Вижте резултатите от анкетата: Каква тв стойка използвате ?

Гласували
130. Не можете да гласувате в тази анкета
  • стандартната от комплекта

    60 46.15%
  • фиксирана за стена

    30 23.08%
  • наклонена за стена

    13 10.00%
  • въртяща за стена

    10 7.69%
  • многосъставна за стена

    13 10.00%
  • моторизирана стойка

    1 0.77%
  • висяща от тавана

    3 2.31%
Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 205

TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #91

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Нещо не разбрах - дай снимка да видим и преценим какъв е проблема.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #92

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Ами в момента я монтирам,двата елемента който се прикрепват към телевизора отзад,единият прилепва идеално,с двата винта а другият. Елемент не прилепва плътно,защото говорителят на тв отзад надстърча и елемента не прилепва плътно

    - - - - - - - - - -

    Разбра ли проблема,не ми се иска да подлагам пластмасови шайби за да стане

    - - - - - - - - - -

    Христослав,помощ,как да го направя....

    - - - - - - - - - -

    Ако не си разбрал мога да сложа снимка до 5 минути..

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #93

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Дай линк към модела на стойката. Най-добре и снимка на монтираното в момента.
    Двате вертикални шини ? Имат дупки за монтаж по цялата си дължина - няма ли начин да ги преместиш с една или две дупки нагоре за да избегнеш покриването на говорителя?

  5. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #94

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Ами не,аз вечеря монтирах,подложих по две шайби на четирите места и стана

    - - - - - - - - - -

    Ходих в маркета и ми казаха ,че няма решение,трябва да се подложи иначе не прилепва...

    - - - - - - - - - -

    Но сега ще вържа 5.1 колоните и незнам от тв от кой вход да изкарам кабела който да влезне в суб буфера,за сега го изкарвам от изхода за слушалките и в буфера с два чинча,правилно ли е....

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #95

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    От вход нищо няма да изкараш - трябва ти изход ! Само оптиката е решение !

  7. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #96

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Ако може предложение за високо скоростен HDMI 3 метра кабел за гледане на филми от хард диск този става ли http://www.emag.bg/kabel-hama-standa...77BBBM/,или някакъв друг JAR Computers - Кабел HDMI(м) - HDMI(м), 3m, HAMA 83081, високоскоростен, позлатени конектори - Кабели за компютри като този?Май такъв трябва да е http://www.dekom.bg/?page=product_de...c32a7d2e9a8707
    Този пост е редактиран от salky; 20-10-13 в 00:28.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #97

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Ето едни много интересни стойки за телевизори (ръчни и моторизирани). :rolleyes: Дано да се намери вносител.
    Hidden Vision | Hidden TV Wall Mount Lifts | Home
    Хмм 500$ за телевизор с размер на крана от 15" и 600$ за 40" телевизор.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #98

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки


  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    74
    #99

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Здравейте, отново. Трябва ми добър коаксиален кабел за вътрешно окабеляване на строящ се в момента търговски център.
    За момента съм се спрял на тези 2 модела
    Коаксиален кабел RG6/64CU Triax KOKA 6
    CommScope SAT6DS



  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #100

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Определено първия е много по-добър за вътрешен монтаж.
    Коаксиален кабел RG6/64CU Triax KOKA 6
    Работил съм и с двата. Този на CommScope e доста твърд и неудобен за работа.
    Този пост е редактиран от Lupus; 05-06-14 в 20:16.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #101

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Дано има и добра UV защита , че при мен един такъв нов кабел почна да се цепи още на втората година , а до него върви друг полаган 1994 г без никакви дефекти по изолацията ...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #102

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Дано има и добра UV защита , че при мен един такъв нов кабел почна да се цепи още на втората година , а до него върви друг полаган 1994 г без никакви дефекти по изолацията ...
    Не разбирам за кой кабел говориш, но човека се интересува от кабел за вътрешно окабеляване.
    Кабела на CommScope е за външно полагане. И аз скоро гледах такива кабели, дето съм ги полагал по покривите в тия години и освен че са мръсни друго им няма.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #103

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Частта с вътрешното полагане съм я пропуснал - два пъти вече сменям уж добър кабел пък стария не е мръднал ...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    74
    #104

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Значи сега трябва явно да се внимава като се купува. В един хотел пък цялата кабелна мрежа е за подмяна след като сложихме СМАРТ телевизори. Не е изградена правилно - добавяни са нови отдели и има разлики в потенциала - сигнала на места е слаб и стига до някои от тях. Има и проблем и по стаите кабелите с черен TRIAX KOKA 80, но на места розетките и конекторите го отслабват. Конекторитe за вход към телевизора са Г-образни, но се чупят. Купих няколко на Cabelcon отново Г-образни - с TRIAX-a се измъкват, с CommScope не. Ако сложа навсякъде Commscope кабел по стаите и като вътрешен - TRIAX ще имам ли някакъв проблем? Вносителя на Commscope ми каза, че оплетката им е доста по-голяма от тази на TRIAX. Розетките ще ги махаме и на тяхно място мисля да сложиме ето такива преходници с два F-конектора F-81 | Уникомс Трейдинг отново на Cablecon. Цената им е по-ниска от тези в Конрад, не знам дали са качествени. Благодаря ви.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #105

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от Stefan Troplev Виж публикацията
    В един хотел пък цялата кабелна мрежа е за подмяна след като сложихме СМАРТ телевизори. Конекторитe за вход към телевизора са Г-образни, но се чупят. Купих няколко на Cabelcon отново Г-образни - с TRIAX-a се измъкват, с CommScope не.
    Затова е добре да се замерва сигнала стигащ до всеки телевизор - не по-малко от 60dB.
    Предполагам, че буксите за които говориш са от пластмасовите? Виж в Баумакс има Г образни метални - добри са.
    Щом кабела се измъква, значи са предвидени да кабел с по-голям диаметър. Проблема лесно се преодолява - правиш 2-3 навивки с изолирбанд в краят на кабела преди да монтираш буксата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 20:31
  2. избор на лаптоп до 1900 лв (с ДДС)-ПРЕПОРЪКИ?
    От valdim във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 25-09-13, 17:21
  3. Кабели, избор и монтаж
    От venci79 във форум Аудиотехника
    Отговори: 46
    Последно: 06-07-11, 20:23
  4. Отговори: 12
    Последно: 08-09-10, 16:48
  5. Препоръки и избор между две конфигурации
    От stancho_75 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-10-07, 18:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе