Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е вашият ресийвър ?

Гласували
371. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Pioneer

    47 12.67%
  • Onkyo

    52 14.02%
  • Denon

    52 14.02%
  • Yamaha

    103 27.76%
  • Sony

    59 15.90%
  • Marantz

    26 7.01%
  • Tehnics

    9 2.43%
  • Panasonic

    7 1.89%
  • Harman Kardon

    7 1.89%
  • Thunder

    3 0.81%
  • NAD

    3 0.81%
  • Anthem

    0 0%
  • Integra

    1 0.27%
  • Kenwood

    2 0.54%
Страница 19 от 62 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 926
Like Tree104Одобрявам

Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #271

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Pecataaaa Виж публикацията
    Тя дилемата стана доста по сериозна, тъй Onkyoто мога да го купя от България, а Denona на тази цена, само в Англия, но разбрах, че гаранцията важи само за там не е международна.Доколкото за тест евентуално, ако се съгласят в Техномаркет тъй като те предлагат и двата модела, но ще е на различни тонколони.
    Като гледам ТехноПОЛИС уж и двата ги има в магазин София-Младост. Може да им завъртиш един телефон за проверка дали в действителност са там, за да си направиш разходка и да ги чуеш.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    25
    #272

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Ходих в Технополис, доколкото можах да ги чуя, сякаш Денона повече ми допадна.Така или иначе вече го поръчах и го чакам да дойде, тъй като докато се чудих междувременно промоцията на Onkyoто свърши и цените се доближиха максимално.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #273

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Дано ти хареса като го закачиш за твоите ОТ. Моя ми идва в повече на високите, но и това се коригира.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #274

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте момчета,
    От скоро съм с 3D телевизор и съм решил да го обзаведа и със звук. Разгледах темата, разгледах и други теми и в главата ми стана каша. Бюджетът е твърде малък за жалост - 1000лв. за ресивър с колони. Допускам какво ще си помислите, защото и аз си го мисля, но само с толкова разполагам. Помещението ми е 15 квадрата. Основно ще се използва за филми, телевизия и стерео от време на време. Музиката, която ще се слуша е техно и метъл, ако има някакво значение. Като се замисля имам 4 варианта:
    1. Нещо такова
    YAMAHA RX-V375 BLACK :: Ресивъри :: Ресивъри :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    мисля и в Технополис може да се събере нещо подобно
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NEER-VSX-323-K
    с колони
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IONEER-S-ES3TB

    2. Към вече споменатите колони или от този тип да добавя още 100-ина лв. към бюджета и да взема например
    YAMAHA RX-V475 BL :: Ресивъри :: Ресивъри :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    или
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NEER-VSX-528-K
    Не знам дали има голяма разлика между ресивърите веднъж като модели от съответната марка и веднъж между двете марки Pioneer и Yamaha. Дайте мнение по този въпрос пък и други марки може да предложите.

    3. Да събирам на части. Да си взема например това
    Ресийвър Marantz NR1504, 5.1 канали, 50W RMS, Черен - eMAG.bg
    или нещо такова, но друга марка и да търся две колони втора радост и после след време останалите за съраунд. Знам, че по рано в темата има мнение, че това не е най - желаният ред, но ако взема колони няма да има към какво да ги вържа и ще събират прах, освен ако не мога да ги вържа директно към тв-то.

    4. Всичко да е втора радост.

    Последният вариант не ми е много при сърце, въпреки че имам съсед, който може да ми помогне. Имайте предвид, че досега не съм имал каквато и да е озвучителна система. Дори на компа имам две малки пластмаси и ползвам слушалки за музика. Надявам се по Нова година да има промоции. Не мога да мърдам кой знае колко над тези 1000лв.

    Каша. :D
    Благодаря

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #275

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    В тази тема виж пост номер 7 Ще ти трябва и мултимедиен плеър с 3д поддръжка и субтитри. Вариант втора ръка и изграждане поетапно също не е за изхвърляне - това е шанс да имаш по-висок клас техника за по-малко пари. Изграждането на правилна концепция е ключът.
    alphabeta одобрява това.

  7. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #276

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    podredko одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #277

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте,
    някои има ли впечатления или опит с един от тези два ресивера:
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...SONY-STR-DN850

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONY-STR-DN1050

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #278

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    На първо време 3D -то ще почака, защото трябва да харижа още 200-300 за активни очила. Сякаш предпочитам тези пари първо да ги инвестирам в звук, че съм и с малко дете и нямам много време да гледам спокойно такива филми т.е. за медия плеъра не съм припрял.
    Днес ходих в Технополис просто да чуя някой колони. Имаше в наличност и Маранц 1504, но нещо не успяха да ми го подкарат. Предложиха ми и този http://www.technopolis.bg/b2c/detail...KARDON-AVR-161 с промоционалните колони http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ARDON-HKTS-9BQ т.е. коментирания и в другата тема вариант. И това е възможност, но нещо не ме грабва този вариант пък и ресивъра пише, че тежи 4,6кг.
    Онкиото го бях загледал, даже гледах и други с по-висока цифра на модела.
    Мисля първо да се опитам да си направя сметка за поетапно изграждане на 5.1 и ако видя, че парите стават много тогава се връщам на тези комплекти. Така или иначе надявам се да разполагам с парите около Нова година. Като за начало ресивър и две колони за фронт. Какви, обаче са вариантите веднъж за ресивър и после за ОТ? Може би ONKYO TX-NR535 5.2 AVN Receiver | Усилватели и Ресивъри Onkyo | Avitel
    или
    YAMAHA RX-V475 BL :: Ресивъри :: Ресивъри :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    тук предполагам може да се добави и някой модел на Pioneer.
    Колоните обаче са ми пълна мъгла.
    Ако направя нещо за 1000-1200лв. /ресивър и фронт/, някакъв компромисен вариант и после след година да добавям може би ще е добре.

  11. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #279

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    За тези пари, по-добри нови едва ли ще намериш Dali Zensor 5 Black/Light Walnut | Тонколони Dali | Avitel

    ONKYO TX-NR535 5.2 AVN Receiver | Усилватели и Ресивъри Onkyo | Avitel с този влизаш в бюджета...

    Моето мнение е, да не правиш компромис с колони и ресийвър, все пак ще ги ползваш, предполагам няколко години най-малко...По добре си купи нещата едно след друго, отколкото да хвърлиш едни пари и след време да съжаляваш...но в крайна сметка ти си решаваш.Не те съветвам да купуваш 2-ра ръка, риска да те преметнат е огромен...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #280

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Да и аз това гледах, но става над 1400лв. и може би ще ми дойде малко множко, т.е. не знам дали ще успея да ги събера до месец, щото се надявам да има промоции по Ново гадина и съм се настроил така. Вече бях събрал веднъж подобна сума, но парите заминаха за обектив и запълване на сем. бюджет. Може би 2 лентова тонколона подходяща за съраунд при домашно кино, Dali Zensor 1 | Avitel
    и после, след време, когато взема големите да минат за съраунд.

    А Ямаха с Monitor Audio Bronze BX2

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #281

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Изчакай до 28.11 , може да има някакво намаление за Hi-Fi Expo-то - миналата година май някои правеха 10% такова.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #282

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Да, ще чакам и ще дебна за промоции. С ограничения ми бюджет нямам особен избор. Ще бъда доволен, ако се сдобия с нещо като това, което предлага alphabeta по-горе. Не съм от София и на експото няма да мога да отида. Дали ще може да се поръча нещо по нета?

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #283

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    То ако има намаление най-вероятно ще е отразено в онлайн магазините им.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #284

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от myrfi12 Виж публикацията
    Да, ще чакам и ще дебна за промоции. С ограничения ми бюджет нямам особен избор. Ще бъда доволен, ако се сдобия с нещо като това, което предлага alphabeta по-горе. Не съм от София и на експото няма да мога да отида. Дали ще може да се поръча нещо по нета?
    Май ще е хитро да изчакаш да. И аз дебна някой добър и мощен SUB ако не успея да отремонтирам Yamaha YST-SW800.

    Иначе виж това:

    1, BestHiFiStore - Hi-Fi Аудио и Видео Електроника
    +
    2, 2 лентова тонколона подходяща за съраунд при домашно кино, Dali Zensor 1 | Avitel

    За по евтин вариант Zensor 1 могат да ти свършат работа. След това ги оставяш за съраунд и готово.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #285

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pulsedriverbg Виж публикацията
    Май ще е хитро да изчакаш да. И аз дебна някой добър и мощен SUB ако не успея да отремонтирам Yamaha YST-SW800.

    Иначе виж това:

    1, BestHiFiStore - Hi-Fi Аудио и Видео Електроника
    +
    2, 2 лентова тонколона подходяща за съраунд при домашно кино, Dali Zensor 1 | Avitel

    За по евтин вариант Zensor 1 могат да ти свършат работа. След това ги оставяш за съраунд и готово.
    Правя сметки за стоящите Dali Zensor 5, мисля бяха, ако не стане евентуално малките. Всъщност не знам дали ми трябват стоящи колони? Помещението ми е 17кв. - стандартен панелен хол с обзавеждане и без гипсокартон или окачен таван. Не е ли притеснителна ниската цена на Онкиото?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 62 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5216
    Последно: 20-04-24, 19:50
  2. Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения
    От avalon4o във форум Други телевизори
    Отговори: 224
    Последно: 01-06-21, 13:50
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе