Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е вашият ресийвър ?

Гласували
371. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Pioneer

    47 12.67%
  • Onkyo

    52 14.02%
  • Denon

    52 14.02%
  • Yamaha

    103 27.76%
  • Sony

    59 15.90%
  • Marantz

    26 7.01%
  • Tehnics

    9 2.43%
  • Panasonic

    7 1.89%
  • Harman Kardon

    7 1.89%
  • Thunder

    3 0.81%
  • NAD

    3 0.81%
  • Anthem

    0 0%
  • Integra

    1 0.27%
  • Kenwood

    2 0.54%
Страница 27 от 62 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследноПоследно
Резултати от 391 до 405 от общо 926
Like Tree104Одобрявам

Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #391

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от myrfi12 Виж публикацията
    ... но не знам дали има нещо което си струва.
    Няма.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #392

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Ако мога да отделя около 700-800 лв. за всичките 5.1 ОТ, какво бихте ми препоръчали...?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #393

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от volverine Виж публикацията
    Ако мога да отделя около 700-800 лв. за всичките 5.1 ОТ, какво бихте ми препоръчали...?
    Може би това QUADRAL QUINTAS 5000 Стоящите са с преден порт, а не така както са показани на снимката, но комплекта е без субуфер.
    Вариантите със субуфер са мисля с малки обикновено пластмасови сателити като


    HARMAN KARDON HKTS-9BQ
    Този пост е редактиран от myrfi12; 20-12-14 в 12:21.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #394

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    За помещения където ще натикаш ОТ близо до стената тези ако гледаме същата марка ще са по добри. Иначе за цял комплект QUADRAL са добри за цената си. След това като вземеш и субуфер ще искаш да изгледаш всички филми на ново.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #395

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Благодаря приятели. Бихте ли дали линк към сайт за избор на кабели?

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #396

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Заповядай - Кабели за колони

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #397

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения


  10. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    870
    #398

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Купи си български кабел K 2X1.5 ШВПС КАБЕЛ - Tpetrov и хем ще спестиш сума ти пари хем ще си толкова доволен колкото и от най-скъпите. Вземи си нещо поне 2,5квадрата и си свиркай.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #399

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Но това е силов кабел за изграждане на ел мрежа

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #400

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Някои казват, че и швпс- то върши работа. Аз лично с него и този от 0.80лв не усетих някаква разлика. След това поръчах QED Original, който е 2х2.5 и не можах да повярвам на ушите си! Средите и високите се появиха най после. Оставих швпс-то за задните за момента, че там ми трябват още 20м QED и като направя математиката .... съраундите ми не го заслужават.
    svetlio1 и myrfi12 харесват това.

  13. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    870
    #401

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от volverine Виж публикацията
    Но това е силов кабел за изграждане на ел мрежа
    Ами потърси из интернет БДС от каква мед се изработват нашите кабели и сам си направи извод. Иначе спорът за кабелите е вечен, както кое е по добро дизеловият двигател или бензиновият или LCD ТВ или Плазмата и т.н. Естествено че око си купиш такива ОТ DYN_Con_Ultimate_side3.jpg ще е трудно да обясниш на някой как си се изръсил сума ти пари за скъпи ОТ а пък си ги подвързал с кабел за левче на метър.
    Най-лесният вариант е сам да се убедиш като изпробваш различни кабели, стига джоба да ти го позволява. Слухът се оказва явно супер субуктевно нещо, всички чуваме различни неща и все нещо не ни достига. То и затова има ОТ по 100лв. и такива от по 200 000 гроша за всеки според вкуса и възможностите.

    Личното ми мнение е че компонентите в дадена аудио система трябва да са от един клас, не си струва на сравнително евтин ресивър някакви безбожни ОТ и кабели. Сам си прецени до колко си струва на система от 1000-1300лв. да закачиш кабели за 200-300лв.

    Аз лично не съм убеден каква разлика ще чуеш в различните кабели, виж ама ако си пускаш музика от CD или mp3 най вероятно ще направиш. Наблягай на качествени носители и ще си по-доволен.
    Този пост е редактиран от vencifcl; 21-12-14 в 09:37.
    svetlio1 и alphabeta харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #402

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    За кабелите ясно, благодаря на всички за съветите.
    Какво ще кажете за този комплект http://www.technopolis.bg/b2c/detail...L-LOFT-SYS-5.1
    Quadrala също ми харесва, но няма суб, гледам най-евтиния такъв е 700 лв. и не вярвам да е много добър.
    За JBL-те поне в сайта им дават 91dB чувствителност, ако е така за мен по-добре понеже при ниски мощности ще има по-добра производителност и по-малко изкривявания разбира се, обаче са на 8 ома, незнам дали това ще проблем за ресийвъра освен пада на мощността............Докато за Quadrala дават 4....8 ома, това означава ли, че работят в този диапазон на съпротивление...?
    Какво ще ме посъветвате?
    Този пост е редактиран от volverine; 21-12-14 в 10:30.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #403

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от volverine Виж публикацията
    Какво ще кажете за този комплект http://www.technopolis.bg/b2c/detail...L-LOFT-SYS-5.1
    От снимката е видно, че стоящите тонколони имат странични говорители. Беше писал, че нямаш много място. Ще успееш ли да им осигуриш пространство? Иначе не знам дали звучат по-добре от Quadral-а, но ако в момента нямаш 1500лв. ще стоиш без тонколони по-дълго време т.е. докато събереш парите.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #404

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Ще посъбера парички и може би ще се насоча към Dali Zensor или друго препоръчано от вас. Или другия вариант е да купя комплекта Quadral и после суб, в такъв случай какъв суб ще ми препоръчате

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #405

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    То май последните постове трябва да са за друга тема , ама ...
    Съмнява ме с точно тия JBL-ли да усетиш съществена разлика от подобните варианти на Jamo -сега не се сещам кой модел беше , но на външен вид е почти 90% съвпадение и 50% от цената ... За мен по-добрият вариант за помещението ти е да почнеш с две букшелф предни и център и после да доизграждаш , от колкото да купиш някой такъв компромисен комплект ...
    Monitor Audio Bronze BX2
    Monitor Audio Bronze BX Centre
    Monitor Audio Bronze BXFX
    - ето почти за същите пари като JBL без суб-а ...
    pulsedriverbg одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 27 от 62 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5276
    Последно: 04-06-24, 20:21
  2. Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения
    От avalon4o във форум Други телевизори
    Отговори: 224
    Последно: 01-06-21, 13:50
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе