Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 139
Like Tree34Одобрявам

SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #76

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    От 5 години се подвизава по улиците това Ситроенче, в даден момент дизайна вече става банален и не ти прави впечатление. DS 5 вече е друга риба, даже рак.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #77

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    няма значение, дали от 5 или от 60 години, по улиците. Покажи ми кола по удобна от него, днес и за наред. Виж сам критиките. Виж какво са писали мерцедес, спрямо хидравличното окачване. Значи марка, като мерцедес да ти напишат в статия, че истинския ситроен се възражда и завръща, такъв, какъвто е бил, през 50те години, демек винаги с 20 години напред, не е малко.


    допълнено.
    И точно на мен не ми ги говори, щото аз съм слезал, от моето А4, за да се кача и на це петицата и на талисмана, като после съм се качил на аудито за да си ида в къщи, или на майната, колкото и да съм кух, бих усетил разликата нали?

  4. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #78

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Цитат Първоначално публикувано от KI_YOOU Виж публикацията
    DS 5 вече е друга риба, даже рак.
    Ама нЕма хидравлично окачване Инак пО ми допада на габарити.

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #79

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Ама нЕма хидравлично окачване Инак пО ми допада на габарити.
    и знаеш ли кое е най смешното, че точно DS през 1953 лансира хидравликата. Но тогава ситроен си е бил ситроен. През 75та, голямата петролна криза става собственост на пежо. През 53 на някакъв световен събор, мисля франкфурт, ситроен представя DS19.Хидравлично окачване, елекртически стъкла - огледала, климатик, серво, 4 диска (първата кола с дискове), с електронна помощ при спешно спиране, фарове, дето следват завоя, ръчна скоростна кутия, без съединител, изчисление, показващо на тоблото, колко метра спирачен път са нужни, при актулана скорост и много много други екстри. Най важното, авантажа на хидрото - колата, която не може да се преобърне, по никакъв начин, (е съществува начин де. Мяташ задна, засилваш яко, един рязък волан и си по тавана... :D ). Докато другите са правили, коли от каски, комбайни трактори, или тоалетна хартия... Срам и позор. На скоро върнаха хидравликата, за да я сложат на камионетки и по долни модели. 40 години по късно, пуснаха пак DS, но с електро окачване, както при повечето скъпи коли, от други марки....
    svetlio1 одобрява това.

  6. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #80

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Електронно окачване ли - гледам пружини, тампони, макферсън... Или не говориш за DS5? Абе, там при вас не са ли останали читави бройки Ксантии? Ти нищо, че не вЕрваш да има бедни българчета

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #81

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    @Karata
    Ей човек, това да го беше казал юни. Преди по малко от месец хвърлих една, чисто запазена на боклука. Заболя ме сърцето просто. От първите с елхичката на капака, 93 година производство. 390 703Км. Нищо не беше мръднало по нея. Цъкаше, като швейцарски часовник. Боята и беше, като нова и седалките си пазеха цвета, без никаква деформация. С горе долу всичките екстри. За смяна само бяха ангренажния и четирите гуми. Имам две къси клипчета, дето съм правил, ама тук няма, как да ги кача.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #82

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Ти не си човек, бе!

    Истината е, че ми трябва автомат. Жената нЕще да кара вече "с дръжка". Тя движи един ZX и се пъне на всичко по-голямо. ZX-ът има неадекватно висок разход и искам да го сменя, но съм пред много труден избор. Аз бих взел C5-II, ама тя няма да иска. Тя и на Xantia-та вика "огромна кола", но ми се струва, че ще склони, макар на обяснението ми, че "то е като ZX-че с малко багажниче" отговаря с "Да, бе, да!"
    Този пост е редактиран от Karata; 20-07-16 в 15:30.

  10. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #83

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    гзантията мисля е малко по дълга, от зх. Иначе тук при нас тия коли са рядкост. То не само те, просто старите. Или е отишло на боклука, или е изнесено на някъде. зх бензинов, ако е, няма как да не гори много. Правен е по времето, когато 90%, от колите бяха на бензин и самото гориво беше евтино.

  11. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #84

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Не, бе - ненормално харчи - какво ще кажеш за 13.5/100 градско, като рутинният маршрут почти не включва задръствания. В пристъп на надежда/лудост, смених и ламбда - няма промяна. Бе, бубу-то си плаче за смяна.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #85

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Що не потърсиш направо С3 или С3 Пикасо? Иначе ZX си е за С4 макар на мен да ми е леко тесен С4 -та ...

    п.п. Доколкото се сещам и Xantia-та не блестеше с икономичност ...

  13. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #86

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Талиги са ми C3/C4 - искам, когато макар и рядко, се кача и аз да ми е комфортно. При вас с тези мазни пътища не ги забелязваш особено тези неща, но тук не е така, знаеш...

    Инак Ксантията е със същите двигатели, каквито са слагали и в ZX, няма как да не е същия разход. Но поне е с добра возия. То в това отношение и ZX, сравнен с C3/C4 е много класи отгоре.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #87

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Karata, пробвай Ксара, но не Пикасо. Возията не е лоша, макар и без хидравкика,а и в момента се продават за без пари в БГ.

  16. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #88

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Не, бе - ненормално харчи - какво ще кажеш за 13.5/100 градско, като рутинният маршрут почти не включва задръствания. В пристъп на надежда/лудост, смених и ламбда - няма промяна. Бе, бубу-то си плаче за смяна.
    ми спрямо мен, това не е нормално а прекалено. Но ти най добре си знаеш. Горе долу същите коли са да. Те тогава тъпчеха с години, на едно място гзантията, зх и гзара са една и съща кола. Въпреки че зх имаше голям успех. Доколкото знам още се прави, за китай и продава с успех, под някво друго име.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    54
    #89

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Citroen Xsara Picasso 2000 г 1.8i 16v 115 с газова инжекция.Придобивка от преди три месеца.Смяна на мап сензор и за сега всичко е наред.

  18. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #90

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    тест на дюзите - 10 минути, по хронометър. След 194 733Км пробег (аз съм и ги навъртял). Близо на 5 години вече и нито една бръчка, по лицето. Изобщо не мисля да се разделям с нея. Сега към 205 000 мисля да и направя първа смяна на ангренажен, въпреки, че и остават повече от 40 000, до него.



    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SETCOM ALFA ROMEO Fan Club!
    От blue1 във форум Автомобили
    Отговори: 73
    Последно: 15-06-17, 14:03
  2. SETCOM Volkswagen Fan Club!
    От Mr.TECHNO във форум Автомобили
    Отговори: 95
    Последно: 05-06-12, 22:23
  3. SETCOM Mercedes Fan Club!
    От ru-boy във форум Автомобили
    Отговори: 8
    Последно: 28-01-11, 15:41
  4. Peugeot 605
    От georgetsonev във форум Автомобили
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-07, 17:37
  5. МНения за Renault Scenic
    От SPaun във форум Автомобили
    Отговори: 15
    Последно: 29-01-07, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе