Страница 44 от 58 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследноПоследно
Резултати от 646 до 660 от общо 867
Like Tree115Одобрявам

SONY телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    14
    #646

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Здравейте,
    днес ми дойде тв-то, но при първоначални настройки, каналите си ги нареди сам. Иска ми се да са подредени както си бяха от оператора. Това означава ли, че трябва ръчно да си ги нареждам канал по канал и ще се разбъркат ли отново при ъпдейт ?!?
    В момента съм с коаксиален кабел и CA модул.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    73
    #647

    Отговор: SONY телевизори 2015

    4k видео с битрейд 95 мегабита/секунда на SONY 43X8309C насича яко с VLC, по добре с вградения, най малко но пак насича с MX плеар.

    Някой правил ли е тест с такъв битрейт?

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #648

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Ако искаш настройката на каналите да е както оператора ти ги е подредил,просто му пусни автоматична настройка и е готово...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от zeroww Виж публикацията
    4k видео с битрейд 95 мегабита/секунда на SONY 43X8309C насича яко с VLC, по добре с вградения, най малко но пак насича с MX плеар.

    Някой правил ли е тест с такъв битрейт?
    От къде го намери този битрейд?,....нещо снимано с 4к камера ли?...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    14
    #649

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Мерси!

    Ще пробвам по-късно като се прибера.

  6. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #650

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от boris007 Виж публикацията
    Здравейте,
    днес ми дойде тв-то, но при първоначални настройки, каналите си ги нареди сам. Иска ми се да са подредени както си бяха от оператора. Това означава ли, че трябва ръчно да си ги нареждам канал по канал и ще се разбъркат ли отново при ъпдейт ?!?
    В момента съм с коаксиален кабел и CA модул.
    Към кой оператор си? Някой изискват в телезира да е зададен точно определен регион, за да ги подреди като в приемника.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    14
    #651

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Оператора ми е DCtv . При първоначалните настройки ме попита за оператор, но вариантите бяха два /не помня кои точно/ + друг. Съответно му зададох друг.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    39
    #652

    Отговор: SONY телевизори 2015



    Не може да добавяш функции, а само програми.


    Sony Android TV Users | Nexus Player | XDA Forums

    https://play.google.com/store/apps/d...uce.gloo&hl=en[/QUOTE]

    Благодаря!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    73
    #653

    Отговор: SONY телевизори 2015

    От къде го намери този битрейд?,....нещо снимано с 4к камера ли?
    ...
    Да снимано е с професионална камера
    Този пост е редактиран от zeroww; 24-11-15 в 23:00.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    38
    #654

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от zeroww Виж публикацията
    4k видео с битрейд 95 мегабита/секунда на SONY 43X8309C насича яко с VLC, по добре с вградения, най малко но пак насича с MX плеар.

    Някой правил ли е тест с такъв битрейт?
    Тествал съм различни марки и модели телевизори ,които сега се продават в магазините с подобни видео клипове и всички насичаха или размазваха картината. Но с по-леки файлове никакви проблеми нямаха. За мен, а както прочетох и според Христослав добър избор за момента е 55X8505C-много ярки и плътни цветове и добър контраст. По-скъпите модели с нищо не превъзхождаха този .

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    1
    #655

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Привет
    От една седмица съм притежател на 43W807C-S, реших да напиша впечатленията си.
    Само да отбележа, че предишния ми телевизор беше Филипс 7-ма серия от 2011 год. с IPS дисплей и сравненията са с него.
    Настройките, които ползвам са от сайта hdferver.fr, от линк за ревю, който е публикуван по напред в темите. Версия на фирмуеър 2.637.

    Като плюсове:
    -добър дизайн, тънка рамка и стойка
    -много добро предаване и обработка на SD сигнала (НЕТ1), гледам от 3м. и трудно се различава 576i oт 1080i сигнал. HD програмите също изглеждат отлично.
    -отличен констраст, черното е наистина черно, даже на мен ми е малко нереално, но е въпрос на свикване, лично аз ползва с гама +2 защото екрана ми изглежда тъмен.
    -мултимедийни файлове чета с KODI , прочете x265 и x264 в резолюция 1080p, не насича.
    -хубавото на Kodi е, че може да се извади през оптиката кодиран звук към ресиивър (Пробвах AC3, предполагам, че и DTS няма проблем). Особеността е, че трябва да се спрат говорителите на телевизора, иначе излиза само шум. Иначе Kodi вади и звук на вградените говорители.
    -субтитрите в стандартния плейър са малки, но излизат на кирилица. В KODI настройките за субтитри са огромни.
    -пробвах връзка към мобилният телефон с Андроид, също нямаше проблеми (mobile hotspot)
    -има възможност за подреба на каналите в няколко категории "Favorite". Лошото е, че като са избрани "Favorite," от дистанционното копчето за превкл. м/у каналите не превключва м/у тях, а между всички запаметени канали. Може и аз да не правя нещо правилно.

    Минуси:
    -работата на андроида е прилична, имам усещането че понякога някои от приложенията, които управляват работата забиват, защото не реагират от дистанционното, но след няколко секунди се оправят
    -изключително некачествени вградени говорители, направо дрънчат, хубаво е че аналоговия изход поддържа и външен субуфер(има и за безжичен), та така звука се подобрява.
    -забелязах бъг, точно с това. При избор на изход за субуфер след спиране на телевизора от дистанционното след 2-3 часа, сигнала кито се подава към субуфера е неточен (прилича на звук като за слушалки) може би ще го оправят в следващ ъпдейт.
    -в категориите "Favorite" имената на програмите са доста ситни и трудно се четат от разстояние, наблегнато е на съответното предаване в момента, но не и името на канала.

    За мен е най-важна картината и тук не съм разочарован. Определено е по различна от IPS, по-дълбока и контрастна, но с по-малки ъгли на видимост, което е типично за този тип панел.
    soon, svetlio1, tshishkov и 1 други харесват това.

  13. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #656

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Колеги, има нещо което ми е адски любопитно защо се получава така. Лед диода, който свети отдолу от време на време започва да свети ярко в светло синьо за около 1-2 секунди, чак и на екрана се вижда. Нагласен е на Автоматично регулиране на яркостта. От какво може да се получава така (да променя цвета си и да свети ярко)?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #657

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Нещо не разбрах-стендбай светодиода или подсветката?


    Sony KD-43X8305C (X8305C) 4K TV Review

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-11-15 в 22:29.

  16. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #658

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Мисля, че е стендбай светодиода, НО по някой пък светва така, че се вижда на екрана. Сякаш хем светва светодиода, хем подсветката. Прекалено кратко време свети и не знам, при какви обстоятелства светва и за това не мога да го снимам да видите.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    76
    #659

    Отговор: SONY телевизори 2015

    В Технополис 50W809 днес с 10% отстъпка от Черния петък излиза на 1412лв. - аз отнесох един
    Сега съм в процес на търсене на най-евтини съвместими очила. Някой да има впечатление от тези Xiaomi дали стават? Или да поръчвам насляпо на тази цена(17лв)?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    28
    #660

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Там не ти ли казаха,че на Самсунг очилата вършат работа.Аз съм с такива и съм доволен.50 и нещо за 2 бройки. Насочи се и към безжична клавиатура.

    Цитат Първоначално публикувано от neznaiko Виж публикацията
    В Технополис 50W809 днес с 10% отстъпка от Черния петък излиза на 1412лв. - аз отнесох един
    Сега съм в процес на търсене на най-евтини съвместими очила. Някой да има впечатление от тези Xiaomi дали стават? Или да поръчвам насляпо на тази цена(17лв)?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 44 от 58 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе