Вижте резултатите от анкетата: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

Гласували
32. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    17 53.13%
  • Не

    15 46.88%
Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 138
Like Tree154Одобрявам

Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #31

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    АКО 6 месеца си чел форума,едва ли ще имаш нужда от насочване.Логиката и наученото ще ти подскажат сами.
    Чета форума от повече време.
    "Благодарение " на препоръките и похвалите си взех тошибата.
    Така ,че явно много има да чета още.

  2.  
     
  3. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #32

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Дори и в някаква степен форума за климатици да се използва за търговия, какво лошо има? На много хора е помогнато за правилен избор. Това е важното. Никой не е подведен с неправилна машина. Това че, някой си е харесал дадена марка и не чуе това което иска, си е негов проблем. Специалистите помагат с отговори и то безплатно. Най добре е оглед на място, но той се плаща. А тук безплатно се научават доста неща. Така че, нападките са неуместни според мен.
    Lupus, tony34al и rosswen харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #33

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    А и от ТОШИБА до ТОШИБА има огромна разлика.Има много кадърни колеги във форума,но те си ценят труда,знаят какво могат и колко струва моженето им,но някой(не визирам теб)не им се плаща цената и после идва разочарованието.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #34

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    В климатичния раздел е страшно.
    Използва се за търговия и препращане на клиенти.
    Потребители изказали мнението си без каквито и да било задни мисли биват оплюти или похвалени в зависимост от марката за която става въпрос.
    Има и доста полезна информация и предложения , но трябва да се следи форума поне 6 месеца за да разбереш кой какво и защо , за да може да прецениш правилно коя информация е подвеждаща и коя е достоверна.
    Драги колега, отдавна живеем в свят, подчинен на рекламата. Тук се анонсират две марки и половина, между които Тошиба и Фуджицу. Дайкин и още една - две, пък, се игнорират. Ако имаше цензура, тя едва ли би допуснала пост, в който да се изразява неодобрение към марката Тошиба. Още повече от некомпетентен потребител, неразличаващ обективната реалност от субективното усещане и убеждения. Някак си не върви 120 килограмов шофьор на Лада нива да седне веднъж зад волана на ауди А1 и да почне да ни убеждава, как Ауди не могат да правят коли. Или малкия ми син да излезе със същото "становище", блъскайки новото Q7 във вратата на стария тесен гараж на тикото. Сиреч, производителите на Дайкин, Фуджицу, Тошиба и т.н. произвеждат най-различни климатизатори, като само модификациите "Дайсейкай" имат по три (да не напиша шест) разновидности. Защо, мислиш, е това разнообразие? На информирания потребител рекламата не му пречи. Или съвети от рода на тези, при кого да иде
    tanatos одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #35

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Драги колега, отдавна живеем в свят, подчинен на рекламата. Тук се анонсират две марки и половина, между които Тошиба и Фуджицу. Дайкин и още една - две, пък, се игнорират. Ако имаше цензура, тя едва ли би допуснала пост, в който да се изразява неодобрение към марката Тошиба. Още повече от некомпетентен потребител, неразличаващ обективната реалност от субективното усещане и убеждения. Някак си не върви 120 килограмов шофьор на Лада нива да седне веднъж зад волана на ауди А1 и да почне да ни убеждава, как Ауди не могат да правят коли. Или малкия ми син да излезе със същото "становище", блъскайки новото Q7 във вратата на стария тесен гараж на тикото. Сиреч, производителите на Дайкин, Фуджицу, Тошиба и т.н. произвеждат най-различни климатизатори, като само модификациите "Дайсейкай" имат по три (да не напиша шест) разновидности. Защо, мислиш, е това разнообразие? На информирания потребител рекламата не му пречи. Или съвети от рода на тези, при кого да иде
    Додо не ми се спори за глупости с теб.
    Неделя е и си бича айляк.....
    Колите за които говориш ги имам плюс още една .....
    Мога да ти кажа ,че най-новата е трагедия въпреки че е от същата марка.
    Когато една марка е надеждна това не означава ,че 100 % от продуктите и са без забележки.
    Познай жената коя кола кара.....

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #36

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Когато една марка е надеждна, това означава, че продуктите от високия и клас са без забележки. Тук спор няма, а да споря с теб ми е скучно
    jonny33 и ruuni9 харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #37

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Когато една марка е надеждна, това означава, че продуктите от високия и клас са без забележки. Тук спор няма, а да споря с теб ми е скучно
    Говори си не ми пречиш.....
    Това за продукти висок клас е пълна глупост.......
    След като ти даде пример с коли и аз да ти кажа на същата тема че и от най-видокия има проблеми и то доста
    както казах няма смисъл да си мерим....... не съм в форума за това
    rosswen одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,347
    #38

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Когато една марка е надеждна, това означава, че продуктите от високия и клас са без забележки. Тук спор няма, а да споря с теб ми е скучно
    Хайде без глупости....Няма перфектен продукт - има такъв с по-малко проблеми.
    Mega, tanatos и rosswen харесват това.

  11. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #39

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Аз се изненадах когато видях форума без адблокер преди време.
    Да не би от там да идва проблема?

  12. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #40

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Аз съм доволен от малчо, говоря за Тошибата от подписа. На охлаждане е много добър! В 18/20кв си бичи без он/оф дори и при задание 27 градуса с минимум от 120вата. В същото време най висок клас Хитачи, в България ми работи он/оф на 170 вата в почти 30кв.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #41

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Малко се разводни темата

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #42

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Хайде без глупости....Няма перфектен продукт - има такъв с по-малко проблеми.
    Аз съм първия, който писа за проблемите на осма серия на дайсейкай, така че не ми казваш нещо ново. Що се отнася до телевизорите, там нещата са доста по-розови, съдейки по моя 55F8000, закупен от Германия. Той изобщо няма проблеми и затова съм изказал на времето обосновано предположение, в последствие доказано и на практика. Сиреч, стоките за нашия пазар не са такива, каквито са по рекламите и по европейските пазари по- на запад. Това е и причината пазара на К2У да се разраства, а хората да учат японски. И ще продължава до тогава, докато не станем европейци, колкото и да ни е неприятно. В случая се впрегнах поради това, че на модела се вменяват несъществуващи проблеми. Затрудненията при определени потребители са обясними, съдейки по факта, че не знаят от коя врата да влязат в аудито. Предна лява не е за всеки, освен ако не си във Великобритания
    ruuni9 одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #43

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Аз съм първия, който писа за проблемите на осма серия на дайсейкай, така че не ми казваш нещо ново. Що се отнася до телевизорите, там нещата са доста по-розови, съдейки по моя 55F8000, закупен от Германия. Той изобщо няма проблеми и затова съм изказал на времето обосновано предположение, в последствие доказано и на практика. Сиреч, стоките за нашия пазар не са такива, каквито са по рекламите и по европейските пазари по- на запад. Това е и причината пазара на К2У да се разраства, а хората да учат японски. И ще продължава до тогава, докато не станем европейци, колкото и да ни е неприятно. В случая се впрегнах поради това, че на модела се вменяват несъществуващи проблеми. Затрудненията при определени потребители са обясними, съдейки по факта, че не знаят от коя врата да влязат в аудито. Предна лява не е за всеки, освен ако не си във Великобритания
    Няма смисъл да продължавам спора с теб .
    Не се занимавай ......аз така или иначе ще те игнорирам

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,347
    #44

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Що се отнася до телевизорите, там нещата са доста по-розови, съдейки по моя 55F8000, закупен от Германия. Той изобщо няма проблеми и затова съм изказал на времето обосновано предположение, в последствие доказано и на практика. Сиреч, стоките за нашия пазар не са такива, каквито са по рекламите и по европейските пазари по- на запад.
    Хайде пак изпадна в теория на конспирацията...
    Телевизорите се правят в един завод, с еднаква комплектация на една и съща поточна линия. Има минимална софтуерна разлика обусловена от националните стандарти за броудкастинг. И понякога разлика в настройките от сервизното меню - пак заради стандарти и неграмотни потребители.

    пример
    Последната буква в Oled моделите - това е регионално обозначение и свързано със софтуерни разлики.
    T - Тайланд, Тайван, Австралия, Индонезия, Малайзия, Нова Зеландия, Сингапур, Виетнам, Индия, Шри Ланка, Аржентина, Чили, Боливия, Парагвай, Бразилия, Колумбия, Екуадор, Перу (пример - OLED65W7T)
    M - Мексико,
    P - САЩ, Канада, Мексико, Китай, Япония, Филипините (пример - OLED77W7P)
    K - Корея (пример - OLED77W7K)
    D - Германия (пример - OLED77W7D)
    V - Европа, *****, Украйна, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Узбекистан, + страни от близкият изток и Африка (пример - OLED77W7V)
    N - Европа, *****,
    GI - Иран (пример - OLED65E7GI, OLED55A7GI)
    Y - Израел (пример - OLED55C7Y)
    Защо не отвориш анкета, с въпрос: колко от собствениците на твоят модел ТВ имат проблеми и какви са те. Току виж си открил същите и на твоята бройка.
    Да не пропуснем, че понятието проблем е и субективно...
    kokovox, bobi161 и Rafailiev харесват това.

  18. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,216
    #45

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Аз с Христо на тема телевизори не бих спорил[emoji482]
    bobovo, Mega, mkukas и 1 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 13-07-13, 10:48
  2. Цензура или ?
    От DarkRose във форум За Форума
    Отговори: 8
    Последно: 11-07-07, 01:44
  3. Отговори: 0
    Последно: 16-09-05, 18:01
  4. *Цензура*
    От TazmaniaK във форум За Форума
    Отговори: 10
    Последно: 20-08-05, 18:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе