Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 135

"Японския" клуб на SETCOM!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #61

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Аз съм с Mazda 3
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Карлово
    Мнения
    10
    #62

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Honda Civic 1.8 sport
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #63

    Re:"Японския" клуб на SETCOM!

    Тъй като съм решил да предам алфа сектата с връщане в правата вяра с японски автомобил, бих искал да чуя някакво сравнително независимо мнение за Хонда Акорд бензин двойка от 7 поколение?

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    183
    #64

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Nissan Almdera GTI N15
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #65

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Да повдигна темата и през 2013г .
    Та аз напуснах немския клуб,и англииския и сега се облизвам на японки. Търся си нещо за семейна кола евентуално комби за около 3500лв

    Дайте малко повече инфо за японския дизел, някакси ми се кара дизел ама японски, сега съм без кола и карам на баща ми аудито 80 1.6 TDI ама тракторее ми .....

    Сега като разглеждам сайтовете за коли мисля че имам избор но каква да е п-точно не мога да се реша.

  7. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #66

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Аз бих ти препоръчал за семейна кола Nissan Almera Tino само,че с този бюджет може и да не намериш читава.
    Пожелавам ти успех в покупката.

  8.  
     
  9. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #67

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Това също ми допада, споделете впечатлиние за тази Primera

    http://www.mobile.bg/11347886061038562

    Също да попитам, Японците еднакво добре ли се справят с бензинови и дизелови мотори?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #68

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Ако сравняваме дизеловите и бензиновите агрегати на Нисан, предимството е в голяма полза на бензина, карал съм такъв нисан бензинов разбира се. Дизелака даже и с турбо е муден, разхода му е висок, ако не се лъжа имаше 4 ремъка и 3 ролки за обслужване, събира около 6 литра масло. Здрав като чук автомобил с изключение на предни горни носачи, но си имат лек, все пак ако взимаш Примера огледай се за бензин двойка. Обслужването на дизелов автомобил с турбина и то на толкова годинки може да излезе доста солено.

  11. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #69

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Аз заради малкия данък.....а и на бензина ще му сложа газово почти задължително.
    Ще ви кажа какво ми мина през ума за покупка - Рено Сценик 99/ Опел Астра Г комби 00г/ общо взето не ме кефи нищо до последно карах един Ровер 400 седан и понеже знам че има нещо общо с Хонда сивик а на мен много ми допадан реших да е пак да е нещо такова. Не ме питайте защо продадох Ровера




    "Здрав като чук автомобил" това обобщава всички епитети за японски автомобили които съм чувал!

    И има ли някакви съществени промени в здравината и двигатеките между Primera до 99г и тези 2000-01г спо готиния фасон
    Този пост е редактиран от boiski; 04-01-13 в 23:30.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #70

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Разлика при бензиновите няма, не че при дизелаците има,но TD е морално и технологично ужасно остарял мотор, не си заслужава отникъде. Бензиновата двойка е 115 коня, данъка наистина е доста по-висок от 90 те коня на дизела, но при добър подбор имаш един наистина много здрав и надежден автомобил , който добре понася газифициране...

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    201
    #71

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Аз съм с Nissan Primera P11 2.0 98г.-131кс.и съм много доволен.Наистина имат проблем с горните носачи...но не е голяма болка.Двигателя е с верига и има леко обслужване,ще бъдеш доволен от автомобила.Ако слагаш газ желателно е да е газов инжексион,макар че е с метални колектори(проблем с дебитомера)Виж товаhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=1ny0g3
    Този пост е редактиран от mvarbanov; 05-01-13 в 08:25.

  14.  
     
  15. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #72

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Много добре изглежда, аз точно такъв екземпляр търся, или нещо подобно. Найстина сте прави че 115 коньовия мотор ще е по добре както и да го погледнем, щом е с верига и ако всичко е ок за годината да ми остане един данък и консумативи си звучи добре.
    За Бургас ми идва по 210 лв до навършване на 14 години, след това по 140лв...........?????

  16. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #73

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Цитат Първоначално публикувано от mvarbanov Виж публикацията
    Аз съм с Nissan Primera P11 2.0 98г.-131кс.и съм много доволен.Наистина имат проблем с горните носачи...но не е голяма болка.Двигателя е с верига и има леко обслужване,ще бъдеш доволен от автомобила.Ако слагаш газ желателно е да е газов инжексион,макар че е с метални колектори(проблем с дебитомера)Виж товаMobile.bg


    Да си жив и здрав колега, купих точно тази кола която ми показа ...................страхотна е.....

    NSN.jpg

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    201
    #74

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Цитат Първоначално публикувано от boiski Виж публикацията
    Да си жив и здрав колега, купих точно тази кола която ми показа ...................страхотна е.....

    NSN.jpg
    Честито с здраве да си я ползвате...и наи вече безпроблемно

  18. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #75

    Отговор: "Японския" клуб на SETCOM!

    Колеги, гледам че темата е затрупана с доста сняг и то стар.

    Да ви питам с какво масло си карате Японките..... аз сега съм с 10W40 но мисля да сложа 5W40 а брат ми си сложи на Маздата 5W30.
    Той си взе Мазда 323F 1999г бензин 1.5 16V.
    Този пост е редактиран от boiski; 23-08-13 в 23:27.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. Търся филма "Чия е тази песен" , "Whose is this song" на Адела Пеева
    От monto във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 25-05-12, 12:23
  3. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 18:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе