайте препоръки без TESY.

    какво им има на Теси ,изкарват със сигурност 5 години после следващия .. все пак са около 200 лв .. последния ми дори изкара 7 години без ремонти ,смених го пак с Теси .. инак че са тънки като вестници - така е ама то по дебели вече няма ..

  16. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    1
    #148

    Отговор: Ще сменям бойлера! Дайте препоръки без TESY.

    Ами какво им има ли? Например гърмят доста често, познавам много хора, на които им се случи това нещо, дори след замяна на гръмналия бойлер. Това, че са на такава цена, може да ти подскаже какво им е качеството като цяло...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    16
    #149

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте,
    Предстои ми покупка на бойлер.. обаче грам не разбирам.. та някой да ми предложи нещо?Гледам в Текнополис има някви Атлантик.. френски някви... това,че имат 7г. пълна гаранция ме гъделичка
    До 500-600лв. 80л.
    Този пост е редактиран от Eray Salif; 17-05-13 в 00:58.
    VLADO 66 одобрява това.

  18. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #150

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Доколкото съм запознат, произведени са в Египет.Гаранцията добра.
    До 500-600лв. 80л.Това за 1 бойлер ли е ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 113 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  2. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  3. Мнения и обсъждане на tv LG LCD 37LD420
    От pacho-gr във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-10, 18:52
  4. мнения за проточни бойлери - Diplomat
    От d_karchev във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 08-05-10, 01:09
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе