Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Panasonic ?

Гласували
342. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 19''

    0 0%
  • 26''

    2 0.58%
  • 32''

    78 22.81%
  • 37''

    35 10.23%
  • 42''

    153 44.74%
  • 47''

    59 17.25%
  • 55''

    15 4.39%
Страница 31 от 113 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследноПоследно
Резултати от 451 до 465 от общо 1684
Like Tree88Одобрявам

Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #451

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Я да питам, че не стана много ясно - за моделите Е5Е/ET5E има ли проблеми с големината и форматите на субтитрите, когато се гледат филми през DLNA?

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на Zerotolerance
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    59
    #452

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от god Виж публикацията
    Я да питам, че не стана много ясно - за моделите Е5Е/ET5E има ли проблеми с големината и форматите на субтитрите, когато се гледат филми през DLNA?
    Няма никакви проблеми буквите се четат идеално шарваш със Домашний медиа-сервер и си гледаш спокойно

  4. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #453

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря за отговора. Има ли значение кой софтуер за медиа-сървър се използва (за да могат примерно да се променят шрифта на субтитрите)?
    Този пост е редактиран от god; 26-12-12 в 14:31.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    31
    #454

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    До колкото съм чел темата болшинството използваме Дом. медия сървър, а там можеш да променяш всичко на субтитрите, размер, цвят, местоположение и т.н.

  6. Junior Member Аватара на Zerotolerance
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    59
    #455

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Zerotolerance Виж публикацията
    Няма никакви проблеми буквите се четат идеално шарваш със Домашний медиа-сервер и си гледаш спокойно
    И аз ползвам Домашний медиа-сервер , прави ми впечатление че при мен когато заключа рутера с парола филмите по големи от 20 - 30 гигабайта яко ми насичат отключа ли мрежата си вървят без проблеми .

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #456

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    :rolleyes:
    Модели 2013
    http://www.hdzona.com/forum/index.ph...ach=2167;image

    чакаме
    VIERA | Plasma&LCD TV | Panasonic Global
    CES 2013


    Panasonic LCD TVs 2013
    Series
    ·································
    WT60
    ···························
    DT60
    ····························
    FT60
    ··························
    ET60
    ····························
    E6
    ····························
    EM6
    ·······················
    Diagonal 55, 47 60, 55, 50, 47, 42 47, 42 55, 50, 47, 42 42, 32 32
    Processor Dual Core Pro 4
    UniPhier MN2WS0220
    ARM Cortex 9, 2x1400@MHz
    DDR3-1600
    L1 Cache: 32kb
    L2 Cache: 128kb
    Dual Core Pro 4
    UniPhier MN2WS0220
    ARM Cortex 9, 2x1400@MHz
    DDR3-1600
    L1 Cache: 32kb
    L2 Cache: 128kb
    Dual Core Pro 4
    UniPhier MN2WS0220
    ARM Cortex 9, 2x1400@MHz
    DDR3-1600
    L1 Cache: 32kb
    L2 Cache: 128kb
    Mediatek 5590 Mediatek 5590 LD8
    LCD Panel LG IPS LG IPS LG IPS LG IPS CMO VA LG IPS
    Backlight Edge Led Edge Led Edge Led Edge Led Edge Led Edge Led
    Frequency 200 Hz 100 Hz 100 Hz 100 Hz 50 Hz 50 Hz
    3D Yes Yes Yes Yes No No
    3D Очила Passive x4 Passive x4 Passive x2 Passive x2 No No
    Tuner
    DVB
    A+T+C+S x2 A+T+C+S x2 A+T+C+S A+T+C A+T+C A+T+C

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #457

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    LG IPS и Edge Led... може би сегашния WT50 ще е по добър от бъдещите модели

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #458

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Някой знае ли дали пуснаха от панасоник нов фирм за старите кошници
    /
    Panasonic VIERA TX-L32U10E / от 2009/2010 година . не зная 2011 май го отстраниха :D с цел поправка на бъговете а те са - не помнят настройка на аудио и субтитри - след смяна на канала , връщане на предишния гледан канал , и за други в момента не се сещам :rolleyes:
    И аз това се чудя. Христослав да каже, като по-запознат. А вие пробвал ли сте на източна Европа да го настроите телевизора, дали няма да излезе български в настройките. Забелязах, че различни настройки излизат според страната. Не ми се иска да пробвам напразно, че е на родителите ми и после ще трябва да им подреждам пак каналите.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    5
    #459

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bergo Виж публикацията
    Здравейте, след доста чудене си взех TX-L42DT50E , Още не съм си играл много с него, но като цяло съм много доволен. Много ми харесва, че няма отражение от крушките на полилея върху екрана; аудиото ме изненада приятно, хд каналите се виждат много добре.(благодаря и на Христослав2 за съветите
    Обаче идва и първия проблем - като свързахме тв-то с лаптопа ми в магазина, не излизаше звук на тв-то, ами само на лаптопа, бутнаха там нещо настройките и се оправи, но като се прибрах и лаптопа ми без да е свързан с тв-то няма звук... гледах настройките , но не мога да го намеря от къде да го променя да си оправя звука на лаптопа? Отделно искам да знам как става с тв-то да имам звук и на двете или само на едното? Ако някой знае, моля да пише , благодаря и весели празници
    Колега,имам нужда от твоята помощ!На път съм да си купя същия като твоя ТВ но 47".Още съм в дилема м/у него и един LG 47LM 671S(еднакъв ценово).Можеш ли да кажеш по-подробни впечатления,особенно като медия плеър,субтитри,поддържани(реално) формати,3Д и т.н.Ще съм то много благодарен ако ми помогнеш в избора.Благодаря предварително!

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    7
    #460

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравей! Опасявам се, че няма да мога да ти помогна много, но - Медия плейъра е добър, поддържа субтитри, но от флашката субтитрите не могат да се увеличат и идват малки. Тука четох, че могат да се увеличат с някакви програми, но още не съм пробвал, защото повечето пъти ще си гледам с хдми кабела, където няма проблем, но при някои по-големи размери на филми ми насича леко, но това си е от моя лаптоп, щото не е от новите и не е толкова бърз... Иначе, форматите, които съм пробвал ги поддържа, 3Д-то не съм го пробвал , нямам очила(не подаряват към тв-то) и в магазина ми казаха, че нямат за да пробваме... Иначе другата седмица ще взема от един приятел 3д очила и ще пробвам. Аз не съм от най-големите фенове на 3Д, но което съм чел, трябва да е супер гледането с тях! От спортните канали и предавания като цяло съм доволен, макар че искам още Не знам какво друго да ти кажа и от предния ми коментар също. Не го знам тоя ЛЖ и преценявай си , най-добре ако ги имат на място и двата сравнявай как се виждат , пробвай различни канали и това ще ти помогне при избора. Успех!

    - - - Обновено - - -

    Към Стартер - Да, с уиндоус 7 съм, от Саундс - Плейбек - има speakers i realtec digital output. Speakersa е за лаптопа и там давам долу на set default, a за звук от тв-то маркирам realteca и отдолу пак set default, просто ги сменям за двете. А аз се въртях около тях на пропъртис , другаде, но не и да дам сет дефолт...

    - - - Обновено - - -

    Искам да попитам нещо - защо като сменям каналите и отгоре на повечето канали ми излиза 1080р и 50 хц, защо показва 50хц, а не повече(аз съм с TX-L42DT50E) , даже и тези канали на хд, а на други канали не пише нищо, просто такъв е сигнала или какво?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #461

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Някой знае ли дали пуснаха от панасоник нов фирм за старите кошници
    /
    Panasonic VIERA TX-L32U10E / от 2009/2010 година . не зная 2011 май го отстраниха :D с цел поправка на бъговете а те са - не помнят настройка на аудио и субтитри - след смяна на канала , връщане на предишния гледан канал , и за други в момента не се сещам :rolleyes:
    Не! Софтуерната подръжка продължава точно 2 години след излизането на даден модел на пазара. След този период - забрави....Освен ако няма масови оплаквания от някакъв проблем до представителствата.
    ама те и мързи да провериш..
    Download Information of VIERA for Oceania | Download | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global

    Цитат Първоначално публикувано от bergo Виж публикацията
    Искам да попитам нещо - защо като сменям каналите и отгоре на повечето канали ми излиза 1080р и 50 хц, защо показва 50хц, а не повече(аз съм с TX-L42DT50E) , даже и тези канали на хд, а на други канали не пише нищо, просто такъв е сигнала или какво?
    Защото всички ТВ програми са си 50Hz
    /засега стандъртът е такъв и не може да се предава в100 Hz/
    200-300....600 херца - това се прави от настройките на телевизора

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    1
    #462

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Имам следния проблем. Не може да ми нареди цифровите програми като на приемника. От оператора ми казаха да сложа държава Финландия, но после ми излизат и региони и на който и да цъкна излизат по един и същи начин - разбъркани. Пиша същата честота на Sony и ми нарежда програмите като на приемника. Някой има ли идея какво може да е ?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    105
    #463

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте. Един приятел си купи Панасоник L32ET5E и каза, че звукът му е лош(дълбок и глух, както го определи), но аз мисля че е от настройките. Може ли да препоръчате някакви конкретни стойности за еквалайзера на потребителския режим?

  17. Junior Member Аватара на Zerotolerance
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    59
    #464

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от horus92 Виж публикацията
    Здравейте. Един приятел си купи Панасоник L32ET5E и каза, че звукът му е лош(дълбок и глух, както го определи), но аз мисля че е от настройките. Може ли да препоръчате някакви конкретни стойности за еквалайзера на потребителския режим?
    Можете да пробвате да си включите съраунда от ДУ примерно аз слушам на V-audio но не очаквайте много добър звук от вграденото озвучаване на телевизора мен лично не ме дразни .
    Fire_Man одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    31
    #465

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Привет,
    имам същият и звукът е приемлив/добър.
    Както е писал Zerotolerance, все пак няма как да се очаква перфектно качество.
    Има и настройка за отдалеченост от стената - "Отстояние"!

    Лек.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 31 от 113 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  4. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  5. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе