Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Sony ?

Гласували
584. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    18 3.08%
  • 32" LCD

    159 27.23%
  • 37" LCD

    33 5.65%
  • 40" LCD

    218 37.33%
  • 42" LCD

    34 5.82%
  • 46" LCD

    70 11.99%
  • 47" LCD

    3 0.51%
  • 52" LCD

    10 1.71%
  • 55" LCD

    34 5.82%
  • 60" LCD

    3 0.51%
  • 65" LCD

    2 0.34%
Страница 132 от 135 ПърваПърва ... 82122130131132133134 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,966 до 1,980 от общо 2015
Like Tree155Одобрявам

Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #1966

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Да по характеристики всички го докарват, но в действителност са зле. 20мб нет на 5 метра от рутера, сонито hx850 повече от 11мб не ще да изкара, та едно PC usb wifi за 12лв се справя по-добре. Имам и външен usb стик за Сони тв и той е същото дръвце, а струваше цяло състояние. Че и е кодиран и не може да се ползва за друго ама за 200лв толкова . Не знам може софта да им е куц, но по-скоро слагат много евтин wifi хардуер. Да не говорим за Самсунга ми f6500 който от 10 метра губи постоянно връзка с рутера...
    Този пост е редактиран от augata; 22-12-14 в 02:44.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    17
    #1967

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Здравейте
    имам телефон LG Nexus 5
    може ли да се върже с телевизор SONY KDL- 47W805A
    и какво може да се прави ако се върже

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1968

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Нищо смислено не може да направиш с телефона. Можеш да свържеш (pair) youtube-а и да прехвърляш клип на телевизора (не е нещо без което не можеш). Ако телефона ти подържа Miracast, можеш екрана да го гледаш на телевизора (с накъсване и от ново екстра без която може да се живее).

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    6
    #1969

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Здравейте. Какви са отзивите за модел SONY KDL40W605? Недостатъци? Бъгове?

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    1
    #1970

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Здравейте
    От два дена съм собственик на sony KDL-42W829B. В магазина всичко изглеждаше супер на демо сигнала им, но като го пуснахме на кабеларката ПЛАЧЕВНО положение.
    Картината е като в мъгла, жълтее в бялото и каквито и корекции да правя на картината, тази мъгла все си я има.
    Мислех че проблема е от аналоговите канали но положението е същото и на цифровите HD канали, примерно bTV HD.
    Може ли нещо да се направи че жената като подскочи ... то стария Philips си беше супер картина

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #1971

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    bTV HD ти е в мъгла ?
    Напиши в какъв режим, настройки и подобрители го гледаш.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    42
    #1972

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    телевизор SONY 50W829B със сат тунер-Настройки
    Здравейте!
    Обзаведох се с телевизор SONY 50W829B, който има сателитен тунер. Имам антена останала от по-рано 85 см, купих си добър конвертор и сат файндер. Дотук добре. Със сат файндера насочих антената към 16Е и до тук добре, но няма никой на екрана.
    Въпросът ми към знаещите е какви настройки трябва да направя на телевизора, за да гледам свободните програми от спътниците( с по-силен сигнал за сега)? Предполагам, че не ми трябва CI модул, защото искам само свободните програми. Също така мисля, че след някакви настройки в менюто на телевизора като пусна "търси" той трябва да намери и запамети всички програми, които могат да се хванат свободно. Дали не трябва да задавам параметрите на всеки канал поотделно-това ще е много тъпо.
    Благодаря Ви!
    D
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-12-14 в 18:37.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    14
    #1973

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Имам следното питане. От блу рей плеър се пуска 3d филм на телевизор сони с пасивно 3d. На обложката на филма пише, че съотношението на картината е 16:9. Когато се пусне филма и като 3d и като 2d има черни ленти все едно съотношението на картината на филма е 21:9. Когато е пуснат като 2d може от настройките на екрана на телевизора да се избере лупа и да го разпъне на цял екран, но изображението е по-зърнесто. Може ли при такова положение да се направи да тръгва филма на цял екран без влошаване на качеството ?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #1974

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Kayso Виж публикацията
    До тук ок. Но искам да си взема нов рутер, и никъде не мога да намеря инфо, на каква ширина на канала, имат възможност да се свързват телевизорите. Не мога да намеря инфо и до каква скорост могат да достигнат. Имате ли някаква идея.
    Аз конкретно имам Sony 32W705B, имате ли някаква по-конкретна информация за възможностите на WiFi-то на моделите
    Аз въпроса го реших с едно такова, поставено в контакт, близо до телевизора. Има и опция за директна връзка с лан кабел.

    https://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=560718

    Да уточня, че става дума точно за същия модел 32W705

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #1975

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Изглежда, че Sony ще пуснат серия Oled телевизори през 2015 година.

    http://offsite.com.cy/sony-tha-parousiasi-4k-oled-tv/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-12-14 в 18:51.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #1976

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Този клип го гледах преди време в един друг сайт и там подозренията бяха, че рекламират нов таблет или смартфон на Андроид 5.0 - за което се намеквало с натискането на петицата в асансьора.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #1977

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Vlado2D Виж публикацията
    Аз въпроса го реших с едно такова, поставено в контакт, близо до телевизора. Има и опция за директна връзка с лан кабел.

    https://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=560718

    Да уточня, че става дума точно за същия модел 32W705
    Това не е решение по принцип. Имах два такива екстендера, кой знае каква полза не видях. Искам да взема 5Гхз рутер, но никъде не мога да намеря, какви скорости на свързване поддържа телевизора, при различните честоти. Това ми е драмата. Иначе и сега нямам проблем със свързването, тъй като под телевизора имам HTPC. По-скоро ме интересува информативно.

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1978

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Kayso, Сони-то от подписа ми на 5 и на 2.4 GHz се закача винаги на 75 мегабита (рутера е на метър от ТВ-то).

  17. ptw
    ptw е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    28
    #1979

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Здравейте и от мен - имам странно явление със Sony w828. Когато телевизора поработи и при опит да извикам менюто OPTION за настройките на картина и т.н. телевизора не прави нищо все едно е заспал. Диода на ТВ премигва - но не изпълнява команди има и други бутони които спират да работят, а друга част работят - примерно от 1 до 9 и ON/OF . Това става за два дена 7-8 пъти.

    Смятам проблема е софтуерен но какво да правя - да го връщам ли в магазина ?
    Към ТВ има включени 1 флашка , 1 hdd и HDMI сигнала от кабелната.
    В магазина преди покупката на друго сони същото ми направи впечатление че заби няколко пъти с моята тестова флашка - спря да изпълнява всякакви команди и човека от SONY го рестартира няколко пъти докато се оправи.

    Това сериозен проблем ли е ?
    Благодаря предварително.
    Този пост е редактиран от ptw; 29-12-14 в 16:16.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1980

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    А приемника от кабелната случайно да има възможност да командва телевизора през HDMI ? ( В смисъл при палене на приемника, той да включва телевизора)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 16:56
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе