Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 32 от общо 32
Like Tree9Одобрявам

Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #31

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Интересно , ама не е по темата и нарушавам правилата . иначе няма проблем да ти отговоря !


    Пали колата и идвай в Варна , не ти е толкова далече . Око да види , ръка да пипне !
    Този пост е редактиран от civica; 15-05-17 в 12:20.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #32

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Вчера си събрах една 2+1 аудио системка, от която съм много доволен, не само защото за мен си свири чудесно, но и защото намерих всичко у нас налично без да се налага да излизам и купувам каквото и да е от магазин.
    Историята е мн дълга - дървените части са от кутии на старо радио Орфей, грамофонно шаси Супрафон с шкаф за плочи, които след като се повредиха и сметнати за ненужни нарязах на ръка с трион преди 15-тина години и слепих с дърводелско лепило 2 кутии за тонколони. Повече от 10 години не ги бях виждал - мислех, че майка ми ги е изхвърлила, но преди 2 дена случайно ги намерих. А точно същия ден си попривърших субуфера - с филтър PT2351, моно усилвател TPA3116 100W и неизвестен говорител, напъхани в кутия от някаква стара тонколона unitra tonsil(подарък от едно закрито селско училище).
    В стерео тонколоните поставих маркови говорители(намерени като скрап на битака и ремонтирани от мен), филтри, може и нещо за вата да пъхна, но и китайският TPA3116 2X50W чудесно им пасна и вече поне 3 часа непрекъснато си свири, захранван само с 4 последователно свързани 18650


    VanDan и hristoslav2 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. DVD-AUDIO
    От harislav във форум Аудиотехника
    Отговори: 38
    Последно: 21-04-17, 22:01
  2. onboard audio + ATI (video) audio
    От bright във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 30-09-07, 19:15
  3. Ралика между Audio CD и Super Audio CD?
    От trastikata във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 04-12-03, 01:14
  4. dvd audio
    От ender във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 07-08-03, 14:25
  5. CD Audio Rip
    От pjMarvin във форум Windows
    Отговори: 19
    Последно: 27-01-02, 12:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе