Вижте резултатите от анкетата: Каква тв стойка използвате ?

Гласували
130. Не можете да гласувате в тази анкета
  • стандартната от комплекта

    60 46.15%
  • фиксирана за стена

    30 23.08%
  • наклонена за стена

    13 10.00%
  • въртяща за стена

    10 7.69%
  • многосъставна за стена

    13 10.00%
  • моторизирана стойка

    1 0.77%
  • висяща от тавана

    3 2.31%
Страница 9 от 14 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 205
Like Tree9Одобрявам

TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #121

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Защо да не може? Вярно, че инженерите на Sony са пропуснали възможноста за накланяща се стойка но...
    Купуваш и си монтираш адаптера от поста горе..после и стойката от LG-то.
    Може,ако махнеш тези две тапи в долният край на ТВто,той се накланя,измислили са го инжинерите.Дано да съм полезен с инфото.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    3
    #122

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Привет на всички,
    Опитвам се да избера подходяща стойка за телевизор и се надявам на вашите полезни съвети. В момента съм с LG42LW579S (42",400x400), като ми се ще да мога да я ползвам с 60" в последствие. Стойката трябва да е статична, без необходимост от въртене и накланяне. Под нея ще има контакт за включване на телевизор и сетъп бокс. Стената е червена тухла. Може би ще имам нужда и от съвет за винтове и дюбели. Два различни Технополиса получих две взаимно противоречиви мнения за Voegel и Hamma.

    Благодаря предварително!

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #123

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки


  5. Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    188
    #124

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    За закрепване в тухла, потърси "химически дюбел". Стяга бързо и е най-доброто за монтаж в ронливи основи.
    Представлява странично надупчена полипропиленова втулка, която се вкарва в отвор в стената, а в нея се инжектира двукомпонентно лепило, което избива през страничните отвори и прави спойка и с тухлата. Докато не е стегнало лепилото, се вкарва шпилка във втулката и след не много време е готово за ползване. Времето е споменато на опаковката на лепилото. Цена, между 10 и 20 лева за лепило и дюбели.

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2014
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    99
    #125

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Здравейте,
    след поставяне на LCD телевизор 55" на стената, то стойката отива на една страна. Може би от тежестта на самия телевизор, може и стойката да не е нещо наред.
    Искам да отбележа, че самия телевизор е в хоризонтално положение, не е сложен накриво или нещо такова. Просто едната му страна прилепва да стената, за сметка на другата.
    Имате ли идея, как да реша проблема си или да връщам стойката в магазина от който я закупих?
    Това е и модела и:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-VOGELS-M42040

    Като прибера/сгъна рамото на стойката отляво, то лявата страна на телевизора прилепва за стената. Като я сгъна надясно, дясната му страна отива към стената. Шантава история. Ще пробвам да я разглобя и натегна на тази връзка, но пък тогава телевизора няма да може да се движи напред и назад.
    55dt60 е модела на телевизора.
    Дават го да тежи 21 кг, без статичната стойка отдолу. не би трябвало да е проблем, щом тази поема до 25кг.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    39
    #126

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Здравейте, бихте ли ми помогнали в избора на стойка за стената за Samsung ue 40H6400 (Vesa 200x200), искам да е възможно най-прилепнала за сената и да се променят градусите хоризонтално и вертикално, спрял съм се на тези:
    NEO WS-2647TS :: Стойки за стена :: Стойки за стена :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Turbo-X - DBM-200 Wallmount for TV (26"-42") - Стойки за телевизори
    Метална поставка Fullmotion TV Wall Bracket - Стойки за телевизори и високоговорители - Цена, Характеристики, Мнения и Отзиви

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    39
    #127

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от mi7ko7 Виж публикацията
    Здравейте, бихте ли ми помогнали в избора на стойка за стената за Samsung ue 40H6400 (Vesa 200x200), искам да е възможно най-прилепнала за сената и да се променят градусите хоризонтално и вертикално, спрял съм се на тези:
    NEO WS-2647TS :: Стойки за стена :: Стойки за стена :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Turbo-X - DBM-200 Wallmount for TV (26"-42") - Стойки за телевизори
    Метална поставка Fullmotion TV Wall Bracket - Стойки за телевизори и високоговорители - Цена, Характеристики, Мнения и Отзиви
    Някой компетентен има ли ?

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    7
    #128

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Здравейте,
    За сега съм се спрял на този https://www.technomarket.bg/products...58/lg-47lb670v телевизор. Обаче не виждам удобен начин как да го закача, тъй като при мен има малко особености.
    Трябва ми стойка за таван, разгледах в техно полис/маркет и се спрях на тези варианти -
    https://www.technomarket.bg/products...g-lcd-up-to-40
    https://www.technomarket.bg/products...-lcd-plazma-65
    http://www.technopolis.bg/bg/Wall-br...S-P911/p/51398

    Първия пише, че е до 40 инча, но пък издържа 30 кг. За телевизора пише че е 12-13 кг, стойката няма ли да се справи с него ?
    Втората е доста скъпа, а третата не пише колко ѝ е височината.

    При мен трябва телевизорът да е като на тази схема - http://i.imgur.com/EAIBm7t.jpg
    Помещението е нещо място за вратопрозорец, без самия прозорец. На негово място ще бъде телевизора. Идеята ми е стойката да е закачена на тавана и тя трябва да е 51 см + половината от телевизора ( ако приемем, че се закача по средата ) + 10-15 см да не е забучен много нагоре.
    Вариант е също да взема и някаква по-къса стойка и да не са ми нужни тези 51 см ( т.е. да я закача на горната част на мястото за прозореца, а не на тавана ) , но така телевизора ще дойде напред и няма да е удобно, искам да е малко по-прибран назад.
    Та какви са ми вариантите за стойки ? Сещате ли се за други подходящи освен тези, които съм показал ?

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    214
    #129

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Здравейте, някой запознат може ли да препоръча моторизирана стойка за под, тоест стояща на земята, най-малката възможна, ще я ползвам за 27" монитор, който да мога да снижавам до земята, когато искам да гледам филм на големия екран зад него.

    Благодаря!

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #130

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки


  13. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    214
    #131

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Благодаря! Ето тези ми харесаха:

    AV4-LF460 Flat Screen Lifting Mechanism 460mm Lift или малко по-евтиното Venset TS460

    Трябва да видя като го монтирам на гърба на бюрото дали ще стане номера. Мисля, че това движение от 46см ще ми свърши работа, разбира се, ако самият механизъм не стърчи над бюрото.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,223
    #132

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    А телевизора колко струва, ако не е тяйна?
    Защото си мисля, че стойката ще е го превъзхожда по цена и то доста...

  16. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #133

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Не мога да се сдържа... Ти луд ли си? Ще дадеш 212 паунда за стойка, на която ще закачиш 27" монитор, за да го сваляш и вдигаш! Не можа ли са закачиш ТВ-то на стената над монитора (макс 60 лв. за стойката)?
    karambam одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    82
    #134

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Взех си VOGELS WALL W52070 за 55" ТВ 20кг. Стойката е супер , телевизора както и на където го завъртиш там си остава. Единствената ми забележка, е че стойката "пропада" с 2-3см така (поне за 55"),така че сложете повече аванс ако я смятате телевизора да стои над нещо. Аз така го бях изчислил да е на 4см над масичката, сега е на 1 .

  18. Junior Member Аватара на troll4o
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    83
    #135

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Vivo Universal LCD Flat Screen TV Table Top Stand Base Mount Fits 27 55 ICD New | eBayНякой срещал ли е подобна стойка по балканските ширини ?
    Този пост е редактиран от troll4o; 09-04-16 в 19:36.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 14 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  2. избор на лаптоп до 1900 лв (с ДДС)-ПРЕПОРЪКИ?
    От valdim във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 25-09-13, 16:21
  3. Кабели, избор и монтаж
    От venci79 във форум Аудиотехника
    Отговори: 46
    Последно: 06-07-11, 19:23
  4. Отговори: 12
    Последно: 08-09-10, 15:48
  5. Препоръки и избор между две конфигурации
    От stancho_75 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-10-07, 17:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе