Вижте резултатите от анкетата: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

Гласували
32. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    17 53.13%
  • Не

    15 46.88%
Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 138
Like Tree154Одобрявам

Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #46

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Теория на конспирацията няма, наскоро някакви официални комисии разследваха разни храни. Аз търсих на времето и никъде не намерих истинска запечатка на Самсунг. Преди това бях купил 3 други телевизора, опаковките на които нямаха общо с немската. И понеже ставаше въпрос и за автомобили, произведеният в Бохум преди 10 години чисто нов опел, купен от магазина на известен вносител у нас, се оказа с грешно монтиран съединител. Случайност и параноя, казваш? Сигурен съм, че има много доволни потребители, купили си техника от тук. И аз съм един от тях, всичките ми клими са тукашни, взети нови (само едно изключение, за проба). Нямам особени оплаквания, но не си в състояние да ме убедиш по някакъв начин, че това не е случайно. Миланов постна снимки на детайли с датите им на производство от неговата машина на времето, което ми направи особено впечатление. Всеки сам да си прави сметката и да си поема рисковете. Изборът е огромен
    tanatos одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #47

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Ако може по темата.
    Благодаря.

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #48

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Няма никаква цензура. Ежедневено се пишат тонове безмислици, къде от скука, къде от мания за постове. Модовете са прекалено коректни и търпят. Да напомня на потребителите, че ако са недоволни от дадена машина, никога не е имало проблем да го напишат. Проблема е, че искат да генерализират проблема им с всички машини от модела. Влагат неимоверна сила и енергия да почернят даден модел, само защото на тях не им харесва. А това, че харесва на хиляди няма значение. Все едно четеш форум за вегани. Само те дишат на земята, никой друг. Производителите и търговците гледат само и единствено статистиката. Няма как да има 10 недоволни на 1000 доволни да речем и да се каже, че модела има проблем. С това си отношение вкарват останалите потребители в заблуждение. Никой няма интерес да продава машини с проблеми, не го и прави.
    Aleksandars, tony34al, ruuni9 и 1 други харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #49

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Първите три изречения бяха достатъчни.
    Благодаря.
    Останалото ако визира моя милост няма да отговарям. Само ще отбележа, че с форсиране на турбината и пукане знам за още няколко дайсейкая, едно сузуми и от днес един мирай.
    Още веднъж благодаря за участието в анкетата.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #50

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    По-кратко и ясно ни отбележи, че Тошиба генерално не могат да правят клими. Примерно, напиши ни как правят само батерии. И понеже съм сигурен, че цензура няма (има само реклама), бих могъл да си позволя и аз да обобщя, че ограничените ментално юзери сте мнозинство и е нормално да не познавате копченцата по дистанционното, особено ако са повечко
    Aleksandars и Mega харесват това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #51

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Понеже от написаното не се разбира ясно позицията ти към въпроса в анкетата на темата, то може би поста няма да се зачита.
    И на тебе благодаря за участието.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,242
    #52

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Хайде де..
    Нали съм го правил навремето като модератор.
    Влизаш в първи пост, повече опции и редактираш заглавието.
    После през инструменти прикачаш анкета.
    Прав си, отговорил съм автоматично.
    Добавена е анкета - след дъжд качулка малко... съжалявам milanov.

    Mega - ще те банвам... Не обичам вегани, как можа да сравниш форума с вегански
    /* заплахата за бан е шега/
    Mega, ruuni9 и Rafailiev харесват това.

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #53

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    И аз не обичам вегани, не обичам и някой да ми налага неговото мнение. Не форума е като вегански, а държанието на определени юзери е такова. Мелят едно и също с години.
    Aleksandars и rosswen харесват това.

  11. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #54

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Само ще отбележа, че с форсиране на турбината и пукане знам за още няколко дайсейкая, едно сузуми и от днес един мирай.
    Още веднъж благодаря за участието в анкетата.
    Като ползвател на Мирай мога смело да твърдя, че евтината Тошиба веднъж не ме е събудила или издразнила с форсиране на турбината.
    На всички ни стана ясно, че дори и климатик за 4000лв да забиеш, отново ще си недоволен.
    Aleksandars, Mega и Asen Ikonomov харесват това.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,242
    #55

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    И аз не обичам вегани, не обичам и някой да ми налага неговото мнение. Не форума е като вегански, а държанието на определени юзери е такова. Мелят едно и също с години.
    Това е право на всеки потребител - никой не е длъжен да се съобразява с мнението на другия и да променя своето във времето. Единствено трябва да спазва правилата на форума.
    Нека избягваме квалификации на потребители и да се придържаме към темата.
    tanatos, rosswen, Rafailiev и 1 други харесват това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #56

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от KI_YOOU Виж публикацията
    Като ползвател на Мирай мога смело да твърдя, че евтината Тошиба веднъж не ме е събудила или издразнила с форсиране на турбината.
    На всички ни стана ясно, че дори и климатик за 4000лв да забиеш, отново ще си недоволен.
    Не недоволен, разочарован. И обикновено пиша фактологична информация, т.е. това което аз виждам. Нито съм ги аз произвел, нито аз съм ги монтирал, нито са ми били безплатни.
    А за затриването на постове, всеки със съответните права може да ги види, те са си съвсем нормални.
    И един въпрос за статистиката, колко заключени теми има в раздела телевизори и колко са заключените теми в раздела климатици.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #57

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Сигурен съм, че ако отвориш десетина теми в раздела за телевизори и започнеш да ни обясняваш там как определени брандове не могат да ги произвеждат, ще се получи същото. Такава е практиката по повечето форуми. Има и много по-лоши варианти, примерно модераторът да модерира твое мнение по негово усмотрение, вживявайки се като български журналист, коренно променяйки смисъла му. Виждал съм го във форуми за екскурзии и пътешествия. Повярвай ми, това се нарича цензура. Дано никога не ти се случва!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #58

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Я ме цитирай, къде обяснавам, че някой не може да произвежда нещо. Припомни ми, че съм забравил.
    В галерията на профила ми има няколко картинки, обясняващи много неща. И после си задай въпроса кой внася и продава такива неща, защото вътрешното тяло на дайсейкая е збирщок и не може да излезе от завода така, освен ако не е рециклирано или не знам още какво. И понеже ми се твърди, че това са "глупости", тогава какъв извод остава.
    Ако си участвал в анкетата, благодаря. Не чета други форуми, не знам как е там.

  17. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #59

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Драги Миланов, в стари истории и в смет не ровя, нито съм злопаметен. Чел съм всичките ти постове и съм установил, че са насочени срещу целия бранд Тошиба и частично срещу MHI. В този форум климатизаторите на Тошиба спадат към най-толерираните и би следвало при наличие на цензура да бъдат подправени или най-малкото затрити доста твои постове. Притежател си на повредена машина от шеста серия на дайсейкай и не си допуснал да бъде ремонтирана. Измежду многобройните ти постове липсват такива, описващи работата на машината при игнориране на евентуално преоразмеряване. Прави се в режим на отопление, при частично отворен прозорец в помещението, който постепенно се затваря. Това са причините за недоволство на някои от читателите и това, че между тях има и модератори за мен не означава, че във форума има цензура. Не е коректно на базата на непълни наблюдения върху работата на една машина, да правиш заключения за цял един бранд. Пишеш по-горе и за мирай, сузуми и други дайсейкай, какъвто нямаш и с които не си си играл. Лично аз нямам нищо против изнасянето на частични факти от твоя страна, дразнят ме само обобщенията на тяхна база. Затова се включвам от време на време.
    Aleksandars, Mega и ivan74 харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #60

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    ... Притежател си на повредена машина от шеста серия на дайсейкай и не си допуснал да бъде ремонтирана. ....
    Колко пъти трябва да го повторя - предложих възможно най-неизгодният за мене вариант що се отнася до гаранционен климатик, да си купя платка на вътрешното тяло с лични средства. С единствено условие да бъде оригинална резервна част. Не свалена от твоят климатик, не свалена от мострата в магазина. Просто оригинална резервна част. И до ден днешен нямам оферта. И като нямам оферта кой за какво да пускам. Това което искам толкова ли е сложно.

    "..... Измежду многобройните ти постове липсват такива, описващи работата на машината при игнориране на евентуално преоразмеряване. Прави се в режим на отопление, при частично отворен прозорец в помещението, който постепенно се затваря. Това са причините за недоволство на някои от читателите и това, че между тях има и модератори за мен не означава, че във форума има цензура......"
    dodo_pv, аз не съм си купил климатик за да работи на отворен прозорец. Имало е оглед, видяло се е какви са стаите. На всякъде се спрягаше дайсейкай-6 като климатика с най-ниският минимум. И за това се насочих към него. Обаче на практика нещата излязоха съвсем други.

    "...Не е коректно на базата на непълни наблюдения върху работата на една машина, да правиш заключения за цял един бранд. Пишеш по-горе и за мирай, сузуми и други дайсейкай, какъвто нямаш и с които не си си играл. Лично аз нямам нищо против изнасянето на частични факти от твоя страна, дразнят ме само обобщенията на тяхна база. Затова се включвам от време на време...."
    Няма да ти цитирам кой/какво. Казвали са ми други потребители, че и техните дайсейкаи-6 работят по същият начин - форсират при тръгване турбината и после намалят. От разпитване за решение на проблема съм попадал и на други подобни случаи. Вярно, не съм ги виждал, може да са ме излъгали. Но както беше уж измислица и успиването на 8-та и мирая, после се оказа съвсем реален проблем. Аз не правя общовалидни заключения като аксиома, край това е така и важи за всичко и за всички. Моето мнение си е мое мнение, просто е споделено.

    С най-добри пожелания към участниците в анкетата, може да се отговаря с "Да" или "Не" в началото на темата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 13-07-13, 10:48
  2. Цензура или ?
    От DarkRose във форум За Форума
    Отговори: 8
    Последно: 11-07-07, 01:44
  3. Отговори: 0
    Последно: 16-09-05, 18:01
  4. *Цензура*
    От TazmaniaK във форум За Форума
    Отговори: 10
    Последно: 20-08-05, 18:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе