Вижте резултатите от анкетата: Фалшифицирани ли са изборите за Парламент 2013

Гласували
43. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 1. Да

    19 44.19%
  • 2. Не

    24 55.81%
Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 169
Like Tree50Одобрявам

Фалшифицирани ли са изборните резултати?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. VPM
    VPM е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    159
    #31

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    колкото и наивни/погрешни/манипулирани да са тези убеждения на тези хора, те са позитивни и градивни, а не отрицателни и деструктивни
    Ей тук се разминахме значително А и идеята ми беше че гласуването "за по-малкото зло" е отговор на това, че реално няма избор и все някак си трябва да се реагира на това сляпо гласуване на твърдия електорат на БСП-ДПС. Ако всички не гласуваха като теб жална ни майка!
    Наздраве!

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #32

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    и отново се връщаме на циничния въпрос:

    ти като гласува, за това, което се случва ли гласува?

    P.S. току що чух нещо интересно, което е във връзка с темата:
    избори 2009: ГЕРБ 1.6 млн гласа, БСП 0.728 млн
    избори 2013: ГЕРБ 1.1 млн гласа, БСП 1 млн

    в реално изражение, бройки гласоподаватели, очевидно извън твърдото бабешко ядро, БСП печелят около 300 000 нови симпатизанти, а ГЕРБ губят 500 000 реални, разочаровани младежи, бизнесмени и др.под, т.е. именно измежду цвета на нацията!

    за*би бабичките, които измират... недейте забравя, че твърдото ядро на БСП/БКП от '89 е вече 24 години по-старо и сигурно 1/2 от тогавашните бабички вече са под земята, заменени от тогавашните 40-ина годишни, които явно сега се вливат в новото ядро червени бабички! същите тези 40-ина годишни, които през '89-та скачаха, защото не са червени?!
    Този пост е редактиран от FearMe; 15-05-13 в 19:09.

  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #33

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Абе то въпроса с бабичките много прилича на "ръката на ДС"!Напълно вярно е,и за едните и за другите важат законите на биологията!Отдавна комунистите не са с бабешки привкус,и е наивно да се разсъждава така!Дори напротив,много от най младите,и то копирайки страните по на запад от нашата,да повече от мода се афишират като леви!Е,надали осъзнават това ,но те никога не са треперели от хората с шлиферите и не са изпитвали страх от комуниста в гимназията!..../преподавателя по Основи на.../А по темата...аз лично не мисля,че резултатите са фалшиэицирани,но май се е подготвяло това!..Гласове,бройки...това вече мина!Въпроса е ,а сега какво следва!?ББпак изчезна,ЦВ.ЦВ започва да гледа все по уплашено,Сидеров....и той май не знае какво да прави,размахва си книжката,дрънка пак за златодобива....Ами чака си указанията човека......Интересното е защо ДПС мълчат или говорят с недомлъвки!?.....Някой някъде май сега решава близката ни действителност,къде ли и кой ли!?......

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #34

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    и отново се връщаме на циничния въпрос:

    ти като гласува, за това, което се случва ли гласува?
    А ти като НЕ ГЛАСУВА какво промени с НЕГЛАСУВАНЕТО СИ ???



    Има ли изобщо шанс нещо да се промени с НЕГЛАСУВАНЕ???

    Ама че "филисофия" за "промяна" ...

    П.П. Ако някой от обсъждащите в темата може да направи разлика между социална справедливост и икономическа справедливост и да даде определение/я ( в едно изречение на един до два реда) за тези понятия като доказателство на това че знае, той има шанс за правилни разсъждения кое е ляво и кое дясно в политическото пространство.


    Що се отнася до FEAR ME неговите разсъждения за ляво и дясно в Бг политиката имат доста попадения и отразяват действителното положение, но се съмнявам, че прави разлика между горните две понятия за справедливост.
    Този пост е редактиран от justify; 16-05-13 в 11:05.

  6. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #35

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Термина "икономическа справедливост" е оксиморон. Даже думата "справедливост" навява утопия. Може би трябва да се разсъждава по посока термина "Баланс на интереси"

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #36

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от fbr Виж публикацията
    Термина "икономическа справедливост" е оксиморон. Даже думата "справедливост" навява утопия. Може би трябва да се разсъждава по посока термина "Баланс на интереси"
    "Икономическа справедливост" е по-скоро функция на държавата....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #37

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    За съжаление - не са!
    "Икономическата справедливост" означава избиване на цигани и хлебарки....ама няма как да стане!

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #38

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Дотук никой не знае ...

    Има ги развити тези понятия още от древността от различни философи, оратори и юристи.От Древна Елада, през Римската Република и Империя до наши дни.Зад тези понятия стоят точно определни виждания въз основа на които се предопределят и градят съвременните общества и те са се развивали и отразявали в човешките отношения хилядолетия...

    Не е оксиморон, Не е утопия, не е интерес/и или баланс на интереси, не е точно функция на държавата по-скоро те я предопределят как да изглежда и предопределят нейните функции защото ги е имало в човешките отношения и преди обществото да е било обединено като нация на една територия в държава с граници(тоест преди да съществуват държави и граници).От всички досега BLUE1 е най-близко до същността която се съдържа в тези понятия.

    От древността досега всички човешки общества са били изградени малко или повече въз основа на "виждането" за справедливост и оттам следва всичко останало в обществените отношения.

    --------------------------------------------------------------------------------------------

    И като съм започнал да продължа или по -скоро Бат'Ви Бойко да продължи: http://www.dnevnik.bg/izbori2013/201...zbori/?ref=rss - с други думи "Ша гласувате на избори докът мъ изберете" ...
    Този пост е редактиран от justify; 16-05-13 в 15:52.

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #39

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Тоя няма да спре да се излага. Предполагам, обожателите му са във възторг.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #40

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    понеже има директно към мен въпроси, както и изказвания, по които искам да напиша ред-два, ще го направя в леко "numbers" форма

    1. не мога да разбера едно нещо - БСП са червени, Бойко и ГЕРБ са клонинг на червените. е за кого трябва да гласува човек, който не иска червените!?

    2. "социална справедливост" и "икономическа справедливост" са фрази с толкова смисъл, колкото "хормонална справедливост" и "надморска справедливост".


    "справедливостта" е понятие, резултат на господстващите към даден исторически момент на дадено географско място сред дадена група от населението. справедливостта за френската буржоазия определено е била различна от справедливостта за френските революционери, нали?

    ако "социална справедливост" означава "грижа за социално слабите в размер, надхвърлящ приноса им към обществото", тогава имаш проблем с търсещите "социална справедливост" под формата на "право да не ме бичуват, само защото съм роден бедняк и съм замирисал лошо, докато покрай мен е минал лорд Бойко Борисов"

    ако "икономическа справедливост" означава "всяка страна по сделката трябва да извлича изгода" влизаш в конфликт с търсещите "икономическа справедливост" под формата на "аз съм по-хитър и имам право да преметна по-глупавия"

    следователно "хормоналната справедливост" е със същата валидност, защото какво съм виновен аз, че хормонът ми на растежа е бил толкова, че да порасна до 1.70, докато баскетболистът Х е 2.10?! искам справедливостта да мога и аз да бъда професионален баскетболист"

    и определено е било съвсем справедливо да получиш и жената, и децата, и робите, и имота на убития от теб враг, но дали жена му, децата и робите на убития споделят виждането за тази справедливост?!

    3. и накрая за любимата ми тема

    не, НИЩО не съм променил с негласуването си, но аз НЕ ЖИВЕЯ С ИЛЮЗИЯТА, че мога променя нещо
    затова питам тези, които я имат, как се чувстват в момента...
    mitak-tv1 одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #41

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    не, НИЩО не съм променил с негласуването си, но аз НЕ ЖИВЕЯ С ИЛЮЗИЯТА, че мога променя нещо
    затова питам тези, които я имат, как се чувстват в момента...
    Извинявай но този свят не е черно и бяло и не бива да си мислим, че видите ли нищо не можем да променим. Аз пък съм убеден, че всеки малко по малко допринася и нещо се случва... От толкова кандидати на изборите все някой не ти ли заслужи гласа? Не разбирам такова отхвърляни на всички...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #42

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    ей, много кратко помни българинът!
    1. Вторият вариант няма никаква връзка!
    2. Пенсионни фондове ? Къде ги видя ? За фондовете попитай комунистите къде са / какво направиха с тях през 1947 година...
    Само за информация /дано да вденеш проблема/. Всяка година държавата налива едни 2 милиарда лева в НОИ, за да има с какво да се плащат пенсиите, защото вноските покриват едва 40% от нужните средства!!!!!!!!!!! С тези 2 милиарда храним 2.300.000 хрантутници...и като капак получаваме дефицит в бюджета.
    3. Важи за всички партии, но за някои от тях е в далеч по-малки мащаби отколкото при БСП.
    4. Не съм съгласен.
    5. Явно имаш консервативно мислене...Така е, когато предшествениците ти, са си чесали топките и са мислели само за реномето си вместо да предприемат реформи за спасяването им - нямаш друг изход и така обираш негативите. За да спасиш едно предприятие трябва да предприемеш кардинални мерки.
    Няма свещени крави!!! Маргарет Татчър го каза навремето и посегна на доста държавни фирми. А в момента приватизират Кралските пощи.
    Vesti.bg - Лондон настоява за приватизацията на Кралските пощи
    5. Нищо подобно - това го измислиха Атака и БСП с цел да прикрият истинските причини за бягството на техни депутати.
    6. Пример
    - с незаконните поръчкови подслушвания от страна на БСП /едва ли ББ е поръчал да го подслушват/
    - с необоснованите обвинения за бюлетините в Костинброд
    Тук няколко човека ще оберат парсата..дето се казва. Това са
    - главният секретар на министерски съвет - дал обществената поръчка и пропуснал контрола
    - министъра на МВР Петя Първанова, която е пропуснала задължението си по закон да контролира и наблодавя печатницата.
    - главният прокурор и водещият спец операцията. Първият за необосновани и недоказани обвинения в ефир /всеки е невинен до доказване на противното/- основани на преположения, вторият за некадърност и некомпетентност...
    - онова леке Бареков - пак за необосновани обвинения в ефир
    7. След като това е реалноста - няма как да си изкривиш душата.
    8. Тук важи поговорката Като ти дават-вземай, като те гонят-бягай.
    9. Тук си личи че ти липсва информация за размисъл и анализ. Няма как да унищожиш нещо, което вече е унищожено от предшествениците ти! Единствено съм съгласен с мнението ти за национализирането на пенсионният фонд. А трябваше да ги остави да си мизерстват с 150 лева, като наказание че са проспали живота си и са чакали някой друг да им свърши работата!!
    10. Ооо тук ти липсват познания по История !!! Има много да четеш преди да започнеш да коментираш въпроса за варварите...
    Термина варварин идва от древните елини. С него са наричали всеки които не е Елин /всеки чужденец/. Дори далеч по цивилизованите и образовани от тях самите, които те са копирали в много отношения но не са си го признавали.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-05-13 в 20:16.
    mikk одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #43

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    P.S. току що чух нещо интересно, което е във връзка с темата:
    избори 2009: ГЕРБ 1.6 млн гласа, БСП 0.728 млн
    избори 2013: ГЕРБ 1.1 млн гласа, БСП 1 млн

    в реално изражение, бройки гласоподаватели, очевидно извън твърдото бабешко ядро, БСП печелят около 300 000 нови симпатизанти, а ГЕРБ губят 500 000 реални, разочаровани младежи, бизнесмени и др.под, т.е. именно измежду цвета на нацията!
    Всички твърдят, че изборите са фалшифицирани. Е ако е така, фалшификаторът ще си проличи, като се види коя партия има най-голямо увеличение на броят гласували за тях :rolleyes:

    Друг е въпросът, че с мръсната си кампания БСП отцепиха едни 7-8% от електората на ГЕРБ..

    Главният прокурор твърди, че операцията на ДАНС и прокуратурата е предотвратила фалшифициране, като е спряла изнасяне на бюлетини....но го правят на 10 срещу 11-ти май - един ден преди изборите. А в дните преди акцията какво? Не е имало възможност за изнасяне ли ? Вече има данни, че е правено. То тогава главният прокурор трябва да внесе предложение за касиране на изборите!!!! Но не го прави, защото гафът на прокуратурата ще стане още по-голям.

    В момента най-големият страх на Станишев са нови избори...Твърди че ГЕРБ са фалшификатори, но не иска касиране на изборите. Знае че ще изгуби няколко процента и това ще му струва лидерското място в партията, затова продължава с мръсотиите и лъжите си...
    http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5775731
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-05-13 в 20:54.
    mikk одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #44

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Христослав2 изопачаваш и интерпретираш фактите по неверен начин в частта им с действията на прокуратурата.

  18. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #45

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Аз пък не разбрах защо Цацаров твърди, че са предотвратили използването на надпечатаните бюлетини? Споменава го като хипотеза или факт?!? Защото ако е като хипотеза то значи, че и той пуска компромат.... А ако е факт не ни е показал доказателства за това твърдение... Според мен прокуратурата опасно се намеси в политиката!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Резултати от тестове с Prime95
    От InternetZombie във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 11-11-10, 18:42
  2. Резултати: 3DMark 2006
    От Eddie във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 93
    Последно: 13-03-09, 20:23
  3. Резултати: 3D Mark 2005
    От DeathKnight във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 65
    Последно: 23-12-07, 12:39
  4. NFS Underground Demo -> Линк + Резултати
    От Gadget във форум ИГРИ
    Отговори: 57
    Последно: 19-11-03, 20:28
  5. Отговори: 64
    Последно: 30-03-01, 01:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе