Вижте резултатите от анкетата: Фалшифицирани ли са изборите за Парламент 2013

Гласували
43. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 1. Да

    19 44.19%
  • 2. Не

    24 55.81%
Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 169
Like Tree50Одобрявам

Фалшифицирани ли са изборните резултати?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #16

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Христославе това за БСП което сподели се препокрива с моите виждания но не мога да споделя, че партиите са "прекалено социални и хуманни" - това което те изтъкват може и да изглежда социално но е далеч от истината! Напротив ние нямаме реално социално ориентирана партия - това по принцип би следвало да е БСП но тя е нищо повече от прикрита БКП партия за мен... В развития капитализъм дори дясните партии са по социални от нашата уж лява партия...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #17

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    В неделя вечер Цв. Цв. се обадил на Б. Б.:
    - Шефе, имам две новини - хубава и лоша.
    - Я дай първо хубавата?
    - Спечелихме изборите!
    - Че каква е тогава лошата?
    - Ами никой не е гласувал за нас...

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,491
    #18

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Христославе това за БСП което сподели се препокрива с моите виждания но не мога да споделя, че партиите са "прекалено социални и хуманни" - това което те изтъкват може и да изглежда социално но е далеч от истината! Напротив ние нямаме реално социално ориентирана партия - това по принцип би следвало да е БСП но тя е нищо повече от прикрита БКП партия за мен... В развития капитализъм дори дясните партии са по социални от нашата уж лява партия...
    Колкото и странно да ти звучи, за да имаш силна държава, трябва да налагаш макар и силово правила и да отнемеш привилегиите на всяка една група от обществото. За да има равенство не трябва да има привилегии!! А партиите са мекушави, защото се борят за популярност и искат пак да бъдат избрани....
    У нас бизнеса се оплаква, че държавата го мачка, което за мен не е вярно. Там където бизнеса е силен - няма държава. Бизнесът няма морал...нито пък обществото има такъв и затова моралът трябва да се налага дори силово.

    За един управляващ изборът е, дали да си държавник или политик! При нас всички избират да са политици /и то имитация на такива/.

  5. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #19

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Е как да не мачка бизнеса?! За да почнеш собствен бизнес имаш ли идея колко документация, лицензи и разрешителни и естествено пари отиват а държавната администрация вместо да ти съдейства за да ти тръгне бизнеса и в последствие и те да спечелят от твоите умения... Политиката е точно сбъркана - ако примерно приемем, че ти имаш умения в сфера да си специалист тесен то ти не значи, че ще имаш умения а и нерви и желание да си подготвиш необходимите десетки документи и разрешителни за да започнеш легален според държавата бизнес! Т.е. искам да кажа, че ако аз съм специалист и почна да си бачкам това което мога и естествено не съм запознат с административната страна на законните разпоредби и разрешителни за моята дейност то не следва, че държавните служители трябва да ме смачкат а би следвало оценявайки таланта ми да ми съдействат за да печелим всички... Та нали заплатите на държавните служители ние дето работим в частния сектор ги плащаме...ние сме им работодателите - нека и те ни помагат тогава...
    Mega одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #20

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ...За да има равенство не трябва да има привилегии!!...
    А що за ценност е равенството? Различността е ценност, не равенството.
    @FearMe,
    би ли го добавил в "оня списък"?

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Бизнесът няма морал...нито пък обществото има такъв и затова моралът трябва да се налага дори силово
    от правителството, защото то винаги има морал. Това ли казваш?

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #21

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Всъшност ако поне малко познаваше работата на общинският съвет в последните 10 години, щеше да разбереш че БСП налагаше своите решения...Источваха бюджета с обществени поръчки към техни фирми....


    1. Партия водена от човек, който няма никакъв трудов стаж. - или има стаж като пожарникар, производител на менте цигари и охранителна фирма на върхушката
    2. Ако трябва да го опиша - Сергей Станишев е бездушен чиновник. - ББ е бездушен побойник, бездушен вземач на пенсионни фондове, данъци върху лихвите, преквалифициращ IT-специалистите в картофосеячи...
    3. Партия свързана и защитаваща интересите на олигарси. - няма друг политик, за когото да е по-вярно това -> ББ
    4. Партия в която цари демагогия и.... - и сменяне на мнението на кръгъл час
    5. Партия, която се възползва от всяко недоволство като яха протеста...без преди това дори да се е опитала да защити същите тези хора. - и която за 3 дни приватизира стратегически предприятия под предлога, че ще се изплатят заплатите на служителите
    6. Партия, която от години води мръсна кампания спрямо другите партии - пример последната. - пример -> изкупуването на депутати с цел разбиване на групата на РЗС, разцепване групата на Атака и др.подобни?
    7. Партия, обвиняваща другите за собствените си грешки. - като примерно 3 години след като е взела властта все повтаря "тя тройната коалиция преди 3 години ако знаете какви ги беше надробила"
    8. Партия която мълчи и прикрива грозната истина за състоянието на страната - редовно извърта вниманието на хората към дребни проблеми, с цел да избегне неудобните въпроси за наболелите такива. - т.е. "записът ми с Мишо Бирата е презаписан, следователно съмнителен, а какво съм казал няма значение" или "да, кокинов идва да ми снася предварително информация, ама него го уволняват, а аз ставам пак премиер" ?
    9. Партия, която не си дава сметка за дългосрочното влияние на своите решения на социалните проблеми. - като например национализиране на пенсионни фондове, изхарчване на резерва под санитарен минимум, унищожаване на образование, здравеопазване...?
    10. Никога не съм харесвал социалистите !!! Историята в последните 120 години, показва че управленето им е жив популизъм който е далеч от реалноста. - никога не съм харесвал бабаитите. историята през последните 5120 години показва, че дойдат ли варварите, загиват цивилизации
    ей, много кратко помни българинът!

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #22

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    По-малкото зло...

  10. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #23

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Еее много весела тема ! Преди време разправях ли Ви да спретнем една партия?
    Разправях Ви ! Сега що мрънкате ? А какъв е произхода на ГЕРБ и с какво са по-
    различни от БСП ? И един въпрос към някой по-компетентен : Колко стаж има
    кралицата на Обединено кралство Великобритания и Северна Ирландия ? Ами Архимед ?
    Този пост е редактиран от PSL; 15-05-13 в 02:22.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    227
    #24

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Става все по-весело с тия избори :rolleyes: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1985983

  12. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #25

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Гласувал той, ама друг път. Решил е да става известен.

  13. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #26

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Ами просто повече хора гласуваха против БСП с пускане на глас за ГЕРБ - не че толкова са харесвали ГЕРБ .
    Ами това ли е варианта да се гласува срещу бсп ? нямаше ли други алтернативи ? и както казаха , бсп вкара 4 от 4те си партии във парламента
    grischa одобрява това.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #27

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    изпитвам острото подозрение, че гласуването в България е не "за" някаква идея, а "за" някого или "против" някого

    гласуването "против БСП" е ли продиктувано от несъгласие с концепцията "социализъм" или е в резултат от субективните издънки на нейното ръководство?

    надали някой може да отрече, че БСП е (може би) единствената партия, която има платформа, макар и само теоретична

    дефиницията "ляво", макар и тотално необяснена, е далеч по-разбрана от всички, и привърженици, и противници, от концепцията "дясно", пък за "център" да не говорим, че там кашата е колосална!

    поправете ме, ако греша, но мнозинството от хората хората разбират "ляво" като "не-дясно", а за "дясно" приемат определението: "възможността да завъртя бизнес и да експлоатирам хората", което се възприема като еманация на успеха, просперитета и абсолютна форма на самодоказване

    по този начин "лявото" бива подсъзнателно възприето като регресивна, деградираща липса и забрана за личен успех, което съвсем естествено предизвиква съпротива сред интелигентния и предприемчив човек

    само дето изводът е направен въз основа на погрешни предпоставки

    хората в същността си не са лоши, а добри. човек за човека не е вълк, освен ако не бъде принуден да се държи така.

    човек се грижи безусловно за децата си, родителите си, приятелите си, не рита бастуните на бабите на улицата и мустава криво, когато чу по телевизията как някой си умрял от лечима болест, защото нямал 10 лева за лекарства

    съвсем погрешно "дясното" се дисоциира от социалното, може би главно поради примера, който ни дават крадливите социопати на върха на всяка пирамида по света, както и че "лявото" се свръх-асоциира със социалното, до степен да се застрашава свободата на избор на не-нуждаещите се от помощ и закрила

    бих започнал и коментар върху самите концепции "ляво" и "дясно" от икономическа гледна точка, но в случая коментираме стимулите, които задвижват ръката на избирателя към една или друга бюлетина

    гласуването "против БСП" е толкова дебилно по моите разбирания, колкото и гласуването "за по-малкото зло"
    същото бих казал и за гласуването "против ГЕРБ" и всеки друг, доколкото то е продиктувано от неясни емоционални мотиви, а не от несъгласие с КОНЦЕПЦИЯТА, която защитава една или друга политическа формация

    тъй като не съм гласувал, вероятно няма да бъда обвинен в пристрастие, защото ако имах такова, щях а съм пуснал червената бюлетина, а аз не съм пуснал никаква :Р
    mitak-tv1 одобрява това.

  16. VPM
    VPM е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    159
    #28

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    гласуването "против БСП" е толкова дебилно по моите разбирания, колкото и гласуването "за по-малкото зло"
    Като гласувал "за по-малкото зло" бих искал да те попитам какво е според теб гласуването "за БСП" на 1. >1 милион зомбирани хора на преклонна възраст с буквално промити мозъци, прекарали младите си години под червния байряк и 2. стотици хиляди неуки сънародници от малцинствата, подплатени, заплашени и/или просто подлъгани да го направят?

  17. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #29

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Е защо не хвърлиш червените си очила и не погледнеш истината в очите?
    Че кой гушна милион и половина за ценни консултации при Станишев? Че кой гушна пак толкова да прави имидж на БГ?
    Ами по моренцето ни кой се нагуши с имоти? И пак този пе..ал има наглостта да се изцепва, че те са единствената алтернатива!!
    Ега ти наглостта, ега ти кьорсурата!!
    Ама то това не се вижда де ....
    е - хайде сега да си спретнем Белене - това ще е традиция - от баща на син де....
    Сега Волен стана много хубав....ега ти педераслъка!!! / с извинение за четящите/
    blue1, ivodivo, grischa и 1 други харесват това.

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #30

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    VPM, гласуването "за БСП" е в резултат на някакви "про", а не "анти" убеждения. колкото и наивни/погрешни/манипулирани да са тези убеждения на тези хора, те са позитивни и градивни, а не отрицателни и деструктивни

    Wise, не страдам от никакви очила, а просто излагам контрапункт на всеки "анти" аргумент, като и неприязънта си към емоционалните и неподплатени със знания реакции. лигавещата се изкуфяла червена бабичка ми е точно толкова антипатична, колкото френетично подскачащият син младеж с патешки пух на горната устна. и при двамата реакцията е емоционална и абсолютно лишена от рационална мисъл. тази реакция е лишена от познаване на политическите понятия "ляво" и "дясно", и се ръководи само от първосигнални импулси като "вдигнете ми пенсията" или "заради комунистите сме на това дередже" (като "дереджето" е не може да бъде описано поради IQ-то по-ниско от броя на обиците по ушите на младежа )

    не съм гласувал, бре, какви червени очила?!
    mitak-tv1 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Резултати от тестове с Prime95
    От InternetZombie във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 11-11-10, 18:42
  2. Резултати: 3DMark 2006
    От Eddie във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 93
    Последно: 13-03-09, 20:23
  3. Резултати: 3D Mark 2005
    От DeathKnight във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 65
    Последно: 23-12-07, 12:39
  4. NFS Underground Demo -> Линк + Резултати
    От Gadget във форум ИГРИ
    Отговори: 57
    Последно: 19-11-03, 20:28
  5. Отговори: 64
    Последно: 30-03-01, 01:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе