Страница 11 от 63 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 936
Like Tree57Одобрявам

AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    6
    #151

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Здравейте, аз се регистрирах точно заради тая тема.Купих си навремето ресийвър Yamaha HTR-5830 с буукшелф колони на същата марка, и съм очарован, това засрамва всякакви компютърни колони в ценовия си клас! Сега ползвам лаптоп с оптичен кабел към него, и си гледам филмите с DTS (на ресийвъра се изписва).Искам да сменя ресийвъра с някой друг модел на Yamaha, с цел по-добър DAC, вместо да давам пари за Asus Xonar HDAV DELUXE, например, за настолния компютър.Кой ресийвър да избера, за да си струва ъпгрейдът? Може би RX-V765 T за 1000 лв? За съжаление, категорично няма място в стаята ми за големи тонколони, само буукшелф мога да сложа.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #152

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Кажи все пак какви са колонките. Ъпгрейда какво цели - по-добър звук при филми или музика?
    Според мен по-осезаем ефект ще усетиш от смяната на колоните, пък били те и букшелф отново.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    6
    #153

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Колонките са Yamaha NSP-270, и съм буквално очарован от тях, такъв рязък и отсечен звук от такива малки пластмаси...

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #154

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Представям си как ще приемеш звука от истински колони.
    И ресийвъра и колонките са много нисък клас и подлежат на ъпгрейд. Ти прецени кое ще е първото.

  6. CP
    CP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    81
    #155

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Интересува ме, ресивърите примерно на Yamaha с USB вход - пише на спесификациите, че освен iPod и iPhone може да се включи USB Memory: http://europe.yamaha.com/en/products..._g/?mode=model. Това означава ли, че ако се сложи примерно флашка, ресивърът ще подкара песните оттам? Щото все пак не е плеър, никъде не пише какви формати поддържа...

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #156

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    То си го пише -" This unit is equipped with a USB port that allows you to enjoy WAV (PCM format only), MP3 and WMA audio files from a USB memory device (USB flash drive). "


  8.  
     
  9. CP
    CP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    81
    #157

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    То си го пише -" This unit is equipped with a USB port that allows you to enjoy WAV (PCM format only), MP3 and WMA audio files from a USB memory device (USB flash drive). "
    Пише го, ама кой да гледа :-) Мерси!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    38
    #158

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Току що говорих с КК Електроникс (Техномаркет) за новите модели на Yamaha. Скоро не се очаква да ги внесат, понеже имат доволно количество от старите модели. Въпреки това, при интерес може да се направи лична заявка и до максимум един месец да се докара дадения модел. Аз лично питах за RX-V371 и жената ми каза, че ако си го поръчам, цената ще е 470 лева.

    Просто споделям инфо..

    Vanquished -Ще оставя това мнение ,няма смисъл да се пише едно и също в различни теми .

    Приемам забележката, друже!

    П.П. Поръчах го тоз модел (има избор, м-ду Черен и Титаниев). Мацката каза, че ги взимат от Хамбург, Германия и принципно трябва да дойдат доста по-бързо. Аз лично се надявам, че до 2 седмици ще ми звъннат.

  11. CP
    CP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    81
    #159

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Невероятно! Ей това е то българската работа. Като имат стари модели - ами да им намалят цените и да пуснат новите, щото докато ги продадат старите ще излязат още по-новите!

    Случайно вчера се порових из английските сайтове - ами по около 300 паунда продават Yamaha 667, Denon 1911 или Onkyo 608, обаче изглежда, че им привършват вече наличните, защото такива цени, доколкото разбрах имало там още от март - април! Така се прави търговия, за да могат после да си продават добре новите модели. Един месец доставка в Техномаркет? И аз ги чакам тези ресивъри, ама май ще се купува от Англия, при това ще дойдат по-бързо...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    38
    #160

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от CP
    Един месец доставка в Техномаркет? И аз ги чакам тези ресивъри, ама май ще се купува от Англия, при това ще дойдат по-бързо...
    Каза ми, че доста по-малко време отнема. Все пак от Германия ги носят. Предполагам 10-14 дни. Ще пиша като дойде моя.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #161

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #162

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Здравейте,
    от 2-3 седмици съм собственик на YAMAHA RX-V367
    Знам, обърках нещата ... но няма връщане назад. Излишно е да спорим, че е калпав и му липсват много неща.
    Но имам един доста сериозен проблем.
    Както си свири, пее и рисува изведнъж звука изчезва като мазна баничка в циганско гърло. Картина - видима, звук - в небитието. Не помага нито рестарт,нито промяна на канали, дсп настройки .. нищо ... и след има-няма 5 минути (не съм засичал) си се появи пак сам звука. Пробвах да го местя звука (докато го няма) и в ТВ-то и в колоните .. няма си го ..
    А за тези 5 минути дето го няма звука кака ми Анджелина Джоли е изчезнала за 60 секунди някъде към ръба на планетата и аз не съм схванал какво става, а мразя да не знам какво прави г-жица Джоли.
    Та въпроса ми е имал ли е някой подобен проблем и как аджеба да го реша?
    Благодаря.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #163

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Нямам подобен проблем / не съм с Ямаха / , но охлажда ли се добре ?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #164

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Нямам подобен проблем / не съм с Ямаха / , но охлажда ли се добре ?
    не, не се охлажда добре.
    Претрупана ми е техниката на стилажа под телевизора. Възможно ли е това да е причината ????

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #165

    Re:AV ресивъри Yamaha / FAQ сравнения, съвети, обсъждане

    Е , има и такава вероятност ! Нали не го прави постоянно , а от време на време ? И това е кофти - ако отиде в сервиза може и да не хванат проблема !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 63 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 264
    Последно: 08-02-24, 16:32
  2. Отговори: 142
    Последно: 02-02-24, 22:51
  3. Отговори: 43
    Последно: 01-02-24, 17:27
  4. Отговори: 93
    Последно: 16-05-22, 20:22
  5. Отговори: 3
    Последно: 04-04-15, 18:22

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе