Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 135
Like Tree29Одобрявам

"Японския" клуб на SETCOM!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    104
    #31

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    И аз си падам по японските коли.За мен лично на тоя етап по добри няма.Имам Toyota Corolla 2.0D-96г. и Toyota Carina 2.0TD-98г.Старички но добри.Карам ги от 10 години.Купих ги почти нови и от тогава никакъв проблем ."Карината" прояви някой леки дефекти и то само на вложените европеиски части като бендикс например който беше испански а не като на японската сглобка на DENSO.Преди тях карах SUBARU и то беше бесмъртно леко ръждясало но бесмъртно!

  2.  
     
  3. Member Аватара на shveb
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    190
    #32

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Да се включа и аз.Напуснах немския тим и се метнах на Mazda 626 GW DiTD 74kW.Като че ли "самурая" има по-добър начин на "мислене".За сега съм доволен.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    213
    #33

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Да се включа и аз с Nissan primera 2001г. - никакви проблеми! Дръпнатите си държът на качеството и това си е!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    54
    #34

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Е гати много ни умряла темата бре след точно година почивка колегата преди мене добавя един нисан а месец по късно и аз записвам едно ЦРВ 98 от което нямам никви оплаквания, също избягал от италняския клуб в които бях доволен от ланча дедра но ужасен от фиат Браво

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #35

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Айде и аз - мигрирал от Франция към Францо-Япония - Nissan Qashqai 2.0 dCi 4x4, 150 магарета.

  7. VPM
    VPM е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    159
    #36

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Аз съм горд собсвеник на Мазда 626, 2000 куб., 115 к.с., бензин, 1999 г. С вероятно всички екстри е, япоснка изработка. Пътуването е много комфортно в плюшения салон. Вече наближава 200,000 км, но харчи доста малко (6/100 извънградско бензин) ако не бързам и продължава да ми доставя удоволствие да я управлявам и на пътниците да се возят.

    П.С.: Не знам дали следващият ми автомобил ще е Мазда, но със сигурност ще е някоя японка

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #37

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Само за инфо , ако някой си търси - Honda Civic 1.4i / англичанка / , 10.1997 , 90к.с. , 178 х.км / опигинални , без никакви интервенции по километража !! / , купувана от Германия директно от първия собственик преди 3 години !
    Оригинален заводски външен / има забележки , но не са фрапиращи / и вътрешен вид - само са добавени две тонколони Pioneer отзад на оригиналните за това места !

    Ако има интерес и за повече подробности , моля на л.с. ! Благодаря !

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #38

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    за темата.Поздрави на всички колеги зад японският волан , ей и моята баба тази година взе разстоянието London, Southampton - Пловдив с невероятно усещане за стабилност надявам се Септември да е също толкова наперена на 3 иката в Германия
    препоръчвам на всички колеги с Vtec двигатели масло Liqui Moli 10 на 40 полусинтетика , по възможност от германия директен внос

    ей я дъртата ми Чери








  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #39

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Да , Да ! Liqui Moli 10W/40 и аз карам с такова !

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #40

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Страхотно масло нали ? И с колегите в мотоклубът с ме убедени, че държи най добро поведение при RACING ENGINE

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #41

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Бива ! Рафинерията е само в Германия / и добавките се правят само там / и вносителя за БГ е само един !

    Ти какво ползваш - синя туба или сива - с молибден ?

    Хонда-та ти не изглежда зле , само дето волана и е от грешната страна , но нали си момче англичанче - не ти пречи !

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #42

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Ами Аз карам с черната туба за мотоциклети ,

    [img width=475 height=600]http://shop.oil-center.de/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/5/1522_-_k_-_liqui_moly_-_racing_4t_10w-40.jpg[/img]

    ,но сивото е за препоръчване

    десния волан си е само за България хем не те псуват тебе хем ако качиш мадама ти правят път на всякъде народа става мил и любезен а

  16. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #43

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Mobil не е ли по добро?!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #44

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Цитат Първоначално публикувано от Mmitaka
    десния волан си е само за България хем не те псуват тебе хем ако качиш мадама ти правят път на всякъде народа става мил и любезен а
    No Comment !!!

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #45

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Mibill 1 10 w 40 semi synthetic с това масло я карах там само къдетоо при нас се губи романтиката от тубите ,всичко идва по дигитален маслен джет като пистолетна безиноколонката, но смесва от 5 типа масло което си искаш , а това е много депресиращо предпочитам немското на Vtec по добре сработва системата над 3000 аз усещам разликата , интересно дали някой друг е забелязвал variable system как работи при няколко масла

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Търся филма "Чия е тази песен" , "Whose is this song" на Адела Пеева
    От monto във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 25-05-12, 11:23
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе