Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 32
Like Tree9Одобрявам

Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1

    Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Някой ползва ли такива или има ли преки впечатления от работата им . Конкретно ме интересува Breeze Audio DV20A , доста приличен хардуер за висококачествено аудио и добра цена .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #2

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Не ми се вижда особено надеждна покупка. Описанието сякаш е преведено през Гугъл. Сумата ще изисква плащане на мито и ДДС ако не мине между капките. Отдавна не съм поръчвал толкова скъпи неща извън ЕС. В един момент цената може да скочи над 430лв. А дали си струва?

    Как ще се използва и с каква цел?

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #3

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Евентуално , ако се реша на покупка , ще замени стар сд плеър и ще разшири използваните формати като качество - това за цап + плеър . Иначе само стерео усилвател за компа ( лаптоп ) , понеже има компактни размери и прилична за нуждите ми изходна мощност - примерно Alientek D8 .
    dani777 одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #4

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Обикновенно уреди 10в1 никога не съм ги уважавал. Това чудо не ми изглежда надеждно. Съмнява ме някой тук да е хвърлил тази сума ако не е сигурен в качествата му. Той добрия звук не се определя само от това какви чипове са "хвърлили" вътре, а и как е изпълнена останалата част. Аз не бих го купил! Ако ти решиш да рискуваш пиши за резултата.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #5

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Ако прочетеш отзивите за това чудо в един руски сайт , излиза че е върхът . Даже си го продават с тяхна марка , но това си е за тях . По ме блазни един компактен стерео усилвател , че нямам много свободно място на бюрото , а размерите са му идеални за такива нужди . Иначе за някой по-евтин музикален 10в1 уред бих се замислил по-сериозно , заради митницата , че все нещо увъртат , няма оправия с тях .
    Този пост е редактиран от civica; 15-02-17 в 17:12.

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #6

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Поръчах един Breeze Audio TPA 3116 2x 50W стерео за проба , пък да видим ...... Поне е евтин .....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #7

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Когато оглупея окончателно,ще си купя и аз такава пръчкотояга!.....даже ще си купя 2 броя,ей така да си имам една резервна за части...
    stenly, martovojda и Ulfhedinn харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #8

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Моят е по-евтин - без кутийка и тонкорекции и тогава бе 5$ и с безплатна доставка(китайците постоянно си играят с цените) - доволен съм как свири, достатъчно мощност, но сякаш не са реално 2 по 50 вата и на батерии издържа дълго.



    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #9

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Когато оглупея окончателно,ще си купя и аз такава пръчкотояга!.....даже ще си купя 2 броя,ей така да си имам една резервна за части...
    Не е нужно да чакаш ! Готов си !! Но не те съветвам да го правиш - тази техника не е за теб , г-н Иво !

    ...............................................................................

    Колега morandis , има разлика , моето е готов продукт , а не полуфабрикат и затова има и разлика в цената , ама ... не е голяма . !!

    - - - - - - - - - -



    - - - - - - - - - -


  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #10

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Китайската " пръчка " дойде и си намери приложението . Добра сглобка , материали ,супер компактно, функционира перфектно за целта , за която беше поръчана . Доволен съм и то доста , като се има предвид и цената . Нека да е китайски " боклук " ! За хора с претенции и ... повече пари има и... друга техника !

  13. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #11

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Civic,да ти кажа честно,горния ти пост е най-смисления,който си писал от няколко месеца насам!....тоя път съм сериозен...
    Със здраве да си го ползваш и да му се кефиш!
    Наздраве...
    pulsedriverbg одобрява това.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #12

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    И аз да ти каза , също честно , не ми пука за мнението ти ! Ако искаш и факти мога да спомена ,. ама надали има нужда .

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #13

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Отново съм напълно съгласен с мнението ти! Всяка жаба,да си знае гьола!
    Представям си,като го издуеш тоя"усилвател",в квартал Васил Петлешков каква пачанга настава....

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #14

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    Боли ме ... за тоя квартал ! И като го издуя през активен бас си става джангър,ама на теб това ти е непознато . И е за малко пари.
    И стига си спамил .Или пиши нещо стойностно или ..... ти го каза ... за жабата !

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #15

    Отговор: Китайски стерео усилватели , цифрово-аналогови преобразуватели с плеъри - Breeze Audio , FX-Audio , Trasam , XMOS Alientek,....

    iveto, на civica явно си му допада звука от това ....този "усилвател". Ето и снимка какво представлява платката ....
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    iveto одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. DVD-AUDIO
    От harislav във форум Аудиотехника
    Отговори: 38
    Последно: 21-04-17, 22:01
  2. onboard audio + ATI (video) audio
    От bright във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 30-09-07, 19:15
  3. Ралика между Audio CD и Super Audio CD?
    От trastikata във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 04-12-03, 01:14
  4. dvd audio
    От ender във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 07-08-03, 14:25
  5. CD Audio Rip
    От pjMarvin във форум Windows
    Отговори: 19
    Последно: 27-01-02, 12:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе