Страница 36 от 46 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследноПоследно
Резултати от 526 до 540 от общо 678
Like Tree98Одобрявам

Panasonic телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    4
    #526

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Здравейте, от 2 месеца имам модела ТХ-48СХ400 работил всичко на всичко 100часа. Проблема е, че при гледане на нещо през Wi-fi телевизора сам се изключва в произволно време. Понякога издържа час по-често на 15-20 минути стигало е и до 3.....Някой да е срещал подобен проблем ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #527

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    причини много
    - нестабилна връзка - слаб сигнал
    - смушения от други радио устройства(gsm, радиостанции, рутери..)
    ..
    Защо не ползваш кабел?

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #528

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Щото не прекъсва връзката, а се изключва телевизора.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    4
    #529

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Щото не прекъсва връзката, а се изключва телевизора.
    Именно това е странното

    не съм опитвал с директен кабел понеже е заведение и трябва да премине през цялата зала.......а и не виждам смисъл да си купувам умен тв и да се съобразявам с това

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #530

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Пробвай на телевизия през антената дали ще изключва като работи по дълго. Ако не - значи имаш проблем с безжичната карта.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    4
    #531

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Пробвай на телевизия през антената дали ще изключва като работи по дълго. Ако не - значи имаш проблем с безжичната карта.
    Когато гледаме кабелната няма никакъв проблем само ако се използва интернет се получава. Виждам, че си от Варна мястото е зимният Ментол. Ако имаш път ще почерпя нещо

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #532

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Провери за начало контакта, откъдето се захранва телевизора.
    Кабелна или сателитна телевизия има ли включена към него? Съответният приемник трябва да е в същия контакт.
    Най-добре с галваничен (капацитивен) разделител.

    Ако всичко е наред, пусни за проба един кабел.

    Колкото до смисъла от свързване на Smart TV по кабел с Internet - ти може да не го виждаш, но има такъв.
    При гледане на 3D и HD филми с високо качество в повечето случаи скоростта на безжичната връзка е недостатъчна.
    А и както са написали колегите вече - винаги има вероятност от смущения в ефира.
    Успех!

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    4
    #533

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Провери за начало контакта, откъдето се захранва телевизора.
    Кабелна или сателитна телевизия има ли включена към него? Съответният приемник трябва да е в същия контакт.
    Най-добре с галваничен (капацитивен) разделител.

    Ако всичко е наред, пусни за проба един кабел.

    Колкото до смисъла от свързване на Smart TV по кабел с Internet - ти може да не го виждаш, но има такъв.
    При гледане на 3D и HD филми с високо качество в повечето случаи скоростта на безжичната връзка е недостатъчна.
    А и както са написали колегите вече - винаги има вероятност от смущения в ефира.
    Успех!
    В близост до ТВ има 2 различни контакта и ефекта е същия. Ползвам ЦД ли каква карта се казваше за приемник, която е като флашка към телевизора. С кабел ще ми е по-трудно да опитам, но чак да се изключва целият телевизор от уай фай.....

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #534

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Колега,
    От написаното останах с впечатление, че искаш някой да ти диагностицира причината и да реши твоя проблем на място.
    Най-добре си пусни отделна тема за това, като в заглавието отбележи, че става въпрос за Варна.
    Причините може да са много, но не знам как може да ти се помогне дистанционно.

    Предложих ти по-лесния начин за проба с кабел, но явно не ти харесва.
    Щом е отдалечен модема/суича от телевизора, то премести последния по-близо за проба с кабел.
    Такива се продават по технотата, а и във всяка компютърна фирма
    В случай, че и това не ти допадне, то другата опция е да занесеш телевизора в магазина за ремонт.
    Успех още веднъж!
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 29-11-15 в 10:54.

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #535

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Има и още един начин, стига да ти се намира аксес пойнт или рутер който може да работи в режим на AP (аксес пойнт). Слагаш го до телевизора и го настройваш към съществуващата безжична мрежа. Телевизора го включваш с кабел към него и така елиминираш безжичната карта на телевизора без да опъваш кабел през заведението. Ако пак има проблем тогава вече телевизора явно си е за ремонт (нещо по мрежовата част).

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #536

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Така, повлиян до някъде от четенето на тази тема и поради факта че ми потрябва още един телевизор на Черния петък взех от ТП един 50CS630E. Два дни стоя в кашона, снощи го отворих. Сложих го на мястото на едно LG 42LB731. Имам и LG 50LF652V. И се започна кошмара. С две думи - не може да записва предавания, субтитрите така и не мога да ги изкарам през DLNA без прекодиране, от флашка всеки път са изключени в опциите, звука е по зле, разпознава безжична мишка като клавиатура и не може да се използва, има само два USB порта и няма сателитен тунер. Единственото по добро е бързината и организацията на менютата. От всичко това най ме вбесява положението със субтитрите. Сигурно аз много искам ама тези LG-та ме разглезиха. При тях всичко върви от раз и имат прекрасна картина. Просто се чудя какво да го правя, яд ме е да го гледам.
    Има ли начин да подкарам субтитри през DLNA без прекодиране? Това ми е най-важно. Другото не ме бърка толкова.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #537

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Модела по спецификации няма Запис на USB-HDD
    Технически данни - TX-50CS630E LED LCD телевизори VIERA - Panasonic България

    Защо не го върнеш и замениш за друг?

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #538

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Според мен, телевизора който си взел е много добър, но ако картината на LB731 ти харесва повече... Може би трябва да търсиш ТВ с IPS.
    Миналогодишните модели нямат проблем със запис на предавания на хард диск - мисля, че и този модел няма да има. Не би трябвало да са проблем и субтитрите през DLNA без прекодиране, но това вече зависи от избора на сървър, както и от настройките на сървъра. Минус е, че трябва всеки път да ги включваш от "опции", плюс е, че в моделите от тази година може да се настройва големината на субтитрите.
    За звук от LED ТВ няма смисъл да говорим.

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    27
    #539

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Здравейте, дали някой разполага с калибрирани настройки за Panasonic TX-49CX740E.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    8
    #540

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Има ли шанс да включат в програмите и войо.бг,в момента има само румански вариант

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 46 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  2. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  3. Отговори: 0
    Последно: 02-03-12, 10:17
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. Отговори: 3
    Последно: 26-04-11, 12:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе